Jump to content

Wolf


RNA

Recommended Posts

Ovo je neki lik napisao na metal-archives. Znači ipak malo vuče na Mura

Reviews for Wolf (Swe)'s Evil Star:

"Their vocalist sounds a bit like Tony Moore or Midnight from Crimson Glory, very high pitched but he can actually sing really well."

 

meni zna da zalici na Scheepers-a, narocito nacin na koji slaze glasove. Ali Scheepers kad peva normalo, kao na Ayreon-u onom, ne kad imitira Halforda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eh... rekoše mi ljudi do čijeg mišljenja držim da album nije nešto, nisam verovao dok sam nisam čuo. Prve 3 pesme su apsolutne jebene ubice, nažalost sve posle jednostavno nisu na istom nivou. Ima dobrih momenata, nije album potop, daleko od toga, ali jednostavno nije masterpiece kao prethodni njihovi radovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćemo o pesmama, Grob tvrdi da su prve tri ubice. Ja se slažem, ali isto mislim i za poslednje tri, plus za Hail Caesar i Mr. Twisted. Najmanje toliko. Tek zahvaljujući ovom albumu počinjem da uvažavam pravu vrednost ovog benda, ono što su do sada radili nije mi bilo dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znao sam ja da ovo ne moze ni na sta dobro da izadje kad im je cover za album na isti gay fazon kao za novi In Flames :)

Jebiga, nakon onakvih albuma, normalno je imati ocekivanja da ce i ovaj novi biti ubica, ako ne i najbolji benda...barem je meni ta pomisao iskakala povremeno, ali na kraju, od svega sto sam cuo od Wolfa (svi full-lengthovi osim prvog), ovo im je najslabiji rad. Ali album bre krece tako jebeno doooooobrooo! Noise, lead, pa kad se na 00:55 prebaci u onaj mocni riff sa neljudskim krikom u pozadini, svaki put se najezim! Pa ovako bre krecu klasik albumi bre :] Ali, ispostavi se vec nakon prve sesije da mi je ovo jedina pesma kod koje se desila ljubav na prvo slusanje. No i sledeca "Curse You Salem", je extra pesma! Dobri riffovi, mocan refren, i kao i prva, verovatno mocno zvuci live, heh. E onda ide "Voodoo" i album polako ide u kurac. Majke im ga spalim, kako dosadna pesma. Jos su napravili spot za ovo? Pesma je simplistichna, na fazon Manowarovih hitova, ali totally fails. Poslednji trzaji albuma su oko sredine, "Mr. Twisted" mi je treca odlicna pesma albuma, a i "Whisky Psycho Hellions" je sasvim dobra, fin opening riff..kul pesma (uvek me podseti na WASP :) ), bolja od ostale bulumente koje necu ni da navodim.

Jebiga, kod HFalla sam navikao da izdaju nezanimljive, dosadne albume...nije da je novi Wolf dosadan, ali mi nije zadovoljio apetite, mozda se misljenje vremenom popravi, blah.. 6.5/10

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
'Ladno su nadmašili Saxon.

Nisam ni preslusao album, al' prince, Saxon niko nikad nije prevazisao, zato nemoj da pricas gluposti....

 

EDIT: ne znam uopste odakle ti ideja da poredis wolf sa saxonom...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...