Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Spot je uzasan i iritira.

Sto? Da riba mozda nema ravne tabane? mhihi.gif

Licimurski Varze, licimurski no.gif Neprimereno polu i godinama

 

@ gavrosaurus

Meni Satyr ne deluje ni zajebano, ni evil.

Vise mi je nekako istripovan, zarad umetnickog dojma.

Gotivim ovaj spot. Uvek me oraspolozi.

 

I sama pesma je sa jednostavnim, ali efektnim prelazom.

Bez previse muzickih egzibicija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sto sam video od ove grupe je bio spot Fuel For Hatred!!!!! I spot i pesma su do jaja, onda sampreslusao starije pesme i shvatio da je to too black for me, Preslusao sam i ovaj novi album 2006 Diabolical Now, i nije los ali nije nista posebno, dobra je pesma K.I.N.G a i spot je ok.......

 

Kad sam dao ortaku da vidi spot Fuel For Hatred, rekao je: "Nikad nisam video nekog lika da ovoliko trese glavom!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra je pesma K.I.N.G a i spot je ok.......

 

Kad sam dao ortaku da vidi spot Fuel For Hatred, rekao je: "Nikad nisam video nekog lika da ovoliko trese glavom!!"

strasno... seronja.gif brate... king se cak ne moze ni svrstati u black pesmu,nema veze s blackom wallbash.gif

a kolko ti drugar ima godinitza? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebite vi mene,ali meni je Now,Diabolical strava album,u stvari,kao i svaki Satyricon album do sada.I isto kao i pre,ni ovaj mi na prvih par slusanja nije legao,ali kad sam odvojio vreme,prigusio svetla i skoncentrisao se na mjuzu,sve je leglo.Znaci,spori rifovi koji kreiraju stvarno mracnu atmosferu do sada nevidjenu u ovakvom obliku kod njih.Lepo je Satyr rekao za Frost,svi albumi su im razliciti ali svi su nedvosmisleno CF,tako gledajte i Satyricon - entitet koji se stalno menja.A ko misli da ne znaju vise sta je black,neka skine bonus pesmu Storm of the Destroyer - trominutna black razbijacina sa kecinom na bubnjevima.Mogu da kapiram,u stvari znam,da se ljudima koji slusaju samo straightforward black ovo nikako nece svideti ali sta da se radi...Lepo meni,lepo njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...