Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

SATYRICON's latest effort, "Now, Diabolical", has entered the Norwegian album chart at position No. 2.

 

Je bo te ! ! !

hm, i meni se chini da je pesma dobra

 

 

 

znachi ljudi i ovde kazu dobro

pokrenuce me posle dosta vremena da pokusham da nabavljam muziku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama kakav bre Satyricon?! Nosim majicu Dark Midievel Times, pa kad pomislim da mnogi nemaju pojma kako je to onda zvucalo, mene sramota. icon_redface.gif A zvucalo je...a sad ne zvuci...Videla sam najfriskiji spot. TUGA I OCAJ SA ELEMENTIMA ODVRATNOSTI! Zato, nemojte mi o Satyriconu, posebno ne u suprelativima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Već na “Volcano” albumu svima je bilo jasno da se bend donekle promenio, da su prešli na neki, nazvao bih to tako, black n roll. Problem kod većine publike je taj što, kada čuju da neki bend poput Satyricon-a snima novi album, očekuju nove nastavke starih klasika (tipa The Shadowthrone ili Dark Medieval Times koji su sinonim za Satyricon) a odavno je trebalo da prestanu jer je već na prošlom albumu bilo očito da se bend razvijao u totalno drugom smeru... E pa, čini se da Satyr sad više želi velike reflektore, tako da bih rekao da “Now, Diabolical” nastavlja tamo gde je “Volcano” stao. Mislim da su postigli to što su hteli, i sa te tačke gledišta dobro su odradili posao.

Edited by Sachnoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu reci da sam se razocarala u 'Now, Diabolical', jer nije bilo prethodnog povoda za to.

Mozda zato sto sam od Satyricona odustala nakon Volcano-a, pa nisam ni ocekivala nista fascinirajuce ovim djelom. Naslovnu pjesmu bih cak proglasila najboljom na albumu.

Ipak, ne bih bas rekla da je totalni promasaj...pogotovo za fanove benda koji su iscekivali novo ostvarenje svog 'junaka'. Jedno osrednje izdanje, ok produkcije, sa jako slabim vokalom i slusaljivim riffovima. Covjek htio napraviti nesto novo, nije imao mnogo inspiracije, ali jebga, novac, potreba i...ljubav (valjda) cine svoje.

Definitivno najjadnija, najsmjesnija i najgora pjesma, za mene, je Delirium. Na stranu to kakav je bio Volcano, na stranu to kakav je Satyru sada glas, prosto ne mogu da vjerujem da je napravio, s Frostom za bubnjevima, nesto ovako ocajno.

Nije za moj ukus. Toliko.

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalan album! U prvih par puta mi je bilo tesko da ga prihvatim, ali sa svakim novim slusanjem je bivao sve bolji i bolji da bi danas postao jedan od najboljih albuma za 2006. godina. Svaka cas Satyr-u na ovakijem pesmama i veliko mu hvala. Uzima se original prvom prilikom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da ce na 15. stranici teme o Satyriconu poceti ponovo prica o 'Mother North' albumu? To da je album izuzetan-trebalo je biti vec do sada apsolvirano.

mislis Nemesis Divina? icon_smile.gif Jebiga...Nece valjda,i ja se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis Nemesis Divina? icon_smile.gif Jebiga...Nece valjda,i ja se nadam.

Ja jbt... icon_smile.gif Valjda me ovo neprestano ponavljanje Mother Northa i prethodno raspravljanje o albumu totalno dekoncentrisalo.

Pisanje projekata po citav dan ne utjece dobro na mene. Trebala bih kosnultovati nekog psihijatra.

 

I da...i meni je bzvz spot. Samo moje misljenje. (da me ne napadnu zaludjenici satyriconom)

Edited by ~Abigail~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...