Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

ps: gothic khmmm strava slika..nezna se koji je napaljeniji djavo.. :red::red:

 

KHMMMM satyr or frost? can i take both? :):)

 

Frost... the powder white face, hmmm.

mislim, dobro izgledaju obojica.

http://img154.imageshack.us/img154/3249/satyriconig8.jpg

:mrgreen: xexe...

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaw! :veseli: I've seen Frost, oh' my gothic self.

A Satyr izgleda ubistveno, i ima jako simpatican akcenat,

a o vokalu da ne pricam... nezamjenjiv je.

 

Koncert je prosao nevijerovatno super, strava atmosfera

dobro je pjevac rekao ''Melbourne is a Black Metal City'' yea. :mrgreen:

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,da i ja dam komentar na Satyricon...

To je bio jedan od mojih prvih BM bendova,pored Mayhem i CoF na koje sam se nalozio,ali svetski... :twisted:

The Forest Is My Throne mi je delovao kao jos uvek eksperimentalna faza...nisu se jos izdefinisali...

Dark Medieval Times me je otkinuo,svaka stvar je vrh,ali svaka...

Shadowthrone takodje....nema jedne pesme da je losa....

Nemesis Divina je po meni vrhunac njihove karijere....posebno The Down Of The New Age....to je stvar za przenje samo takvo..... :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil: Mather North je takodje vrh,ali vise za siroke narodne mase...

Megiddo...svidja mi se takodje...

Intermezzo...ona stvar Blessed From Below je taaaaaako dobra...

Rebel Extravaganza...hm...Tied in Bronze Chains je,po meni,mozda poslednja dobra stvar koju su uradili...

Ovo sto su dalje...ne zelim da znam da su uradili...ne vidim ni iskrenost niti nista...

Bolje da su prestali sa radom...

To je ipak,samo moje misljanje...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Album je odlican,samo ja ne znam sta vi ljudi ocekujete od metala?Da se vecno snimaju jedni te isti albumi da budu troo black metal da bi vi bili zadovoljni ili sta?Verovatno vecinu smori da slusaju jedno isto non stop,ova promena u zvuku je prijala sigurno vecini

 

Niko nije rekao da svi albumi treba da su isti, ali ono sto je satyricon radio na pocetku karijere je vrhunac joji je poceo da opada sa Rebel... a nastavlja se preko novog albuma. U Now Diabolical se ne oseca onaj duh koji su imali na pocetku, nema vise iskrenosti. Snimili su album koji je tehnicki perfektan ali nema veze sa black metalom, niti je iskren.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije rekao da svi albumi treba da su isti, ali ono sto je satyricon radio na pocetku karijere je vrhunac joji je poceo da opada sa Rebel... a nastavlja se preko novog albuma. U Now Diabolical se ne oseca onaj duh koji su imali na pocetku, nema vise iskrenosti. Snimili su album koji je tehnicki perfektan ali nema veze sa black metalom, niti je iskren.

 

 

So true.. :no:

 

Onaj KING je kao neki elektro gotik :puke: . Preslusala sam album jednom samo posle toga i nije ostavio utisak na mene da bi htela da ga slusam ponovo... Sto je bedak meni mislim da ce novi albumi biti sve udaljeniji od Satyricona.,..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno je da neki bend evoluira u nesto drugo, nemogu samo jedno te isto! Ali fora je da se ne udaljis bas previse od svojih korena a da ne radis istu stvar iznova i iznova. Satyricon se udaljio od starih radova ali su ostali dobar bend i nisu postali sisice kao COF recimo(bez uvrede COF fanovima :mrgreen: )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vremenom su se razvijali,usavrsavali i naravno stekli dovoljno finansijskih sredstava da mogu da isprobaju sta oni hoce.Jbg tako bi vecina ljudi uradila.Znas kako kazu 'moj novac moja stvar'

 

To i jeste problem: moj NOVAC moja stvar! Cim novac pocne da ulazi u pricu, black metal vise nije black metal. Ne kazem ja da novac nije potreban- jeste i te kako, od necega mora da se zivi, pa i u black metalu. Ali ako novac pomesan sa "sad smo dovoljno popularni, mnogo vise smo tehnicki potkovani, ajde da isprobamo nesto drugo"- onda je sve otislo u pizdu lepu!!!

A evo primer jos jedne evolucije koja nije promenila zvuk benda- Darkthrone!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi black metalci me plasite :uhoh: pa vi niste normalni ljudi. pa serem ti se u te bendove koji celu karijeru sviraju isto sranje, pa na kraju zavrse ko izlizani matorci (Iron Maiden npr). i probajte da shvatite da sve sto nije zagoreli black metal moze biti dosta dobro. I hvala Bogu da je Satyricon dobro tehnicki potkovan i da evoluira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...