Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

PA ZASTO IM NE DADOSE TE PARE!!! icon_mad.gif

One ionako ne znace nista ph34r.gif

Akumu, odakle ti uopste ta informacija?

Daj im ti 40000 evra.Chuo sam od choveka koji je pregovarao s njima.

@VINCENT

Popularnost Satyricon-a i DJ Tiesto-a je neuporediva,Satyricon su za njega bebe.

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deset dana prije zagrebačkog nastupa Satyricona, u Zagreb u klub Močvara po drugi puta u godinu i pol dana dolaze sjajni i odlični velikani ENSLAVED. Promocija novog albuma "Ruun".

 

Kao i prvi puta, kao predgrupu opet dovode Vreid.

 

Koncert je 25.09.-Klub Močvara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deset dana prije zagrebačkog nastupa Satyricona, u Zagreb u klub Močvara po drugi puta u godinu i pol dana dolaze sjajni i odlični velikani ENSLAVED. Promocija novog albuma "Ruun".

 

Kao i prvi puta, kao predgrupu opet dovode Vreid.

 

Koncert je 25.09.-Klub Močvara

U zhivotu ne bih ishao u Hrvatsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali spotu K.I.N.G.?

Nema krvi?

Nema corpse-painta?

Pa, dosta je, bre, vise metal spotova: 4 slepca na bini drmusaju glavama i kadrovi se tako brzo menjaju da se ne vidi kakvi su mali, ruzni, pakosni sektasi i kompleksasi...

K.I.N.G - sasvim OK spot i sasvim, savim OK stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

/me vas mrko gleda sa svojom Metallica majcom

 

Sta fali spotu K.I.N.G.?

Nema krvi?

Nema corpse-painta?

Pa, dosta je, bre, vise metal spotova: 4 slepca na bini drmusaju glavama i kadrovi se tako brzo menjaju da se ne vidi kakvi su mali, ruzni, pakosni sektasi i kompleksasi...

K.I.N.G - sasvim OK spot i sasvim, savim OK stvar.

 

KING je extra smeshan spot. Ja inache ne volim spotove da gledam, ali volim da vidim spotove kao sto su Exodus-Toxic Waltz(slaze se uz taj tvoj opis), a ovo sto je Satyricon uradio, nebitno sto nema corpsa, krvi...chekaj..ko je to spominjao uopste(?)..meni izgleda bedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne volim da gledam metal spotove ...

Nalazim da su u neverovatnoj disproporciji sa muzikom: retko kad spot isprati muziku i sustinu benda vec je tipicni "metalski" spot gde meNtalci izgledaju kao teski kreteni ...

Zato ne gledam, kad bih to radio - vise ne bih ni slusao metal ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norwegian black metallers SATYRICON have posted the following message on their official web site:

 

"We spent the weekend shooting a new video for 'The Pentagram Burns' with director Håvard Arnstad in Oslo, Norway. The video will be ready for viewing the first week of September here on this website, before it hits TV stations around the globe. Visually the video is strongly linked with the look and the style from the album cover, hence we find ourselves covered with minor burns all over bodies and it feels nothing but good. Stills from the video shoot will be posted here in a few days and in the meantime we would like to thank the director, the crew and the cast for the effort and the hard work you put down!"

 

 

Jeeee.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su satyricon spotovi bas dobri. Kada bi se izbacili delovi sa devicama, krvima i slicnim lozanama bili bi jos bolji, al aj sad.

Ako budu pravili spot za To The Mountains, bice zlo icon_rockdevil.gif

P.S. spot za K.I.N.G. mi je extra. Ne znam sta je toliko lose u njemu za takvu pljuvacinu icon_uhoh.gif

Edited by VINCENT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...