Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

mozda zato sto u nekim momentim prevazilazi granice klasicnog metal spota i pretvara se u besmislenu mainstream vizualizaciju... spot je lepo snimljen, ali nista vise od toga... podseca me na sve sem na Satyricon, ali nemam nista narocito protiv... uvek je interesantno videti Satyr-a kako se krevelji ispred kamere icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Upravo videh "Pentagram Burns" na H-Ballu...znachi kada je izleteo Satyr prvi put sa pevanjem pocheo sam da se smejem..znachi chini se kao da sa mimikom pokushava da nadjebe Abbatha..i bogami mislim da ce ga preteci u sledecem spotu :) :) :)

 

anyway..meni je ovo ultra bedno...chak mi se i K.I.N.G. vishe svidja

 

Between2Worlds>Now, Diabolical

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recite vi što god oćete, ali je Satyricon doista šou uživo. Satyr je jebena rok zvijezda na kokainu. I taj K.I.N.G. puno bolje zvuči uživo nego na cdu.

Što se tiče novijih albuma, koji više i nisu black metal(već black n' roll recimo), nisam neki veliki ljubitelj. Satyricon se prodao s Nemesis Divinom, svi dripci to navode kao najbolji Satyriconov album, a nitko ne spominje prijašnja dva. Mother North je valjda najisklišeizirana stvar u black metalu. Ogavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gledaj, na Nemesis Divini se osjeti da su promjenili ploču, no mislim da bend nije sam kriv što im je taj album ultrakomercijalan. Nemesis Divinu je prvenstveno požderalo ogromno američko tržište, za njih su čak imali i poseban tiraž tog albuma, i taj je album, iako iz 1996, vrlo popularan danas među metal mularijom koja ne sluša samo black metal nego i druge žanrove(doduše samo površno). Nisam nigdje rekla da je Nemeis Divina loš album, naprotiv. ;)

 

Gledala sam ih u Zagrebu ove godine s Keep of Kalessinom.

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...