Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Volume mi je do daske i upravo ide ta pesma.Soba se urusava sama u sebe :)

 

Crap, ja ne smem to da radim. Cela kuca bruji, pa mi moji kenjaju. :)

A tako bih pojacao ovaj Wolfpack... :da:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam nikog kod kuce.A i kad imam mogu da odvalim,moji mi ne seru.I onako sam sam na spratu,moji su u prizemlju :)

 

Ja u prizemlju, tako da se zvuk siri po celoj kuci. A i nisam sam trenutno, jbg. :)

 

Blagodeti kuće :) Jebem ti stan :)

 

Bedak za tebe. A mozda i za kucni red. :)

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga kad nisi citao temu SS.

NIti sam ja ikad rekao da je cof cist black.Zvucao bi kao Urgehal :) Mislio sam generalno na metal,a poslusaj SS nije bas klasican melo death,zato ga i svrstavam u najbolji album godine

Ajde vala kad kazes, stavicu da se skida jos veceras. A ja sam svoje probleme sa jacinom zvuka rijesio slusalicama. Posebno je zgodno tokom kasnih sati, ne ometam spavalice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОК, на прво слушање је солидно, ништа баш да ме обори с ногу али није лоше.

Наравно, како сам већ навикао - најбоља ствар је и најдужа, уједно и последња - "Den Siste", први фаворит за сада.

Има неки doom призвук, заводљива је, издваја се, има неки гробни темпо.

ОК, даћу овоме шансу да ме забави још који пут.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satirikon konacno ima produkciju sa MUDIMA posle Rebela, znaci album grmi i sve rusi oko sebe...dabl bas mi nije vise mutan i tup nekako, to mi je najvise smetalo na Dajabolikalu....

Sve u svemu dobar album, prve dve su me smorile a onda je krenuo da jebe mater....nije neki pomak u stilu ili tako nesto, onako, klasican Satirkon album....

Ceka se sad original, pa da se slusa natenane, jel tako Gojko? :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, poredjenje Comando-Beneathe the remains.. . Nije bilo sanse da se sjetim gdje sam cuo onaj uvod u pjesmu, dok mi sad ne proradi lampica. Immortal - At The Stormy Gates Of Mist, skoro slusao, to je taj rad. Kakva crna Sepultura.

Danas sam ga i ja potjerao na ozvucenju do daske, jebem ti kakvo odvaljivanje. Album je shmekerski, na iskustvo i znanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album na mestu. Meni doduse smeta jedna stvar - navikao sam da svaki njihov sledeci album bude razlicit i da donese nesto novo, a to sd nisam dobio. Ovo je Now, Diabolical sa razradjenom formulom, doduse - ubacili su malo brzih delova da osvezi celu pricu sto jes pohvalno. Svidja mi se i ono nordijsko o-o-kanje zaboravljeno jos od drugog albuma. Zanimljivo, prva pesma mi je ubedljivo najgora, par favorita - Die by my hand i Sign of the trident.

Bonus CD je inace go kurac. My skin is cold Ep (ne znam zasto pise za Live i Existencial da su live kad nisu) uz par nepotrebnih remixa - cash in potez za fanove poput Gojka koji se ovlaze kad vide "limited edition" i bace koji evro vise.

 

Sve u svemu - Amerima ce biti zanimljivo dok cekaju na CoF na svirkama :evotigana: :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu - Amerima ce biti zanimljivo dok cekaju na CoF na svirkama :evotigana: :evotigana:

 

E, kada te bude Deni na shtulama silovao, neces vishe tako prichati....... XD :P:evotigana:

 

Nikako da preslusham novi SAtyricon, sve mi draze nego da ga pustim , ovo mi se nikad nije dogodilo, cak sam uzeo da uchim pre nego da ga poslusham.... :(

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo, prva pesma mi je ubedljivo najgora

Да, потпуно се слажем.

Песма у толикој мери не личи ни на шта нити на албуму нити сама по себи да ми уопште али уопште није јасно шта ће ту а поготову као број 1.

Тотални промашај.

Када сам први пут пробао да албум чујем на слушалицама, у повратку кући - нисам могао да је слушам, једноставно;

тек кад сам дошао, убедио сам себе да ипак морам да преслушам албум и оно ...

Није толико страшно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...