Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Da ste malo čitali ono što piše, ne biste lupetali gluposti ovako. Ovaj izveštaj je od INDIE RECORDINGSA, koji ih distribuira SAMO NA TERITORIJI NORVEŠKE. Dakle oni su toliko prodali kopija SAMO U NORVEŠKOJ, a bar 20x više preko Roadrunnera na nivou celog sveta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt Grobe, nisam znao da CoF tolko prodaje, a i ocekivao sam da satirikon prodaje vise, sta je tu je, matematika je jasna tj. dok je Cof bio Cof jedan i jedini, Satirikon je bio jos jedan norveski blek metal bend....Pantera je njima omogucila da ih svet cuje

 

I ne zelim da sad neko misli da pljujem Satirikon, jednostavno iznosim misljenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) : ) :) :)

 

Ovo nema veze sa BM-om, a kamoli sa ambijentalnoshcu. Ovo je cisto udaranje 4-e i 5-e zice u odredejnim vremenskim intervalima.

 

 

Lunar mnogo se palis,treba ti jos staza na ovom forumu da uklaviris kako ovde stvari funkcionisu

 

Plaim? Kako god bilo, neznam dal je to kod tebe, ali netrebaju mi josh "Staza" na ovom forumu da iskazem svoje misljenje.

 

Па оно, кад већ причамо - Satyricon свеукупно нема толико стихова као рецимо само "The Promise Of Fever" или "Amor E Morte".

:)

Jel to uopshte vazno? XD Ko da se dobar tekst meri njegovom velichinom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, to Satyricon / CoF duelisanje je cisto podjebavanje izmedju Gojka i mene, u koje se ukljuce i drugi.

Volim ja Satyricon, bez brige, imam originale, bio u 1. redu na svirci...

 

A to za velicinu, to je realan zakon trzista. LP jeste veci od CoF, pa sta sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To koji je bend veci nema nikakve veze sa tim koji je bolji (jer je to subjektivna stvar). Veci znaci popularniji. A o popularnosti govori, izmedju ostalog, i broj prodatih albuma.

 

Sve je to nebitno,jer se zna da je Kollias bolji od Frosta.

Koliko ja znam,najprodavaniji BM album je In The Nightside Eclipse,koji je do danas dostigao cifru od oko 600 000 primeraka.

I to zasluzeno.

 

Znam samo da je Iguman medju prvih 5.

1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sooolidan album, ND v2.0, da ima nesto vredno na ovom bonus disku, mozda bi posluzilo kao patch, ali jok :) Favoriti su "Black Crow.." i "Die By My Hand", back to back, stvarno jebacki deo albuma, ali od najdosadnije "black" pesme ikada "My Skin Is Cold" do kraja, jedva jebeno izdrzim da slusham..dobro, "Den Siste" mi je kanda i dobra, ali dotle je ubijanje u pojam. "Wolfpack" isto kanda dosadnjikava, al' prolazi, "Commando" solidna... 6/10 otprilike. Mislim, ispade novi Dthrone zanimljiviji za slushanje..to nisam ocekivao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...