Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Gdje zavrsava objektivno, a pocinje subjektivno :bigblue:

 

Znaci dosli smo do zakljucka da je album dobar ali nista epohalno.

Kako ko. Bolji svakako od Scar Symmetry :bigblue:

Preslusao sam, i odlicno je odsviran, nema price. Ali onaj emo gej vokal sjebava bas ozbiljno, kao da slusam nu metal bend. Nije to za mene.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, videcemo kakav ce biti na dalje slusanje, primer - Thornography, objektivno znam da nije preterano kvalitetan ali sam ga slusao kao blesav :) kako kome sta lezi, to je to :pivopije:

 

Mene sve vise i vise zamara muzika,jednostavno ne mogu vise da pronadjem nista originalno.Sta mi vredi i novi COF sto dobro zvuci kad ga nisam slusao vec 2 nedelje...A imam masu dobre muzike,sve smori na kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je understatement reći da je album "dobar", ja zaista ne vidim po čemu bi mogao biti lošiji od Now, Diabolical, sem što nije bilo tog momenta iznenađenja kao prošli put; meni je svakako kvalitetniji i raznovrsniji od prošlog, što sam očekivao. Devetka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je understatement reći da je album "dobar", ja zaista ne vidim po čemu bi mogao biti lošiji od Now, Diabolical, sem što nije bilo tog momenta iznenađenja kao prošli put; meni je svakako kvalitetniji i raznovrsniji od prošlog, što sam očekivao. Devetka.

što je mnogo-mnogo je :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, то суштински и јесте "Volcano" звук (никада нисам мислио да ћу том албуму нанети овакву неправду - да га поредим са неким копилетом од албума) али, по мени, сужени, сви средњи тонови су нестали, некако је пресушен; има добрих момената али тај wall-of-sound је толиииииико опробано и (зло)употребљено срање да се њиме сви користе да забашуре реалне недостатке песме и стваралаштва.

По мени, управо то је овом албуму минус и свакоме ко има такав став према музици и крајњим јелте корисницима - нама.

Ништа није фалило на "Volcano" или "Rebel Extravaganza" па нису имали тај wall-of-sound приступ.

Шта је сад ...?

Мислим, знам шта је али ...

Ма ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Gavra k'o Gavra :) Ako nema utisak dodira sa demiurgom i osećaj interdimenzionalnog putovanja kroz domene gnostičkih bogova, album mu ne valja :)

 

Naravno, ne mislim ništa loše o njemu, samo me mnogo podseća na Toma iz Celtic Frosta po konstrukciji i raskošnosti izraza.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...