Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

After selling 12,500 of their previous album, Now, Diabolical, Indie Recording's Espen Solheim Rohn is pleased with this new album's advance sales.

 

"We have shipped 8,000 copies of The Age Of Nero, and we are pleased. With wholesalers Kjell Bjørge AS and Bonver - in addition to the record stores on the team, we have a good spread of distribution", said Solheim Rohn.

 

With 12,500 Satyricon albums sold in 2006, and a CD market that has shrunk since then, Indie Recordings is hopeful to achieve Satyricon's first gold certification with The Age Of Nero, a year after DIMMU BORGIR became the first Norwegian black metal band to sell gold.

 

"We have a goal of selling 15,000 in total, if it is before Christmas or not is yet to be seen. But gold it will be!"

 

Sad mi stvarno nije cudno sto su predgrupa... CoF prodaje 10x vise albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linkin Park je bolji bend od COFa, jelte po Grobovoj logici prodali su 10x vishe albuma od COFA samim tim su oni superiorniji BM od COFa. ccccccc

 

Aj sad i ti lupas gluposti,zar ne vidis da smo ostali u okviru black metala,kakav sad linkin park?necemo opet da poredimo ko je bolji/losiji ali prihvatite cinjenicu da je cof ove godine dobio rundu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linkin Park je bolji bend od COFa, jelte po Grobovoj logici prodali su 10x vishe albuma od COFA samim tim su oni superiorniji BM od COFa. ccccccc

 

Gde je Grob napisao da su CoF bolji? Ja sam rekao da su komercijalniji, dakle - Satyricon je manji bend, manji otvara za vece. Jebiga, placite vi koliko hocete o kvalitetu ali tako je.

Ja kad sam npr video da je P.Lost otvarao za Nightwish sokirao sam se, ali jebiga...

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je Grob napisao da su CoF bolji? Ja sam rekao da su komercijalniji, dakle - Satyricon je manji bend, manji otvara za vece. Jebiga, placite vi koliko hocete o kvalitetu ali tako je.

Ja kad sam npr video da je P.Lost otvarao za Nightwish sokirao sam se, ali jebiga...

 

Nisi napisao bolji, nego veci. A ako jedino mislish , da su veci samim tim sto u COFu ima njih 7-oro a u Satyriconu 2-je onda je okej. Teshko da mozesh da me drugacije uverish da nisi sa tom rechenicom tako mislio, jel odkada je veci(veciu muzici se koristi da prikaze jachinu benda) onaj bend koji je komercijalniji? Ali meni je okej nit plachem nit se neshto nerivram oko toga(jel nisam fan nit jedne od ove dve grupe). Ali retardirnao mi je kolko trujete temu o tome, kako je Satyricon predgrupa COfu, ajde okej rekli ste jendom ali 4 stranice drvite o tome, i nije vam dosta?

 

Ako ocete da se hvalite takvim uspehom hvalite se slobodno na COf temi do mile volje ali prestanite da pishete o tome ovde. Mislim kada je izashao Satyriconov album prvi komentari su bili pa loshiji je od COFa. Pa kakve ova dva benda imaju veze, a pogotovo ko je rekao da ova dva benda se trkaju? Ovako smao mogu da zakljucim da pisac tog posta ima neke mnogo teshek komplekse vezane za COF.

 

Ako oces objasnjenje kroz primer, gledaj to ovako. To ko kada bi ja napisao 20 posta na Paradise Lost temi kako su oni manji bend od Nigtwisha zato sto su njihova predgrupa. Klinachki malo, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...