Jump to content

Kayo Dot (ex-maudlin of the Well)


scissors

Recommended Posts

E ljudi, nazalost, doslo je do promene plana.

 

Necu da blatim nikog, ali mi je sad prilicno jasno zasto je demija propala. :) Posto liku koji organizuje svirke nije palo na pamet da bi bilo dobro da mi zapise broj telefona, iako smo pricali bar 3/4 puta oko svirke, poslali su mi juce poruku preko neta da im se javim.

 

Oni su odlucili da na Akademiji ne mozes vise da organizujes "prave" svirke, nego samo ono koje su dzaba ulaz radi podrske kluba. Pitam se sta su onda rekli Rakicu za Ondskapt u martu :)

 

Abitno, svirka ce se desavati u Ciklonu, na ovakav short notice, to je verovatno jedini klub gde bi moglo da se prebaci i zahvaljujem se ekipi tamo sto su nas ugostili.

 

Na svu srecu, Kayo Dot nije bend za sutke i skakanje, tako da mislis da ce biti sve kako treba. Ako ne znate, Ciklon se nalazi u centru grada, na dorcolu, Simina 14 je adresa, prima oko 200 ljudi, tonac je Boba iz Hang/In From the Cold, tako da smo u dobrim rukama sto se tice zvuka.

 

Verovatno cu da iznajmim neku miksetu bolju i dodatna svetla, sa cim ce mi lepi Buda iz Consa pomoci, tako da mislim da ce sve biti do jaja na kraju.

 

evo ga novi plakat, nek moderatori promene naslov eventa plz

 

KAYODOT_Poster1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pukla ona, sad sam uploadovao sa kompa.

 

Inside.jpg?t=1296939017

 

pisao je on dosta i za kayo dot.

 

uglavnom sve sto vuce na neki olde english je njegovo.

 

a ovaj prvi deo teksta sa stained glass je iz biblije koliko ja znam :)

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

@Novalis

ma mnogo smo bili skrenuli sa teme i otisli u privatan razgovor - mislim, ipak je ovo bio kayo dot, a ne c93 intervju :). uglavnom pitao sam ga za ono kuratorstvo u zorn-ovom stone-u od prosle godine kad je zvao baby dee-a, pa je rekao da je zvao i tibeta, ali da nije mogao da dodje, pricali smo o omiljenim albumima, a rekao mi da se onaj njihov trubac tripuje da je tibet inkarnacija vilijama blejka :).

 

btw, amerikanci su poslednjih godina totalno u fazi otkrivanja evropske muzike iz 80-ih (overi recimo wierd records ili sacred bones records).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

video sam kayo dot u dobrom klubu na dobrom ozvucenju :D

 

nazalost su svirali samo dve pesme, ali vredne, gemini becoming the tripod i marathon. bio i pravi klavir u klubu pa je terran zavrsio marathon na njemu.

 

pre njih su fat32 ubili i posle njih secret chiefs 3 ubili jos vise. top 5 svirka bez razmisljanja

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...