Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

  • 2 months later...

Ponovo su u Bozidarcu, ponovo januar

 

Novi koncert u božidarcu najavljujemo za 30 Januar 2015 god. Nadamo se da će ponovo biti dobra zabava.Naši gosti su grupe THE ENDLESSFALL I PRISONER.

Cena karte je 500 din. i možete ih kupiti na dan koncerta na samom ulazu.

Očekujte i neka iznenadjenja. Vidimo se .HELL ON !

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

http://www.serbian-metal.org/intervjui/5604/attila-heller-u-jugoslaviji-su-nas-svi-pljuvali/

 

ne znam samo dokle ce dogurati sa ovakvim stavovima..Nisu svirali 21 godinu i sad im se kao ne svidja nijedan domaci band..Valjda niko nije svirao metal u Srbiji za te dve decenije pa ce sad oni u 50 godina da nas nauce kako se svira i sta je metal..

Mislim ovaj lik je mogao malo opsirnije da odgovara ne pitanja a ne u jednoj recenici kao da ga bas zabole one stvar..

 

 

Bojim se da ovaj kultni band nas i nece da bude takav kult ako ovako nastave..

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec vidim kranje neobjektivnu recenziju tog novog albuma tipa "stari majstori pokazali kako se to radi" :rolleyes:

 

Da se razumemo nemam ja nista protiv ovog band-a,cak ih i gotivim i bio sam prosle godine na svirci u Bozidarcu,meni licno jedna od boljih svirki na kojoj sam bio,mozda bas zbog tog kult-a.Prvi put sam ih slusao kada je REX izdao ono reizdanje njihovog dema i albuma.Ali ako nastave ovako da kenjaju misleci da su oni sad uhvatili boga za muda,moju podrsku sigurno nece imati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao neko ciji je bend nastupao sa pomenutom gospodom, mogu samo da kazem da su vrlo korektni i kolegijalni ljudi u pitanju. A sto se ovoga za domace bendove tice, to je vec njegova stvar. Ako se coveku ne svidja, ne svidja mu se. Da li sad neko treba da se uvredi zbog toga ? Nije nikoga pljunuo, niti je rekao nesto lose o bilo kom drugom bendu.

Edited by Dekapitator_Prisoner
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ne svira metal, on sa Sarkijem kuka grandz.

 

Sta ocekivati od ovih pacera sem da nastave biti paceri. Nebitno to sto su rekli za domace bendove, svako ima pravo na svoj ukus. Ono sto je bitno je sto bi ih 90% tih bendova pojelo za dorucak. Tesko smece od benda, od vajkada bilo vazda ce i biti.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...