Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

Prozivao sam bend. A ko je ovaj Bas Celik Sabanoti bele veze nemam.

 

 

 

 

Možemo se upoznati,ja ću biti na pristima i kenibalu sigurno,povedi svog pajtosa" klošara" i ovog deda mraza, pa imate dve mogućnosti, da lepo kažete izvini čika Deda,nismo znali da si ti u pitanju,donesete pivo i to je to. Ako hoćete da se kurčite,onda možemo i drugačije,nešto u fazonu kenibalovih pesma... :rockdevil:

 

Mada mislim da vaš muzički ukus nije otišao dalje od pere deformera i miligrama...

 

Inače,sa žaljenjem moram konstatotvati da su ove mlade generacije, pa deklarisale se one i kao metalci,rokeri ili kakav drugi andergraund, na nivou svojih vršnjaka odrasli na pink kulturi, dakle bez iole mozga, kulture,pristojnog ponašanja,zdravog humora i zezanja, te je budućnost ove zemlje u sigurnom Qrcu... :frown:

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Armatura@

Heller je bio prvi bend na balkanu koji je svirao thrash, to prvo,čak nije bitan ni kvalitet,danas je I7 najbolji komp,ali je sve počelo od (sada smešnog) spektruma...ali ipak ga se sećamo sa setom pa i poštovanjem---paralelu izvedi sam...

A što se tiče prošlosti,da ste živeli u njoj,imali bi šta da žalite...

 

Хавочка@

Slažem se da ovde zdravog humora nema,nisam ga ni tražio,samo konstatovao kretenizam...

Što se pretnji tiče,pun qurac mi je ovih internet anonimusa,botova,spamera i slične bagre,koja se zna preseravati samo za kompom...

Drugo stvar, može se reći da je neki bend sranje, ali šta znači to,i kako reagovati,kad prozivaš ljude da su klošari,koji su zarazili kancerom sve druge??!!

I šta sa takvim bolidom?

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Armatura@

Heller je bio prvi bend na balkanu koji je svirao thrash, to prvo,čak nije bitan ni kvalitet,danas je I7 najbolji komp,ali je sve počelo od (sada smešnog) spektruma...ali ipak ga se sećamo sa setom pa i poštovanjem---paralelu izvedi sam...

A što se tiče prošlosti,da ste živeli u njoj,imali bi šta da žalite...

 

Хавочка@

Slažem se da ovde zdravog humora nema,nisam ga ni tražio,samo konstatovao kretenizam...

Što se pretnji tiče,pun qurac mi je ovih internet anonimusa,botova,spamera i slične bagre,koja se zna preseravati samo za kompom...

Drugo stvar, može se reći da je neki bend sranje, ali šta znači to,i kako reagovati,kad prozivaš ljude da su klošari,koji su zarazili kancerom sve druge??!!

I šta sa takvim bolidom?

Postovanje za staru gardu,

To prozivanje Pero ekipe i Bandara ti stvarno ne treba...na kraju ces jos pokazati da si gori od ovih klinaca koji pljuju sve sto stignu...

kontradiktoran si.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje za staru gardu,

To prozivanje Pero ekipe i Bandara ti stvarno ne treba...na kraju ces jos pokazati da si gori od ovih klinaca koji pljuju sve sto stignu...

kontradiktoran si.

Pa i ti si isto takav sta oces.

Francuzi i metal...hahaha, poslednji dobar francuski , a ujedno i prvi njihov metal bend, bio je Trust...

dw_j8n469cp.jpg

 

sine..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...