Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

Možemo se upoznati,ja ću biti na pristima i kenibalu sigurno,povedi svog pajtosa" klošara" i ovog deda mraza, pa imate dve mogućnosti, da lepo kažete izvini čika Deda,nismo znali da si ti u pitanju,donesete pivo i to je to. Ako hoćete da se kurčite,onda možemo i drugačije,nešto u fazonu kenibalovih pesma... :rockdevil:

 

Na koncerte jako retko zalazim...sem ako nije u pitanju nastup Semse u lokalnoj kafani...

Ali desi se da tu i tamo naletim na neki olckul kvalitet (nikako ne na godjire,mastodone,mesuge i ostalo smece koje slusaju yumetalci), tako da nije skroz iskljuceno da odgledam Priest. Ali moram te razocarati, to nece biti sa "mojim pajtosem klosarom" i ovim drugim, jer ljude u zivotu video nisam. Tako da, ako i dodjem, docicu bez njih. Da ti se izvinjavam, ne pada mi napamet.

 

 

Inače,sa žaljenjem moram konstatotvati da su ove mlade generacije, pa deklarisale se one i kao metalci,rokeri ili kakav drugi andergraund, na nivou svojih vršnjaka odrasli na pink kulturi, dakle bez iole mozga, kulture,pristojnog ponašanja,zdravog humora i zezanja, te je budućnost ove zemlje u sigurnom Qrcu... :frown:

 

A sta tek reci,Cika Deda Bas Celice Koljacu U Fazonu Kenibal Pesama, za vas clanove starije i navodno pametnije i iskusnije generacije, koji se sa svojih 40+ godina pecate na provokacije klinaca na nekom internet forumu i pretite im batinama u fazonu kenibal pesama? Ako cemo tako, onda ne treba cuditi da je zemlja u kojoj ste vi bili mladi zavrsila u kurcu.

  • Upvote 14
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

A sta tek reci,Cika Deda Bas Celice Koljacu U Fazonu Kenibal Pesama, za vas clanove starije i navodno pametnije i iskusnije generacije, koji se sa svojih 40+ godina pecate na provokacije klinaca na nekom internet forumu i pretite im batinama u fazonu kenibal pesama? Ako cemo tako, onda ne treba cuditi da je zemlja u kojoj ste vi bili mladi zavrsila u kurcu.

 

Ok deco,čika Deda vas napušta, ovde su počeli i noževi da se vade, a to je ipak produkt vaše generacije, žao mi je što ste moji,a ne deca nekog mog neprijatelja...a što se tiče moje kolekcije ploča ,kaseta, i cd-ova,a to vas najviše zanima,sve ostavljam samome sebi...

 

Stay heavy !

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok deco,čika Deda vas napušta, ovde su počeli i noževi da se vade, a to je ipak produkt vaše generacije, žao mi je što ste moji,a ne deca nekog mog neprijatelja...a što se tiče moje kolekcije ploča ,kaseta, i cd-ova,a to vas najviše zanima,sve ostavljam samome sebi...

 

Stay heavy !

 

Ja nozeve u zivotu vadio nisam niti cu, to nije produkt moje generacije. Verovao ti ili ne, nisi bas toliko stariji od mene koliko mislis. Za druge ne znam, ali ja tvoje dete nisam. Ali da kojim nesrecnim slucajem jesam, postideo bi me otac koji sa toliko godina nema pametnija posla, vec ide po internet forumima i preti decurliji da ce ih prebiti u fazonu kenibal pesama.

 

Uzivaj u svojoj kolekciji ploca i kaseta i pozdravi marsala! Ziv bio!

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ti si isto takav sta oces.

 

Ko si ti uopste brate?Vas new age clanove ne sljivim 2%.Odjebi.

 

Ja nozeve u zivotu vadio nisam niti cu, to nije produkt moje generacije. Verovao ti ili ne, nisi bas toliko stariji od mene koliko mislis. Za druge ne znam, ali ja tvoje dete nisam. Ali da kojim nesrecnim slucajem jesam, postideo bi me otac koji sa toliko godina nema pametnija posla, vec ide po internet forumima i preti decurliji da ce ih prebiti u fazonu kenibal pesama.

 

Uzivaj u svojoj kolekciji ploca i kaseta i pozdravi marsala! Ziv bio!

Bravo Lemmy!

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Možemo se upoznati,ja ću biti na pristima i kenibalu sigurno,povedi svog pajtosa" klošara" i ovog deda mraza, pa imate dve mogućnosti, da lepo kažete izvini čika Deda,nismo znali da si ti u pitanju,donesete pivo i to je to. Ako hoćete da se kurčite,onda možemo i drugačije,nešto u fazonu kenibalovih pesma... :rockdevil:

 

Mada mislim da vaš muzički ukus nije otišao dalje od pere deformera i miligrama...

 

Inače,sa žaljenjem moram konstatotvati da su ove mlade generacije, pa deklarisale se one i kao metalci,rokeri ili kakav drugi andergraund, na nivou svojih vršnjaka odrasli na pink kulturi, dakle bez iole mozga, kulture,pristojnog ponašanja,zdravog humora i zezanja, te je budućnost ove zemlje u sigurnom Qrcu... :frown:

 

eee moj....e mooooj!štovo sam te što si deda,stara garda,al ovako...tiz bre još gori od atile.šta je s vama ćetreskuranima,na sve strane skaćete po nekim forumima.neko oštrenje.uhvati vas nostalgija pa kao poćnete da pretite,prozivate na fer.

prvo,da si zaista stara garda,ne bi se spušćo na nivo kenjinbala i jednog propalog narkomana kakav je kris brnz ili podgojeni žoržo fišer,volusina što pići igrice a kurca od stomaka ne sreće.ako se vodiš tim uzorima svaka ti ćast.

 

ja da sam,recimo,naprimerice,na tvom mestu,napravijo bi digresiju kroz MANOWAR, tokyo blade,attacker,iron majdan...ili samo... MANOWAR,i MANOWAR,lepe pesme,poućna lirika.a ne ovi što nisu imali šanse da jebe ribe do trijes neke,pa pravili pesme o bahanalijama.zašto je to tako,verovatno će se ćuti kad Aca Veber izda bijografiju i prizna da je peder.i to bio godinama.on i žoržo kao jedan drugog i dan danas zovu kućama da igraju igrice...jeste...jedan drugom piće po đepnom bilijaru.

 

drugo,napo si mi vojvođana brata,i moro sam se vratim na forum.

 

treće,nema treće.Heller je govno od benda,nasto u pijanim noćima,a neki smo i drkali,motokultivator koji se nadvikuje sa prasećim ropatajem parenja. BAŠ ĆELIK su za njih ćudas prisst gospoda.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...