Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Attila na DMDS >>>>>>>>>>>pa jedno 100 mesta prazno, pa bilo koji drugi performans u black metalu ikad

 

Dead je strašno precenjen zbog cele priče, jeste on fino kričao ali sasvim standardan scream vokal, ništa spec. ludi Mađar sa druge strane, to je već unikat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atila kida, tu apsolutno nema price. Ali mislim da bi ove stvari zvucale mnogo bolesnije sa Deadom na vokalima. Pogotovo ako se uzme u obzir cinjenica da je on pisao te tekstove i koliko isti zapravo imaju veze sa njegovim zivotom. Isto tako ne bih mogao da zamislim npr njega i Maniaca da izvode Esoteric warfare ili Ordo ad chao. Ja nisam od onih sto ga gotive zbog te price koja se izdesavala, jednostavno mi se svidja kako zvuci. Atila mi je vrhunski na Esoteric i na Ordo ad, ali mislim da bi De mysteriis mnogo bolje legao Deadu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti bre Di'Anno zvuči tanko i neubedljivo, Elvis hevi metala... Mnogo si se ti koncentrisao na 21st century schizoid Di'Anno-a, ne pričamo o tom čoveku...

 

Ne znam, sa Mejdenima mi jednostavno zvuci tanko, mlitavo i nikako. Jedino gde mi je prihvatljiv su Battlezone i Killers albumi (ne Killers album od Mejdena, nego njegov bend Killers). A nisam nasao ni jedan lajv gde zvuci bar pristojno. Uvek je ili manjak energije, ili sve u falsu, ili mu je glas u ruiniranom stanju. Al dobro, to je spika za Mejden temu, ne za Mayhem :D

 

A sto se Deada tice, on je za to sto radi zvucao fino i nije se raspadao (bar ono sto sam ja cuo). Atila je superiorniji zato sto je raznovrsniji, ali Dead je imao svoj fazon i radio ga je kako treba :da:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i Dead je bio nenormalan, ne toliko raznovrstan kao Atila, ali lud isto... Meni je u poslednje vreme malo dosadio Atilin fazon, mada je za to možda više zaslužan Aldrahn na poslednjem DHGu nego sam Atila xD

 

Meni je u poslednje vreme Esoteric warfare entitet za sebe. Mnogo sam zavoleo taj album. A kad je tek izasao, bio mi je sranje. Dao sam par slusanja i skapirao koliko kida. Atila tu sad radi stvari bolesnije nego ikada :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, i Dead je bio nenormalan, ne toliko raznovrstan kao Atila, ali lud isto... Meni je u poslednje vreme malo dosadio Atilin fazon, mada je za to možda više zaslužan Aldrahn na poslednjem DHGu nego sam Atila xD

 

Jel to znaci da te smorio Aldrahn ili ti je bolji od Atile? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini brate :P

 

Sviđa se meni Aldrahn, samo mi uzbudljiviji bio na Satanic Art - 666 International, i u Zyklonu B (<3). Manje je cijukao i gubio se nego na novom DHGu, al' mi je više imao harizme i autentičnosti, jebem li ga kako bolje da objasnim. Više supstancije. :D

 

Mada nisam pustio odavno novi, vreme bi mi bilo da probam opet...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...