Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

mislim da momak treba preciznije da nam kaze sta mu treba, odnosno sta zeli i ocekuje od gitare. ovako samo rece da hoce da svira kao korn, a to je bas neka uska orijentacija. ja bih uzeo tu pacifiku (sa fiksnim brigdeom) da sam pocetnik.

 

u ostalom, prva gitara i ne treba da bude neka skupa, nikad ne znas da li ce i koliko da te "drzi" sviranje.. moze da se desi da covek batali svirku posle par meseci i "gde si bio - nigde, sta si radio - nista".

 

u svakom slucaju mislim da pocetnici treba da izbegavaju flojd, mada i to zavisi od coveka i instrumenta.. sta ja znam...

 

 

e da, nema nikakve veze ako je gitara polovna, dok god je fizicki ispravna i nije ozbiljnije ostecena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste. I to je Dutja pricao. Eh, svasta smo naucili od tog coveka. Novo ne mora da uvek obavezno znaci i bolje od polovnog. Cesto ces u oglasima naci stosta sto nema u radnjama vise kao novo.

Matori ja baš razmišljam dal mi se isplatilo onih 50 evara što sam ti dao da me hvališ na forumu icon_mrgreen.gifpivopije.gif Samo ono "Čoveka"... Mislim bolje, od tog "mladića" ili tog "Derana" biggrin.gif Šalim se naravno. orangelistening.gif

 

Ako si vec tako ogranicen kintom, imas za 15.000 do 20.000 po oglasima (a mislim da ima i novih) Yamaha pacifica, koje su ultra-kul gitare za te pare. Imas verziju sa dva huma ili HSS. Za pojacalo vec ne mogu da ti pomognem jer slabo se tu razumem.
Evo recimo nek kupi ovu Yamahu od mene icon_mrgreen.gif

 

Ali, kako bi moj drug rekao, ti treba od pocetka da se "druzis" sa gitarom. Ona je vec prilagodjena nekom drugom, ako je kupis polovnu.
Manje se druži sa tim drugom icon_wink.gif Gitara se ne prilagođava, nisu to farmerke pobogu pa da se skupe od pranja. Može neko da namesti na gitari neki set up koji tebi ne odgovara, ali to se da promeniti, uostalom retko će u prodavnici gitara biti setup-ovana kako treba:

Znam da je teško gledati temu unazad (muka jedna) ali je i meni teško da pišem ponovo što sam već pisao ali, očuvana dobra polovna gitara po mogućstvu što starija to bolja ima sledeće prednosti:

- Ako su mehaničke komponente ispravne i dalje, do jaja, biće ispravne još dugo vremena, a to ne znam kod nove gitare

- Ako je vrat zdrav i prav kao i sve ostalo, znači da je drvo bilo ok, malo se još osušilo u međuvremenu, nije došlo do nikakvih devijacija pa to znači da neće ni doći. Za razliku od toga na novoj gitari, naročito kad nije ozbiljna, tj skupa, a pri tome mislim zaista skupa, postoji veliko pitanje šta će se dešavati sa drvetom u par sledećih godina.

- Vrat je isviran. Ništa ogavnije od novog fabričkog vrata. Onome ko tek počinje sa sviranjem verovatno nije jasno kakav je sad ovo argument, al šta mogu. Ne bi Ibanez prodavao muda za bubrege sa prestige gitarama i obradom vrata na njima da to nije bitno gomili ljudi. Vrat koji je sviran dugo vremena postaje prijatan i prilagođen ruci.

- Ovo je subjektivno, ali, gitara u prodavnici je mrtva stvar sa pokretne trake. Tek joj treba udahnuti život

- Loša stvar kod nove gitare je što je očuvana. Ne šalim se. Ne mogu da provodim vreme na koncertima u strahu da li ću napraviti rupu na telu gitare. Kad je gitara izakana malo udarena tu i tamo, malo šmirglan lak, nekako je opuštenije, ne mislim šta radim sa njom.

- Moguće je naći gitare iz nekih serija koje se više ne prave ili su jednostavno bolje pravljene u to vreme.

- Konačno, polovna gitara je uvek jeftinija značajno nego gitara u prodavnici.

 

Citao sam sta su drugi pisali i sve o tome . Ali vidi . Ja kada kupim npr gitaru znam kakva je . Kada kupim polovnu gitaru npr nisam upoznat sa njenim nedostacima i prednostima , kako onda da sviras . Nova gitara je sasvim nesto drugo . OD pocetka ucis sve o njoj a na polovnoj ipak nesto ima drugacije sto ti nisi mogao primetiti jer nisi svirao na njoj . To nisam rekao za gitare nego za elektroniku ( PROCESORE . PEDALE itd ) . To je osetljiva oprema i nikada ne bih kupio polovan processor ( PEDALU MOZDA I BIH ) ali sve zavisi ko je svirao na njoj itd.
Pobogu Aleksandre.

 

немој тако. мали аца хоће да зна да је први. такви обично заврше са оном коју су сви у радњи пробали.
icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Sto???a sta onda da radim,po cemu je stratocaster bolja od jacksonke.
A po čemu je lopata bolja od ašova? Različite gitare. Pogledaj koji muzičari sviraju Strat gitare a koji gitare sa kljunom nalik Jacksonu pa će ti se samo kasti.

 

mislim da momak treba preciznije da nam kaze sta mu treba, odnosno sta zeli i ocekuje od gitare. ovako samo rece da hoce da svira kao korn, a to je bas neka uska orijentacija. ja bih uzeo tu pacifiku (sa fiksnim brigdeom) da sam pocetnik.
I ja bih. Da li sam možda već pomenuo da prodajem jednu? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuni besramni off topic, šta se to zbiva sa potpisima, vidim da neki od ranije stoje a da se više ne može promeniti? Pitam ako neko zna, jer na Yu Metalu nema mnogo smisla otvoriti temu na forumu koji je namenjen dobijanju obaveštenja i informacija icon_smile.gif

 

Btw, mogao sam sebi da uštedim energiju i vreme, pola ovog sam napisao na prvoj strani ove iste teme , drugi post, upravo sam video. icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori ja baš razmišljam dal mi se isplatilo onih 50 evara što sam ti dao da me hvališ na forumu icon_mrgreen.gifpivopije.gif Samo ono "Čoveka"... Mislim bolje, od tog "mladića" ili tog "Derana" biggrin.gif Šalim se naravno. orangelistening.gif

 

Evo recimo nek kupi ovu Yamahu od mene icon_mrgreen.gif

 

Manje se druži sa tim drugom icon_wink.gif Gitara se ne prilagođava, nisu to farmerke pobogu pa da se skupe od pranja. Može neko da namesti na gitari neki set up koji tebi ne odgovara, ali to se da promeniti, uostalom retko će u prodavnici gitara biti setup-ovana kako treba:

Znam da je teško gledati temu unazad (muka jedna) ali je i meni teško da pišem ponovo što sam već pisao ali, očuvana dobra polovna gitara po mogućstvu što starija to bolja ima sledeće prednosti:

- Ako su mehaničke komponente ispravne i dalje, do jaja, biće ispravne još dugo vremena, a to ne znam kod nove gitare

- Ako je vrat zdrav i prav kao i sve ostalo, znači da je drvo bilo ok, malo se još osušilo u međuvremenu, nije došlo do nikakvih devijacija pa to znači da neće ni doći. Za razliku od toga na novoj gitari, naročito kad nije ozbiljna, tj skupa, a pri tome mislim zaista skupa, postoji veliko pitanje šta će se dešavati sa drvetom u par sledećih godina.

- Vrat je isviran. Ništa ogavnije od novog fabričkog vrata. Onome ko tek počinje sa sviranjem verovatno nije jasno kakav je sad ovo argument, al šta mogu. Ne bi Ibanez prodavao muda za bubrege sa prestige gitarama i obradom vrata na njima da to nije bitno gomili ljudi. Vrat koji je sviran dugo vremena postaje prijatan i prilagođen ruci.

- Ovo je subjektivno, ali, gitara u prodavnici je mrtva stvar sa pokretne trake. Tek joj treba udahnuti život

- Loša stvar kod nove gitare je što je očuvana. Ne šalim se. Ne mogu da provodim vreme na koncertima u strahu da li ću napraviti rupu na telu gitare. Kad je gitara izakana malo udarena tu i tamo, malo šmirglan lak, nekako je opuštenije, ne mislim šta radim sa njom.

- Moguće je naći gitare iz nekih serija koje se više ne prave ili su jednostavno bolje pravljene u to vreme.

- Konačno, polovna gitara je uvek jeftinija značajno nego gitara u prodavnici.

 

Pobogu Aleksandre.

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A po čemu je lopata bolja od ašova? Različite gitare. Pogledaj koji muzičari sviraju Strat gitare a koji gitare sa kljunom nalik Jacksonu pa će ti se samo kasti.

 

I ja bih. Da li sam možda već pomenuo da prodajem jednu? icon_mrgreen.gif

Svaka cast Dushane . Stvarno ti je svaki post prva liga ipak ja ostajem pri svom misljenju .

 

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuni besramni off topic, šta se to zbiva sa potpisima, vidim da neki od ranije stoje a da se više ne može promeniti?

 

Btw, mogao sam sebi da uštedim energiju i vreme, pola ovog sam napisao na prvoj strani ove iste teme , drugi post, upravo sam video. icon_mrtav.gif

1. sanCije...

 

2. нешто сам размишљ'о, ти би 'ладно мог'о да ставиш у потпис најчешћа питања која ти постављају млади гитароши... icon_wink.gificon_smile.gif и линкове ка твојим ранијим одговорима... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Dushane . Stvarno ti je svaki post prva liga ipak ja ostajem pri svom misljenju .

 

 

 

pivopije.gif

Pa trrebao si da pocitash njegove postove na prvoj stranici.Kako to da intepretiram,kada kazes da je dushanov post prva liga a ti ostajes pri svom misljenju.Mogu samo na negativan nacin da interpretiram to sto si ti tako zadrt kao neki muslimanski ili hriscanski fanatik.Ej,mislim stvarno no.gifno.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

potpisi? sta je to? icon_smile.gificon_smile.gif ja sam to odavno iskljucio i stavio kod sebe nesto u fazonu "ukinite potpise". :>

 

elem, da ne bi bilo kako ja nesto samo naklapam, evo slike stabilizatora napona. dakle, imam 9, 12 volti, plus izlaz ciji napon mogu da podesavam. saso mange! icon_wink.gif

 

a ovaj kabl na jednom kraju ima standardni 3.5mm mono dzek sa utakivanje icon_smile.gif u spravu, a nadrugom kraju su 3 konektora: 2 komada od 2.5mm sa razlicitim polaritetima (standard i "boss"), i konektor za kacenje umesto baterije za uredjaje koji nemaju predvidjen DC ulaz (i gruvanje napona poluistrosene baterije za ove distorzije sto bolje rade tako).

 

user posted image

 

 

 

sledeca sprava: ab box (ruter+selektor+bypass). icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dushane, ti si samog sebe zaj*bao:

 

KVOUT

Gitara se ne prilagođava,

KVOUT

Vrat koji je sviran dugo vremena postaje prijatan i prilagođen ruci.

 

Postaje prilagodjen TUDJOJ ruci. I ja volim fabricke vratove. Ulivaju mi neki osecaj svezine. icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dushane, ti si samog sebe zaj*bao:

 

KVOUT

Gitara se ne prilagođava,

KVOUT

Vrat koji je sviran dugo vremena postaje prijatan i prilagođen ruci.

 

Postaje prilagodjen TUDJOJ ruci. I ja volim fabricke vratove. Ulivaju mi neki osecaj svezine. icon_uhoh.gif

MIslim da ti to nisi shvatio iz konteksta kako treba.Gitara se ne prilagodjava sada svakom coveku indivudualno kao farmerke laugh.gif .NIje ista stvar da li ti imao 50 ili 80 kg a hoces da obuces iste farmerke.DRugacije je to malo kod gitare.Iako bih ja rekao da se ruka vise vratu prilagodjava nego vrat njoj i zato ti jeu sustini gotovo isti ku+ac da li ti kupio novu ili polovnu gitara,jedino sto za te pare s kojima bi kupio novu mozes da kupis puno bolju polovnu gitaru,logichno,zar ne?naravno moras da trazim i da gledas ane da kupis prvu gitaru koja se prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trrebao si da pocitash njegove postove na prvoj stranici.Kako to da intepretiram,kada kazes da je dushanov post prva liga a ti ostajes  pri svom misljenju.Mogu samo na negativan nacin  da interpretiram to sto si ti  tako zadrt kao neki muslimanski ili hriscanski fanatik.Ej,mislim stvarno no.gif  no.gif

Zdravko to sto hvalis Dushana je sasvim ok i za to nista necu reci . Moja razmisljanja se ne poklapaju sa nekim i to je tako . To sto sve prihvatite kada Dushan napise " SVAKA CAST I TA SRANJA " to je vase i vi to uvazavajte . Ne volim polovne stvari i nikada ne bih kupio , pa taman da svi misle suprotno to je njihova stvar ne moja . Da citam predhodne postove necu jer ovu temu nisam zapoceo ja nego momak koji je pitao sta da kupi itd , pa ako neko treba da cita to je on .

 

I ja volim nove stvari i tu nema ko sta da prica . Ko voli polovne neka kupuje ja tu nista nisam rekao . Kao sto rekoh u nekom od postova . Izneo sam svoje miljenje i necu vise o ovome da raspravljam .

 

Pocelo je kao pomoc , zavrsice kao rasprava koja ne vodi nigde . Neko voli polovne stvari neko ne i kao sto rekoh 1000 puta o ukisima se ne raspravlja . Da li polovne stvari valjaju ili ne to me nije briga jer znam da nista polovno kupovati necu .

 

I jos nesto . Ne znam po cemu sam ja zadrt ?? Moram li biti kao neki supci koji se ulizuju Dushanu i ostalim . Veoma uvazavam njegove postove i veoma je dobar muzicar a to sto se ne slazem sa njim je sasvim normalno i logicno je to da cu napisati .

pivopije.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da to sto aleksandar vise voli nove gitare i te kako ima logike u nekom nizem cenovnom rangu, a kako se penjemo na skupljim i boljim gitarama, to vise ulaze u igru polovne gitare. naravno, izuzetak je totalno nova custom made gitara po tvojim zahtevima, ali dug je put dotle. icon_smile.gif takodje mislim da je donekle opravdan strah od kupovine "macke u dazku" sto je u srbiji cesta pojava. nikad ne znas sta je lik pre tebe zafarbao, skinuo, namestio, prisrafio, itd. to je opravdan strah nekoga ko se ne razume u gitara (a tu spadam i ja, da se razumemo).

sa druge strane moze da se desi da natrapas na fantastican polovan instrument po ekstra povoljnoj ceni u kom slucaju ti se ne isplati nova gitara. ali opet, treba se razumeti u gitare i te stvari..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shizofrenija?Ja kada "hvalim" Dushana onda zato sto sam istog misljenja i vidim da je mladic u pravu.Ali ne razumijem te,ti govorish kako je dushanov post prva liga ali onda kazes da ti ne mislis tako.cudno,cudno.

 

 

 

 

ajd pozdrav i pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da to sto aleksandar vise voli nove gitare i te kako ima logike u nekom nizem cenovnom rangu, a kako se penjemo na skupljim i boljim gitarama, to vise ulaze u igru polovne gitare. naravno, izuzetak je totalno nova custom made gitara po tvojim zahtevima, ali dug je put dotle. icon_smile.gif takodje mislim da je donekle opravdan strah od kupovine "macke u dazku" sto je u srbiji cesta pojava. nikad ne znas sta je lik pre tebe zafarbao, skinuo, namestio, prisrafio, itd. to je opravdan strah nekoga ko se ne razume u gitara (a tu spadam i ja, da se razumemo).

sa druge strane moze da se desi da natrapas na fantastican polovan instrument po ekstra povoljnoj ceni u kom slucaju ti se ne isplati nova gitara. ali opet, treba se razumeti u gitare i te stvari..

Pa ljudi mogu zajebati i kada kupis novu gitaru,tu nema bas neke razlike.Jel ti kada kupis novu gitaru,a ne razumes se u gitare onda te mogu zajebat isto.Nema tu bas neke razlike.Ali kao sto sam vec rekao gitara se ne moras odmah na prvi pogled kupiti,neka je svira malo i nek vidi da li mu godi,jer tako ce isto da uradi sa novom gitarom ako je kupi.To sto mene nervira jeste da Aleksandar nije dosada imao iskustva sa polovnim gitarama a ima takav zadrt stav prema stvarima s kojima jos nije bio u kontaktu.Ja sam dosad kupio 2 polovne gitare,koje sam kasnije prodao opet ali zato sto sam imao priliku da zardim dobro.Jedna gitara je bila Ibanez blazer serija iz osamdestih sa promjenjenim magnetima i ona jeu to vreme kostala oko 900 dm.Ja sam je kupio za 200 evra.I gitara je bila icon_rockdevil.gif ,znaci stvarno,novu gitaru istog kvaliteta danas ne bih mogao da nadjem ispod 600 evra,sigurno.druga gitara je bila strat usa koju sam kupio za 520 evra a kasnije sam je prodao za 800evra.I tako trenutno trazim gitare na kojima bih mogao da zaradim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali opet, treba se razumeti u gitare i te stvari..

Sto je danas kada postoji internet jelte veoma tesko icon_smile.gif

 

 

 

Nego Aco sine ne budi takav hejter, nemoj da se ogranicavas i donosis takve "zivotne odluke" ovako na precaS...jos si ti mlad i neukusan icon_smile.gif

 

Evo dodji kod mene jednom i dacu ti da probas moja dva JS i ako pogodis koji je nov a koji polovan samom sebi cu da polomim prste macolom icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da to sto aleksandar vise voli nove gitare i te kako ima logike u nekom nizem cenovnom rangu, a kako se penjemo na skupljim i boljim gitarama, to vise ulaze u igru polovne gitare. naravno, izuzetak je totalno nova custom made gitara po tvojim zahtevima, ali dug je put dotle. icon_smile.gif takodje mislim da je donekle opravdan strah od kupovine "macke u dazku" sto je u srbiji cesta pojava. nikad ne znas sta je lik pre tebe zafarbao, skinuo, namestio, prisrafio, itd. to je opravdan strah nekoga ko se ne razume u gitara (a tu spadam i ja, da se razumemo).

sa druge strane moze da se desi da natrapas na fantastican polovan instrument po ekstra povoljnoj ceni u kom slucaju ti se ne isplati nova gitara. ali opet, treba se razumeti u gitare i te stvari..

E o tome i pricam imaginos . Ja nisam siguran ni 1% u polovne gitare i moze ona izgledati bilo kako ali posle moze biti kasno ako otkrijes da nesto nevalja . Ja nisam jedan od onih koji se nesto posebno razume u gitare jer ipak nemam toliko iskustva ali sa ovliko koliko ga imam , mogu reci da je mnogo sigurnije kupiti novu stvar ali nikada nisam rekao da stara ne valja , za mene mozda ne ali za druge ne znam i tako da necu da namecem svoje misljenje drugim nego cu ga lepo zadrzati za sebe .

 

@Zdravko - Evo ti cisti primer Gordanove gitare . Prodao je Guju za 100 evra . To je cisti primer koliko mozes da pogresis ali naravno da budem iskren , kada bih naletio na strat iz 60 , 70tih ma da mu fali pola vrata kupio bih ga . Sve u svemu momci icon_smile.gif to je do nas samih , ko voli neka kupi ko ne neka radi nesto drugo .

 

 

pivopije.gif Uzdravlje Zdravko amigo & ostatak ekipe

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf sto ovakve diskusije obozavam,mada nemam vishe volje da bezveze diskutujem.Neko te je pogresno informisovao u vezi Gordanove guje laugh.gif .

 

 

I jos nesto . Ne znam po cemu sam ja zadrt ?? Moram li biti kao neki supci koji se ulizuju Dushanu i ostalim . Veoma uvazavam njegove postove i veoma je dobar muzicar a to sto se ne slazem sa njim je sasvim normalno i logicno je to da cu napisati .
ovo sam tek sada procitao.Druze ovo nije bilo potrebno da kazes i uopste otkud tebi pada tako nesto na pamet da se neko dushanu ulizuje?Projekcija? icon_smile.gif

 

Ajd dosta je sada.MOzesmo nastaviti preko icq sledeci put.

pivopije.gif

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto je danas kada postoji internet jelte veoma tesko icon_smile.gif

nije to isto. ti na netu mozes da iskopas konkretne informacije ali dok ne vidis i ne probas instrument ne znas tacno. neko ko se razume u izradu gitare zna bolje od mene gde i sta da gleda; sigurno ce zan kome je kroz ruke proslo ko zna koliko instrumenata da provali pre nego ja sta valja a sta ne valja (iako sam ja citao na netu). to je bar neko moje misljenje...

 

Pa ljudi  mogu zajebati i kada kupis novu gitaru,tu nema bas neke razlike.Jel ti kada kupis  novu gitaru,a ne razumes se u gitare onda  te mogu zajebat isto.Nema tu bas neke razlike.

ima razlike.

na primer, kod jeftinih gitara hoce brzo da propadnu civije, tako da ako kupujes jeftiun polovnu gitaru velika verovatnoca je da ces dobiti gadne civije koje ne drze stim. slicne stvari vaze i za tremolo i ostale pokretne delove. i za pragove. kad kupis jeftinu a novu gitaru bar su vece sanse da sve radi kako treba jedno 2-3 godine dok ne stasas za bolje. icon_smile.gif

 

Ali kao sto sam vec rekao gitara se ne moras odmah na prvi pogled kupiti,neka je svira malo i nek vidi da li mu godi,jer tako ce isto da uradi sa novom gitarom ako je kupi

ko ce da mu da gitaru da svira, pa da je posle vrati ako mu se ne svidja i da proba neku drugu?

 

 

---

 

a i ja nasao da pricam o gitarama, ko da se nesto razumem u to. icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ce da mu da gitaru da svira, pa da je posle vrati ako mu se ne svidja i da proba neku drugu?

 

pa ne mora da uzme gitaru i da je kuci ponese nego neka svira pola sata-sat kod tog coveka i neka vidi da li mu godi.Sigran sam da taj koji prodaje gitaru nece imati nista protiv.

 

 

ima razlike.

na primer, kod jeftinih gitara hoce brzo da propadnu civije, tako da ako kupujes jeftiun polovnu gitaru velika verovatnoca je da ces dobiti gadne civije koje ne drze stim. slicne stvari vaze i za tremolo i ostale pokretne delove. i za pragove. kad kupis jeftinu a novu gitaru bar su vece sanse da sve radi kako treba jedno 2-3 godine dok ne stasas za bolje.

Verovatno si u pravu sto se tice prvog dela,ali kao sto sam vec rekao ako neki pocetnik zeli da kupi novu gitaru za 200-300 evra onda mu je bolje da nadje za te pare polovnu gitaru.Ono manje,vece sanse ...tu se radi o relativno minimalno vecim sansama,nije to loto(jbg,los primer ali sta cu sad icon_smile.gif )Pa svako moze,pa cak i pocetnik, da vidi da li su pragovi otisli ili su ok a popravljenje civija nije bas toliko skupo,ili jeste?ne znam posto nisam dosad imao problema sa tim.A najbolje resenje je ako hocete dobru gitaru,da kidnapujete nekog politicara i da traziste nekoliko hiljhada evra za otkupninu i onda mozete kupiti bilo koju gitaru.Jedan politicar manje ili vise je ionako isti ku*ac laugh.gif

 

 

a i ja nasao da pricam o gitarama, ko da se nesto razumem u to.

ako bi sada samo oni koju imaju veze o gitarama pricali na ovom forumu,zamisli kako bi nam dosadno bilo,A i ne glumi sada da nemas pojma kada imas,Tvoji postovi dovoljno govore,samo sto ih slabo kada ukapiram laugh.gif

 

 

I da ne pitajte me na cemu sam!

 

pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf sto ovakve diskusije obozavam,mada nemam vishe volje da bezveze diskutujem.Neko te je pogresno informisovao u vezi Gordanove guje laugh.gif .

 

 

ovo sam tek sada procitao.Druze ovo nije bilo potrebno da kazes i uopste otkud tebi pada tako nesto na pamet da se neko dushanu ulizuje?Projekcija? icon_smile.gif

 

Ajd dosta je sada.MOzesmo nastaviti preko icq sledeci put.

pivopije.gif

biggrin.gif okey necemo vise

 

 

pivopije.gificon_rockdevil.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...