Jump to content

The Beatles


WS

Recommended Posts

Vole da obnovis silogizam, ne ide ti :haha:

Imas dovoljno muzicke sirine i zbog toga si super, ali me ponekad ovakvim izlivima zbunis :haha:

 

Anyway ovo je bend kada dozivite saturaciju zbog hiperprodukcije... a za to treba vremena da prodje. Za pocetne albume bilo bi cool da se zna I nesto Elvisove diskografije ciji se uticaj cuje...

Komentar klinca od 14godina dok smo slusali A hard's day night... "ovo mi je jako poznato, lici mi na tu i tu pesmu" i tako redom... onda sam mu objasnila da je album iz '64... a da sve sto je cuo zapravo idejno poteklo od njih, znaci nisam mu davala hintove dete samo izvalilo... lepota je u jednostavnosti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi je drago što me pesma ne podseća na KST :haha:

 

Mmmm da... ne podseca ni mene, vec na subotu jutro i na vivu- nemacki muzicki kanal iz 90ih...

A sto se kst tice fazon je sto su ti najtovi bili skroz simpa kada posle nekog izlaska zavrsis na njemu doduse davno nisam bila tamo :haha:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kako mi je smešno na 4:02, Mika nije ni pokušao da odgovori na pitanje ili makar da se izvuče sa "e to sam i ja baš hteo sad da kažem" već samo bespomoćno čeka da se nadmetanje već jednom završi. :haha:

Edited by Kendall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš da pobediš Wilsona na prog kvizu. Čak je i pustio Mikaela da pokupi poen za Moonmadness. Omiljena scena mi je kada Mikael pukne od smeha što Steven zna ceo naziv pesme Hemispheres. :haha:

 

Ja sam gledao Bestbeat dooosta puta, pogotovo dok je Era bio u bendu, navatavali smo ga za spiku, fotke i tako to. :mrgreen: Jesenas sam ih video sa novim Lenonom, i dalje rade strašan posao, ali šteta što sam propustio skorašnji koncert u Domu omladine. Moram da se ispravim prvom prilikom. Preporuka svima koji vise na ovoj temi, uvek je fantastična atmosfera. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...