Jump to content

Recommended Posts

Ja uzeo ovo opet da probam je andjelizator kaze da je iznenadjujuce dobar.... nista me ne radi. Izgleda da ne mogu da izbrisem razocarenje od onog exit nastupa.

Btw sreca da su svirali pre novog, da ne moram da cujem Zombi ples uzivo.

• Upvote 1

• 9 months later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se nadovežem na onaj svoj posat koji je Pavao citirao. Novi album je sranje, na originalu neće pasti sigurno, ali da, koncert se može overiti, ako budem bio u mogućnosti. Što kaže Runner, radni je

Ja se sećam na satelitu tamo 95-96,dal viva kad je postojo kanal ili onaj mcm,išo spot sa nekim vešticama.to izgledalo super...posle kad su izdali onaj tunes album,spotovi govno,i uglavnom na poljanam

Ehh, davno bjehu vremena kad je Axell Ritt dodao naseg Prince of Darkness-a medju prijatelje na FB.   Bilo je to neko lepse i srecnije vreme...

• 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ne znam, ja ne mogu da ga preporučim jer je prevelika "Tunes Of War" kopija.

Prva polovina albuma pogotovo baš beat by beat kopira album. Jeste bolje od prethodnih N albuma, ali je istovremeno iz ovog razloga užasno dosadno.

• Upvote 1

• 3 weeks later...

Da, ima tu mnogo slicnosti, u Lions of the Sea kaze u jednom delu dark of the sun, Thousand Tears je odgovor na kraljicu Skota... that being said, meni je ovo najbolji album jos od Ballads vrlo lako. Pokazali su devedesetih da najbolje rade kad im das template po kom treba, a vodicu se principom bolje da lici na nesto nego ninasta kao nekoliko poslednjih. Povecana doza epike i power upliva njima uvek dobro stoji. Da se razumemo, kad se poredi sa Tunes ovo ne moze blizu ali s druge strane jeste dobar album i po meni bolji od Clans will rise again.

Inace najavili su na fb da ce izbacivati novi album svake godine ako ovo stanje potraje tako da verujem da ce vrlo brzo usrati motku ovog pozitivnog momenta.

• Upvote 1