Jump to content

Pestilence


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

nisam mislio cifru da saznam nego cisto okvirno da li traze mnogo ili bas mnogo/previse.

 

ja ne znam sta je ovo popljuvaste svi album.

ko da ste jedva cekali da izadje pa de se razocarate i da pocnete da pljujete.

 

jbg pa nece ljudi opet da snimaju prva dva tri albuma.

 

drugaciji su nego pre i sta ces ,album moze da se slusa ,a ne mora...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni su malo skocila ocekivanja u poslednje vreme, em od chekanja, em sto sam skoro bas obrtao stare asove....

 

Elem, na prvo slushanje, meni je ovo sasvim fino :] Realno, nista specijalno, i verovatno ce moci da na ovo da se primeni pricha "Nije trebao da ga nazove Pestilence albumom pre svega", ali uopste nisam nezadovoljan.

 

Ali jedna stvar mi se definitivno ne svidja, rerecorded stuff. Martin ftw.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail sabija ovaj album samo tako.

 

Nachi otprilike imam slichno misljenje ko svi. Ali mi album nije govno, samim tim da ga je izdao neki drugi bend verovatno bi bio tu negde neutralan ali bi vuklo na pozitivno misljenje ali svejedno bi bio zadovoljan odlichnom produkcijom. Neznam izbacili su svu interesantnost i nema ni malo uticaja sa Spheres sto je isto bedak. Moze ov oda se slusha ali te srce zaboli kada vidish u imenu grupe Pestilence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tu je i Hail Of Bullets

ko god od ortaka mi je trazio novi pestilence, ja sam ga uputio Hail of Bullets da preslusa :) :) ali sta vredi kad me niko ne slusha...

 

EDIT: ja ovo ne racunam u pestilence album, jer je mameli okupio neke muzicare da sa njim snime album pod imenom pestilence, tako da mi je ovo vise neki mameliev licni trip. choya ne racunam u pestilence ex-clana, na njega gledam samo kao na ispomoc(govorim o Testimonyju). gre'ota onakvu diskografiju skrnaviti

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Resurrected late '80s/early '90s death metal outfit PESTILENCE will convene in two weeks to begin rehearsing for its upcoming European tour, which kicks off on April 9 at the Inferno festival in Oslo, Norway. The band says, "[We are] very excited to start the tour and will rehearse a good mixture between 'Consuming Impulse' [1989], 'Testimony Of The Ancients' [1991] and 'Spheres' [1993] albums and the new 'Resurrection Macabre'."

 

Ima li neki znan razlog zasto zamera Malleus-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resurrected late '80s/early '90s death metal outfit PESTILENCE will convene in two weeks to begin rehearsing for its upcoming European tour, which kicks off on April 9 at the Inferno festival in Oslo, Norway. The band says, "[We are] very excited to start the tour and will rehearse a good mixture between 'Consuming Impulse' [1989], 'Testimony Of The Ancients' [1991] and 'Spheres' [1993] albums and the new 'Resurrection Macabre'."

 

Ima li neki znan razlog zasto zamera Malleus-u?

 

Zato sto je Patrick debilnija verzija Bentona, narcisoidni klovn koji je pljuvao po muzici koju svira dok je jos stvarao Testimony, kao covjek nula, ali ne moze mu se muzicka genijalnost osporiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne patim od Samson sindroma ali mi je ovaj Mameli ovako bez kose totalno gej, i upste mi to nije ONAJ pestilence na koji sam navikao. ali kad bi ih neko(citaj:Frubi) doveo sve peske bih isao da ih gledam, jbg ipak su mi oni jedan od najomiljenijih DM bendova, a i bili su mi jedan su mi od prvih death bendova :wub:

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ne kazem da treba da bude bitno, samo mi je malo bzvz, jbg nisam navikao na ovakvog Mamelia :) . jedna stvar mi je uprvao prosla kroz glavu-jbt pa u ovoj live postavi i Toni Choy svira, ja sam na to skroz zaboravio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
pa i ne kazem da treba da bude bitno, samo mi je malo bzvz, jbg nisam navikao na ovakvog Mamelia :) . jedna stvar mi je uprvao prosla kroz glavu-jbt pa u ovoj live postavi i Toni Choy svira, ja sam na to skroz zaboravio :)

 

I meni je bilo cudno kad sam ih vidio kako izgledaju, ali kad je Mameli poceo da pjeva potpuno isto kao na Testimonyu odmah sam zaboravio na izgled, scenski nastup i sve :rockdevil: Uzivo je odlican, mada mi se na novom albumu vokal uopce ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...