Jump to content

Pestilence


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Dosle nove generacije jbg. I meni je to cudno, ali sta da se radi...

Kad cujem da klincima npr Metallica, Maiden ili Slayer nista ne znace.

 

Ja mislim da te nove generacije samo te bendove i znaju + Megadeth i Cannibal Corpse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosle nove generacije jbg. I meni je to cudno, ali sta da se radi...

Kad cujem da klincima npr Metallica, Maiden ili Slayer nista ne znace, a kad sam ja pocinjao bili su ikone, sta ti je cudno za Morgoth.

Ne vredi se uzbudjivati...

 

Heh, prije je razocarenje u fanove/konzumere opcenito. Sve je manje ljudi koji slusaju muziku koja je prekretnica ne tako davno, sve je manje kritickog aspekta, ljudi ne znaju objasniti zasto, pobogu zasto slusaju odredjene stvari, i onda dodjes do zakljucka da je internet jedna velika kurva, da su Nuclear Blast i Roadrunner mamci, glavni krivci da jedan Dead Congregation svira u podrumima sirom Grcke dok bendovi tipa Trivium 'fasciniraju' publiku sirom svijeta. Sve je manje ljudi koji imaju strpljenja preslusavati i analizirati jedan album mjesec dana, generalno razmisljanje : zasto mi to treba, kada cu danas sa neta da skinem 50 albuma i preletim po jednu pjesmu. A cekanje LP-a po mjesec dana, slusanje Razora, Sodoma, Bolta, Nocturnusa jednu citavu godinu!

 

Od brojnih izjava kak Darkthrone leti u izvan tr0o kozmickoblekerskim vodama, do velicanja novog Gorgorotha, izostavljajuci Morbid Tales u zivotima, to je sve jedno veliko dno, krajnja kataklizma, heh. Moglo bi se o ovom pitanju seminarski napisati, ali posto ovo nije tema prikladna za ove stvare, i ovakav bend ne zasluzuje offtopic haha.

 

Sta mislite, ocel zasvirati na Balkanu? Vec sam rezervisao Minhen unaprijed za svaki slucaj :)

Edited by Sadomator

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad sam ja pocinjao bili su ikone, sta ti je cudno za Morgoth.

 

i ja kad sam poceo sa metalom bili su na glasu ali ih nikada nisam slusao sem slayera.sve je stvar ukusa,postujem njihov rad ali me isti ne privlaci.i sta vredi iskopati i staviti ovde neki dobar bend kad gomila nece ni pogledati temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма људи - ФОДИС!

Марко Фодис је дао бенду ту ауру философског и истински паметног бенда јер су текстови његови.

Иначе, независно од теме, слушао сам бенд ("Testimony of the Ancients")последњих недеља и стварно је ово феноменална музика.

Било како било - Мамели је један од најјачих волака у овој музици икада.

Много добар глас.

Много.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па јбг, и то разумем - како остати неинспирисан Тардијевим гласом?

Кад већ причамо о њему - кога оставља равнодушним увод у "Final Thoughts"?

Мислим, сила и снага којом Тарди пева?

Мене не.

Никако.

Мамели се, такође, прилично трудио на последња два Pestilence албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mameli je 100% Pestilence, valjda je to jasno ko' dan. Pestilence bez Patricka bi izgledao kao Death bez Chucka.

 

Martin je bio samo jedan u nizu dobrih vokala, kao sto bi Chris Reifert na Screamu razvalio vokale umjesto Chucka.

 

Testimony je pokazao pravo lice Patricka, album je citav njegov, svaki ton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj glas podseca na Leprosy-Death, Tardy-ja, Vincenta, Morgoth, Van Drunnena naravno...nista neobicno. Mameli, je iotisao u kurac. "dont buy mp3 cuz its not me" [getto rapper wannabe] :)

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj glas podseca na Leprosy-Death, Tardy-ja, Vincenta, Morgoth, Van Drunnena naravno...nista neobicno. Mameli, je iotisao u kurac. "dont buy mp3 cuz its not me" [getto rapper wannabe] :)

 

Slazem se. Draze bi mi bilo gledati Martina na bini, koji je zivotinja i dalje, poslije toliko godina svira i dalje isti death metal! Ne znam kako cu izdrzati poglede na binu kad vidim Patricka, fuj, sta sa sebe uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa? Na C-187 su svirali i on i Rajnert, pa je ispao go kurac.

 

@sadomator: slazem se, i dalje jebe mame sa vokalom, i u Aspyxu i u Hail of bullets, ali je muzika nista spec (rehash). Steta.

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...