Jump to content

Tehnika sviranja gitare


Dushan S

Recommended Posts

Ne'j da pricas. Interesantno.
Zezaš se ili nisi znao? Dobro aj, ofkors ložio sam se na Malmea Vai-a i Satriania kao mala deca, normalno. I Iron Maiden, ništa bez njih. Zadnji gitaroš da mi je bilo vauuuuu je kad sam devedesetih čuo Erica Johnsona to mi je bila zaista fascinacija. Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima li iko neki link ili bilo sta na netu za Slide gitaru ?!?! Nalazim na tubu neke sitnice ali mi treba neka pocetna teorija...osnove...a dalje...

 

jbg blues je to :)...nije sve teorija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tnx za link, ali gledao sam to jos pre i ima tamo ok informacija za pochetak. Ali nekako nema nishta kao kako se prave ritmovi, lekcije i to...

Pokusavam sad od Roy Rogersa nesto da nadjem kako sardinasa nema nigde sto se tiche knjiga...Roy takodje otkida i ima knjiga nekih, ali nema free :(

u krajnjem sluchaju kupicju neku naravno.

Ako neko ima neki link za neki download ili tako nesto, neka bacci ;)

 

cheers !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Brate onaj mali nije normalan ... ja se skenjao ... pitam se sta bi Paul Gilbert rekao za GET OUT OF MY YARD kako je mali odsvirao :rockdevil: i to bez pomoci :bigblue:

Ali kao sto Dusan S kaze ... treba sacekati da odraste pa da vidimo sta ce uraditi od svog tog vezbanja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Fodder

Pozdrav svima!

 

Jel moze neko da mi preporuci neke vezbe za obuzdavanje malog prsta leve ruke? Znaci dok je besposlen da mi ne strci onako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam, negledajuci o cemu se radi, mislio da mi iz sale preporucujes nesto ekstremno tesko, ali sad vidim da ipak nije tako..

 

Ovo što sam ti ja rekao je prilično zajebano. Ja sviram oko tri godine i ne mogu tu pesmu da odsviram 2 puta za redom. Fora je u uvodu ako nisi tražio pesmu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...