Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

@ Erotomaniac :

 

Postoji fora sa maxalbums.com koju je vrlo lako prevideti - šifra za skinutu arhivu (ukoliko nije navedena na stranici za dowload link) se nalazi u sklopu arhive i to ili u detaljima/opisu sa strane ili u samoj arhivi kao zapakovani tekstualni fajl (često pod imenom 'pass[word]' ili 'read me'); sad, ako je ovo drugo u pitanju, taj tekstualni fajl itkako možeš ekstraktovati (ili samo otvoriti duplim klikom) bez ikakve šifre, a onda pročitati pass i terati dalje sa otpakivanjem ostalog sadržaja... ;)

 

S druge strane, budući da su to linkovi koji su obično navodjeni na više od samo jednog sajta, password, ako ipak nije naveden nigde, možeš naći i na sledeći (banalno lak) način:

samo kopiraj konačan link za download (onaj koji vodi do mesta na kojem je fajl upload-ovan, tipa: rapidshare, megaupload, mediafire, ifolder, depositfiles itd.) na Google search liniju i poseti neki drugi forum/blog koji sadrži isti link (tj vodi do albuma, koncerta, filma, bla bla), te potraži password na nekoj od tih stranica...

 

:) \m/

 

 

 

Ovo provo sam probao vec i nije htelo, opet isto, a ovo drugo cu probati, pa mozda pomogne

 

thanks :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajd', pa da uspeš...

Ako ipak bude još jedan fail u pitanju, kaži mi šta skidaš i odakle, pa ću ja da pokušam da ti nadjem šifru ili upravo materijal koji želiš skinuti... ;)

 

 

Btw, skinuo sam jedan torrent (već sam zatvorio stranicu, ne mogu je sad ponovo tražiti) koji navodno sadrži taj drugi disk u sklopu novog DT albuma - onaj sa cover-ima; i jbga, nisu u pitanju obrade DT-a, već pesme za koje se tvrdi da ih je DT obradio, ali u originalu tj izvodjene od strane tih drugih bendova... Evo šta je u pitanju:

 

1. Rainbow - Stargazer

2. Queen - Tenement Funster/Flick of the Wrist/Lily of the Valley

3. Dixie Dregs - Odyssey

4. Zebra - Take Your Fingers From My Hair

5. King Crimson - Larks' Tongues in Aspic, Part Two

6. Iron Maiden - To Tame a Land

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi me skontao - torrent sadrži one pesme koje je DT navodno obradio za Disk 2 novog albuma, ali u originalnoj formi; drugim rečima, 'Stargazer' koji ćeš skinuti je u izvodjenju Rainbow-a, 'TTAL' Maiden-a itd. Sad, ili je ovo neko 'izvalio' radi zajebancije ili kao proverenu informaciju (ili je to čak neko iz RoadRunner-a uradio i plasira ovo kao smisaonu 'pripremu terena' pred izlazak albuma), pa daje nestrpljivima šansu da steknu uvid u ono što mogu očekivati i eventualno u upoznavanje sa materijalom, kako bi DT-jeve obrade bile lakše prihvaćene (za šta opet krivim RR)...

 

Any fuckin' way, here ya go, buddy:

 

http://www.mininova.org/det/2585868

http://www.torrent7.com/torrent/2585868/dr...inal-songs.html

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudeći po ovome:

 

Disc 2 - Black Clouds & Silver Linings Covers Bonus Disc

 

1. Cover 1? 8:10

2. Cover 2? 8:16

3. Cover 3? 7:59

4. Cover 4? 8:18

5. Cover 5? 6:30

6. Cover 6? 7:15

 

i sa ovim naslovima pesama odavde, to bi bilo to, što se tiče dužine trajanja pesama.

 

Nisi me skontao - torrent sadrži one pesme koje je DT navodno obradio za Disk 2 novog albuma, ali u originalnoj formi; drugim rečima, 'Stargazer' koji ćeš skinuti je u izvodjenju Rainbow-a, 'TTAL' Maiden-a itd. Sad, ili je ovo neko 'izvalio' radi zajebancije ili kao proverenu informaciju (ili je to čak neko iz RoadRunner-a uradio i plasira ovo kao smisaonu 'pripremu terena' pred izlazak albuma), pa daje nestrpljivima šansu da steknu uvid u ono što mogu očekivati i eventualno u upoznavanje sa materijalom, kako bi DT-jeve obrade bile lakše prihvaćene (za šta opet krivim RR)...

 

Any fuckin' way, here ya go, buddy:

 

http://www.mininova.org/det/2585868

http://www.torrent7.com/torrent/2585868/dr...inal-songs.html

;)

 

Skapirao sam o čemu se radi, samo bez obzira na to, zahtevao sam da mi daš linkove, da se ne bih cimao da tražim pesmu po pesmu od svakog od ovih bendova ponaosob. ;)

 

Hvala. :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajd', pa da uspeš...

Ako ipak bude još jedan fail u pitanju, kaži mi šta skidaš i odakle, pa ću ja da pokušam da ti nadjem šifru ili upravo materijal koji želiš skinuti... ;)

 

 

Ha uspelo je na onaj drugi nacin, hvala jos jednom stvarno :pivopije:

 

 

evo uzgred sam nasao ovaj Link ima stvarno dosta retkih stvari

 

http://u2n2.com/article.asp?id=55372

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sharer, damn it!

 

Epic fail, considering the simple fact that my English is fairly good... I'll go now, and seek forgiveness from my trusty million-page Pathology book. :P:mrgreen:

 

The walls disappear

To some woman who's screaming

A man pleads forgiveness

His words I cannot hear

 

Hoping that the step will help restore me

To face my past and ask for forgiveness

Cleaning up my dirty side of this unswept street

Could this be the beginning of the end?

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da će "Stargazer" i "Odyssey" biti fenomenalne. :da:

 

Potražio na last.fm-u ovaj bend Zebra ("Take Your Fingers From My Hair" - dobra stvar), i evo šta mi između ostalog "izbacio":

 

There are at least 5 artists/groups named “Zebra”.

 

1) a 3 piece rockband,

2) a jamaican Dancehall-Deejay

3) dutch reggae/ska (nederreggae) band MySpace,

4) a yugoslavian prog-pop-band from the 70s

5) a german newcomer rock/pop band MySpace

 

Zna neko nešto više o jugosloveskoj Zebri? :) Živo me zanima na šta je to zvučalo. :D

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može neko da nađe link za ovo:

 

folderbs2.jpg

 

DTIFC05 - Scenes From A World Tour

 

Tracklist:

 

01 - Heaven And Hell

02 - Erotomania/Paradigma Shift/Universal Mind

03 - What Did They Say?/Wipeout/Canadian Rap

04 - War Pigs

05 - Keyboard Solo

06 - The Spirit Carries On

07 - Guitar Solo/Gladiator Theme

08 - The Zoo/Learning To Live/Whole Lotta Love

09 - End Of Show

 

Sa onog linka koji je Erotomaniac dao, ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa!!!

 

To je Notes od the Dream, urađene neke od balada DT-a u Jordanovom (piano) uzvođenju.

 

Čoveče, you make my days! :D

 

edit:

 

Guest musicians include John Petrucci, Steve Morse , Daniel J and Billy Sheehan (David Lee Roth, Glenn Hughes, Mr. Big, Explorers Club, Planet X, Glenn Tipton, Derek Sherinian, Munetaka Higuchi, Talas, Steve Vai, Thrasher (US))

, plus many more.

 

:rockdevil:

Edited by AstralliS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...