Jump to content

Incantation


Grobodan

Recommended Posts

Ma jok, pisao im je Mili, nego je nešto zauzet poslednjih petnaestak godina!

 

Odlična nova stvar, apsolutno je nerealno očekivati da bend zvuči originalno kao 90-ih, ali i dalje prave sasvim dobre albume kojima se ne može ništa zameriti ako zaista voliš DM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ja da je John, baš zato se i čudim da neko ko je napisao Mortal Throne of Nazarene može da snima ovakve pesme. Rekoh već jednom, pusti bilo koju pesmu, sa bilo kog albuma do 2000, svaki rif ti se ureže u mozak, pesme su pamtljive i imaju smisla, ovo posle smuti pa prospi. Neka mi neko pronađe 3 rifa sa svih albuma zajedno od Blasphemy na dalje koji mogu da se postave na onu temu ''najbolji rifovi'' i ja povlačim reč.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ne mozes tako gledati na stvari. Ne cini originalni rif dobar album.

Vanquish i Dirges sjajni albumi. Jeste da sam veliki fan ovog benda (cak i klonova istog) ali tesko da izbacuju lose albume.

Dirges i Infernus od Hate Eternala imaju po meni ubedljivo najbolje artworke zadnjih par godina, to je tek prica za sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram brate, milion je albuma koji su stvarno vredni slušanja, tako da sve što je prosečno, dobro, pa čak i vrlo dobro, ide u korpu za otpatke. Mislim da sam u poslednjih godinu dana izbacio iz kompjutera 200 albuma koji nisu loši ali ima boljih. Prirodna selekcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

"Stormgate Convulsions from the Thunderous Shores of Infernal Realms Beyond the Grace of God"

 

Od ove pesme očekujem da bude epska makar koliko "Papyrus Containing the Spell to Preserve Its Possessor from He Who is in the Water".

 

Inače, što se mene tiče, ako ceo album bude kao ove dve pesme, eto ga u top 10 ove godine lagano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Konačno preslušao na miru, pa ovo je masakr! Dan Swano, Satana te veselio za produkciju! Ancient Arise apsolutna himna.

 

Nisam ni znao da je on produciro, svaka mu dala, uradio čovek vrhunski posao, mogli bi neki bendovi (tipa Immolation) da obrate pažnju kako dobiti čistu, moćnu produkciju, a da ne zvuči tako sterilno, ispeglano ili pak previše krš-sirovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...