Jump to content

Taake


Lord Denethor

Recommended Posts

Ne shvatam čemu ovo. Današnji black metal bendovi me sve više podsećaju na ove naše sa estrade koji ovakvim "skandalima" pokušavaju da šokiraju pubiliku i privuču pažnju.

Moj je stav da bih se, ako bi bilo prilike, uvek zajebavao na bini i radio šta mi padne na pamet, samo da bih se igrao sa publikom i video reakcije. Oni su već došli, dobiće muziku, a hajde i meni da bude zabavno.

 

Kvarforth je odavno odradio par ovakvih stvari, sada to definitivno nije radi publiciteta, jer su ljudi već navikli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se. Rekoh to već više puta, Shining muzika toliko izuva iz cipelica da je apsolutno neozbiljno optužiti ih za neko pozerisanje i šta-ti-ja-znam. Nije to kao GG Allin, za kojeg se nikad ne bi čulo da nije radio šta je radio.

 

Bu-hu, kako smeju da rade to zabranjeno što se ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

evo opet obrnuh nattestid jebem mu sve u top 3 albuma u bm-u ikad

 

http://www.youtube.com/watch?v=LI1mpTSYSaw

 

jebote,znam za ovo bar 7 godina i dalje svaki put se sve vise odusevim koliko je ludilo

 

inace ova hest ili hoest ili kako vec gejstina je sve iz onog tripa da liferuje fanove.ne kazem da je to opravdano ili da nije privatno gej,sto me savrseno zabolje kurac,vec ne treba imati iluzije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se isto tako osecam kada pustim Doedskvad.

Sta vise - ne razumem toliku famu oko zadnjeg albuma. Smatram sebe velikim fanom Hoestovog rada, imam sve i na diskovima i vinilima (osim zadnjeg), tako da smem da kazem - Noregs je krsh u poredjenju sa ova dva albuma gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hellsarma, aj ti nama reci života ti koji su tebi od poznatijih bendova i albuma sranje, pošto ja stičem utisak da je tebi sve do jaja :haha:

 

Ma na sve sam ja nalozen :D... Brate stekao si takav utisak zato sto uvek navodim i hvalim ono sto mi se stvarno svidi ili me odusevi...

Ajd da ti kazem da mi je Taake album sranje,al veruj mi da ima dosta stvari koje ne volim...

 

Al stvarno,Noregs mi je ekstra legao :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...