Jump to content

Opeth


Baal

Recommended Posts

OPETH guitarist/vocalist Mikael Åkerfeldt has recorded ten hour-long shows for the Swedish national radio (Sveriges Radio). The first program was broadcasted on Sunday, June 19 and will be followed by another episode each Sunday at 11 p.m. for the coming 10 weeks. The show is based on Mikael's love for obscure vinyl records, and he is playing actual vinyl on the show, with crackle and all.

 

The already aired shows are also available as streamed audio at this location. (Note: The show is recorded in Swedish.)

Хвала пуно за ово, таман да вјежбам шведски. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:confused: A minus mi je dat na post zbog cega? Zbog konstatacije da je dobra fora? :no:

Jos jedan? Junak uziva u anonimnom davanju minusa, lepo. Molim nadleznog moderatora da obrise moje postove.

 

Da se vratim na temu, koji je po vama najbolji spot Opeth-a?

Edited by Gospa na Sivcu
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

:confused: A minus mi je dat na post zbog cega? Zbog konstatacije da je dobra fora? :no:

Jos jedan? Junak uziva u anonimnom davanju minusa, lepo. Molim nadleznog moderatora da obrise moje postove.

 

Da se vratim na temu, koji je po vama najbolji spot Opeth-a?

 

sta se jedis bre, opusteno, boli te kurac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto se na (bilo kakvu, pa i najmanju) promenu pravca skoro uvek gleda kao na neki 'sellout'. Kakve veze to ima sa prodavanjem? :) Jbt pa oni su u Roadrunneru, jedan su od najpopularnijih metal bendova na svetu i verovatno zarađuju sasvim dovoljno. Ovi što misle da im je Roadrunner naložio promenu pravca, lol, ali lol :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, nego znas kako ljudi se plase promena, jer naviknu da odredjeni zvuk i taj zvuk ocekuju, mene licno smore bendovi upravo zato sto odrzavaju kontinuum istog zvuka, i nema nekog muzickog izazova, vec samo vidis oprobane varijante koje se dobro prodaju kao i ovaj novi album Symphony X-a, sve je super, kvalitet na nivou, ali vec vidjeno, samim tim meni dosadno, veruj ja jedva cekam da cujem sta ce to novo Opeth da ponudi :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...