Jump to content

Bjesovi


ABIGAIL

Recommended Posts

Za 2-3 nedelje bi trebali da izdaju album, naravno to sve opet zavisi od PGP-a, koji se vec odavno ustalio sa praksom da kasni sa izdavanjem svojih izdanja.

jesssssss

 

nadam se i koncertu nekom ubrzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah da te razocaram Beograd im nije u planu trenutno, najverovatnije ce ici po susednim zemljama da promovisu album ove godine.

jedu govna i oni.

dobro bice koncerata po srbiji sigurno, ako nista mora biti u milanovcu a to mi nije daleko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sinoc su imali koncert u Podgorici, a nigde najavu na myspace, odlicna promocija...

 

Novi album, Bolje Ti izasao je u prodaju jos od ponedeljka 13.04. mozete ga pazariti u PGP prodavnicama i Mamutu. (za ostale prodavnice nisam siguran jer nisam proveravao)

 

R-1736639-1240081055.jpg

 

Album se dobija u dvd kutiji, sa audio diskom i dvd koji sadrzi spotove svih pesama, i par alternativnih verzija istih.

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Feniks (nadovezujem se na pitanje sa teme o originalima), kratak album, produkcija odlicna (a u to nisam ni sumnjao da mogu da omanu), melodicniji i meksi nego, cista suprotnost naspram pesama sa Na Zivo albuma (mislim na Kisu, Cak i da mogu i Cekam dan), mislim da im to nije minus, a i jos je rano da bih dao neke utiske, trebace mi barem mesec dana slusanja albuma da bih nasao sve negativne & pozitivne stvari oko istog.

 

@Duruman, 440 dinara? Ovde u Beogradu u mamutu je kostao 567 dinara. Uruce eto odgovora, mada bolje proveri u prodavnicama PGP RTS-a, verovatno je tamo disk/dvd jeftiniji.

Buklet je bas golisav, preprosto je odradjen, a i prednji omot mi se uopste ne dopada.

Dvd meni je pristojno dizajniran, spotovi su takodje ok, mada su mi malo zamorne one produzene verzije.

 

Sada bi im bio dobar potez da urade promotivni koncert u Srbiji, mada polako videcemo, dok obidju susedne zemlje. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa realno, neke pesme su bas BASH emo. :( dok su "Laku noc" i "Bolje ti", po meni, jedine dve u starom stilu. Ovo ostalo je onako, daleko ispod proslog studijskog albuma, oseca se upliv srbijanskog roka i grunge i alter rock bendova devedesetih. Takodje, produkcija je dosta losija od prethodnog studijskog albuma, izlgeda kao da portprodukcije nije ni bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sto sam presluso ovo na jutjubu......svidja mi se i to mnoogooooo!!!!!!!!

 

Durumane greh je da kazes za neke pesme Bjesova da su emo jer ti isti Bjesovi postoje mnoogoo duzee pre tog izraza sta god on znacio(niko jebeno nezna da mi objasni sta ustvari tacno to jebeno znaci,neki pricaju da je zbog frizura a Z. Marinkovic nema sishke preko ociju x) ,po meni oni nastavljaju svojim stilom ovim albumom,e sad produkcija...! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest dokonjak

komentar na prvo slušanje: muzika Bjesovska, ni jedan album nije isti, odlična, najbolja; tekstovi čini mi se u blagom padu ali i dalje preisutna jedinstvena Bjesovska veza izmedju teksta i muzike

 

zaključno: i dalje najbolji bend bez konkurencije

Edited by dokonjak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sto sam presluso ovo na jutjubu......svidja mi se i to mnoogooooo!!!!!!!!

 

Durumane greh je da kazes za neke pesme Bjesova da su emo jer ti isti Bjesovi postoje mnoogoo duzee pre tog izraza sta god on znacio(niko jebeno nezna da mi objasni sta ustvari tacno to jebeno znaci,neki pricaju da je zbog frizura a Z. Marinkovic nema sishke preko ociju x) ,po meni oni nastavljaju svojim stilom ovim albumom,e sad produkcija...! :pivopije:

 

pa emo je nastao 80tih,ali slazem se bjesovi nisu emo,bjesovi su kvalitetan bend.voleo bi da ih cujem uzivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam album pre nekoliko dana i... Pa, heh, kod njih nikad ne znaš šta ćeš dobiti. U početku sam ga lakše svario starim znalcima kao što su Bolje ti ili Besan pas... No, malo kasnije Ako te neko zna, Izdaja i, trenutno mi najbolja - Istina, rasturaju mi um i telo... Super album (jeste prekratak majku mu), s dobrim tekstovima, dobrim muzičkim izrazom. Još jednom pokazaše i dokazaše - Bjesovi - najbolji muzičko-tekstualni izraz iz Srbije. Poz svima!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
A kad je pevac lizao bulju striptizeti uz Kad mi stane dah,pre toga motorkom overio platno za projektor,a posle isprskao publiku aparatom za gasenje pozara u basti KST-a onomad?

:):):)

Ма Бјесови.Онај мали ћелави певач је увек био луд.Уствари све је луђи,ако је то урадио.

Какви ликови,нигде да кажу да су Бјесови издали нови албум!

Добијају се спотови ? Сјајно!

 

pa emo je nastao 80tih,ali slazem se bjesovi nisu emo,bjesovi su kvalitetan bend.voleo bi da ih cujem uzivo

Можда је настао,али се није употребљавао за жестоку музику,односно колико се сећам,деведесетих док су Бјесови трајали,чини ми се да нисам чуо ништа о томе.Ни за неку другу групу да је "емо" ни они.Немам појма ни шта то значи.

Елем,слушао сам пар песама...

Истина - допада ми се метал звук,али стил певања ми је помало безвезе,неочекивано од Бјесова.

"Бесан пас" је класична Бјесовска песма.Мало прекратка,ал ајде да не зановетамо.Океј.Једино ми је на "истини" бољи текст.

"Издаја",такође бјесовска песма,стил певања сјајан,метал пржи,само ме мало подсећа један део на други албум Бјесова,на неке песме.Јел то и вама утисак ?

Ово што се зове "спот" мени звучи као неки документарац,или оно "behind the scenes" фазон.

 

Mислим да су Бјесови били бољи када је био и Горан Марић као певач,поред Зорана Маринковића.

 

На први поглед,испунили су очекивања,нема компромиса са модерним звуком,надам се да је ово само увод у један албум који ће да одува целу тренутну рок сцену.

Видећемо како песме "леже",што рече неко,да ли имам жељу да их слушам поново,или досаде.

Edited by -Diamond-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...