Jump to content

Bjesovi


ABIGAIL

Recommended Posts

Po obicaju bili su odlicni, bilo mi je drago sto su odsvirali Dzordziju, koju je nazalost iskasapio neki lik, pa je posle toga usledilo Ime, a ni ona jadna pesma nije bolje prosla. :D

 

Jedino mi je malo cudno kako nije bilo nikakvih incidenata, navikao sam da se svaki put nesto cudno desi na njihovim koncertima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko sat i po, barem mi se tako cinilo, brzo mi prolazi vreme na njihovim koncertima...

Pesme, bez nekog redosleda:

Dzordzija, ime, vracam se dole, gavran, u osvit zadnjeg dana, verujem, raduj se, cekam dan, cak i da mogu, bolje ti i jos jedna nova pesma (nije besan pas, a ni laku noc).

 

P.S. Mozda sam izostavio koju pesmu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marinko preksinoc ocigledno nije bio u elementu. Nije bilo nikakvog stejdz performansa sa njegove strane, kako to obicno biva na koncertima Bjesova. Jedino je na kraju slupao onu malu akustaru :)

I pored toga, koncert je bio odlican! Trajalo je oko sat i 10 min.

 

:pivopije:

 

Ta nova stvar se zove „Izdaja” ili tako nekako...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=56ppr6uMutk...feature=related

 

ovde je bolji snimak ;)

 

mada je meni taj prvi album totalno bzvz

 

e ako neko ima link ka onom dvix koncertu koji se svojevremeno delio za dz neka postavi.... predpostavljam da je to ovaj koncert iz mog linka

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Nabavio sam Bjesovi/Bezimeni album na cd originalu, jos samo sve sto vidim i sve sto znam i bice kompletna diskografija sto se tice cd izdanja. :D

Брате можеш да аплоадујеш негде flac формат тог албума или да некако другачије дођем то тог албума ?

Први албум ми је смешан.Некад су се Бјесовима смејали због тога.Нису они увек свирали песме одатле,било је концерата без иједне песме са првог албума.Поклонио сам касету некад давно.А други албум ми још стоји на касети.

Има неко спотове од Бјесова ? Ал да није youtube :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...