Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Uuuu, ti to, Sovo, nisi ni osetila cim imas kucu na ostrvu Javi :)

 

Shalu na stranu, to je stvarno strasno, i ovako danas covek jedva sastavlja kraj s krajem i jos kad ga zadesi neka takva nepogoda...... ne znam sta bismo mi radili da nas pokradu.

 

I sto je najnesrecnije, kad bi me, ne-daj-boze, stvarno pokrali, gitara bi prva bila na tapetu :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu, ti to, Sovo, nisi ni osetila cim imas kucu na ostrvu Javi :)

 

Shalu na stranu, to je stvarno strasno, i ovako danas covek jedva sastavlja kraj s krajem i jos kad ga zadesi neka takva nepogoda...... ne znam sta bismo mi radili da nas pokradu.

 

I sto je najnesrecnije, kad bi me, ne-daj-boze, stvarno pokrali, gitara bi prva bila na tapetu :/

Odlican rad vijuga! :da::pivopije:

 

To su samo stvari...kuj gi 'ebe ;)

A moju akustaru sam malo pre nemilog dogadjaja pozajmila drugu, jer je meni ionako skupljala prasinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam cudan san: moj cale je bio na nekoj licitaciji,i taman su stigli do cifre 11000 dinara,kada sam se u tom trenutku probudio.

Bilo je pola sedam,i nikada se tako rano ne budim.

A onda,posle 10 sec iz dnevne sobe cujem kako moj cale prica burazu:

 

"11 000?! Napravio si racun za mobilni 11000?! Da li si ti svestan sta si napravio?!"

 

 

:twisted: :twisted: :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha, genijalno...

 

 

Ok, moji snovi pocinju da me plase. Svaku noc sanjam moj odlazak u Nemacku, i to onaj deo u avionu (plasim se visine, a putujem sama). Mislim, verovatno je to iz straha, ali bas svaku noc!!!??? I nocas sam... Hm, da li to nesto znaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svojevremeno (u periodu od nekih 6-7 meseci), na svakih dve-tri nedelje, sanjao san koji se zavrsava tako sto na Zemlju krenu da padaju mali, a zatim sve veci i vevi meteori. Bilo je jezivo. Snovi generalno nisu imali nikakve veze jedni sa drugima, ali bi se zavrsavali na slican nacin. :sad:

 

Huh, vishe ne sanjam to i dosta mi je lakse. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha, genijalno...

Ok, moji snovi pocinju da me plase. Svaku noc sanjam moj odlazak u Nemacku, i to onaj deo u avionu (plasim se visine, a putujem sama). Mislim, verovatno je to iz straha, ali bas svaku noc!!!??? I nocas sam... Hm, da li to nesto znaci?

 

 

To je laz.

 

 

:lol:

 

 

Kupi si ulje od limunove trave, od tog mirisa covek zaspi k'o zaklan...:)

:da:

Ali nemoj da preteras, samo 2-3 kapi, mnogo je ntenzivno, pogotovu za gorionik. Bukvalno pravi dim od koga se gusi... :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svojevremeno (u periodu od nekih 6-7 meseci), na svakih dve-tri nedelje, sanjao san koji se zavrsava tako sto na Zemlju krenu da padaju mali, a zatim sve veci i vevi meteori. Bilo je jezivo. Snovi generalno nisu imali nikakve veze jedni sa drugima, ali bi se zavrsavali na slican nacin. :sad:

 

Huh, vishe ne sanjam to i dosta mi je lakse. :)

 

 

Ja obično kad nekome ispričam svoj san, sanjam ga te večeri ponovo :)

Nije da hoću da te uplašim, kod mene je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasni su ti Vevi Meteori... to je prvi predznak apokalipse... :)

 

Now, girls, behold the priceless knowledge!!! :lol:

Kada se dan i mesec poklope (1-og januara, 2-og februara... 11-og novembra i sl.), uzmite ocevu sliku i stavite pod jastuk, sanjacete onoga ko vam je sudjen! :lol:

 

Zlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha, pa ako neće da pegla i moje crne onda džaba sve to!

Ma koja crna radoznalost!

Obično sanjam ljude koje poznajem, i šta uradim tu glupost i sanjam nekog drugara?

Blam bi me pojeo :lol:

 

Volim da živim u neznanju :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to nije nikakva istina. To je samo praznoverje. Ti ces uvek sanjati nekoga, a zbog sujeverja i glupe slike ces misliti da si ga s nekim razlogom sanjala.

 

Inuria, treba da pijesh pre spavanja.

...a i kad se probudish.

....a i preko dana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.........a i bolje da iskljucis kompjuter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to nije nikakva istina. To je samo praznoverje. Ti ces uvek sanjati nekoga, a zbog sujeverja i glupe slike ces misliti da si ga s nekim razlogom sanjala.

 

Inuria, treba da pijesh pre spavanja.

...a i kad se probudish.

....a i preko dana.

.........a i bolje da iskljucis kompjuter.

 

 

:mad:

E, vala, od sad se vise necu saliti. Ako si mi rekla; i treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ja sam preksinoć sanjala debelog Trent Reznora sa nekom grupom of decadent musicians :)

Trent je počeo sa nekom muvatorskom forom, a ja mu kažem kako je užasno gadan tako debeo i masan i da je jedino valjao nečemu pri početku karijere (san se dešava u dalekoj budućnosti). On se tu osjetio povrijeđenim i bi mi posle malko žao što sam bila tako grupo direktna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inuria ja sam Brace-u rekla da nije skontao šalu, nisam o tebi govorila :)

Što se žestiš, da nisam htela da se zezam sa tobom ne bih ništa ni pisala?

 

jel ste i vi kad ste bili mali sanjali da se smuvavate s junacima iz crtaca? :wub:

 

Hmm... DA!

Kad sam bila klinka bio je aktuelan Aladin, ali to nije bilo muvanje, nego sam ja kao njegova princeza :redface:

 

Sad su ponekad aktuelni likovi anima koje gledam ili knjiga koje čitam

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...