Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja sam preki neki dan sanjao Čaka Berija :D - kao neki moji drugovi su zarobljeni u nekom zamku, i ja moram da ih oslobodim. Sve se dešava u nekom uvrnutom settingu, kao u Brazilu (filmu), i svi izgledaju kao i da su izašli iz Final Fantasyja. Jedan pokušava da mi pomogne da spasim društvo, i vodi me u neki WC, gde treba da napravi prolaz, al' ne može, pa mora da pita Chucka Berryja kako se to radi. On i Chuck (koji se nekako teleportovao u WC, i izgleda kao hologram) se ispričaju (detalja se ne sećam :D), i ovaj uspe da stvori portal u zidu. The end.

 

Inače, često mesečarim - neko vreme sam stalno ustajao i palio i gasio kompjuter (na dugme). Sećam se samo (kroz maglu) kako čučim ispred kućišta i pritiskam dugme :D ne sećam se ni kako sam ustao ni kako sam se vratio u krevet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, jednom sam sanjala kako je moja baka umrla...i umrla je...posle dva dana...strasno...

Inace, sanjala sam i kako mi deda umire, i udarila su ga kola pre mesec dana...ali je sad super!

Svasta ja sanjam....

Imam svakakve...

Sisus ce da mi se smeje, ako kazem sta sam sanjala sinoc, tako da cu samo cutati, i elegantno se smesiti... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, secam se da je Ivana Mihic pevala......

Fala, Hudini, fala... :mhihi:

 

I, da, sanjala sam pauka... :uhoh:

Eto!!!

Srecni?

Ne mogu da se setim sta sam danas sanjala...hmmm...valjda je bilo nesto vezano za skolu...ne znam...mozda se setim...a u stvari zabole me...

Moram da ucim... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ovaj san moram da prepricam...

Sanjah da sam sa drugaricom na koncertu Maidena, i to u nekoj malenoj sali u Sapcu i sve sa stolicama...ljudi sede,niko nista,oni naravno prze,a samo nas dve kao divljakuse skacemo i ludujemo...A na kraju koncerta smo se pozdravljale sa njima uzele autogradm i pricale.....bas je bilo dobro!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...