Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Jeste covece,sav sam se preznoio! A najgore je sto im ja bezim,i skacem na neki kontener i on me odbaci kao trambolina pa se od jednom stvorim na zeleznickoj stanici!! I oni su me cekali tu!!! Stoka jedna, ne daju mi mira!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!

 

 

Ahahahahaha...

I nikakva igla ti nije bila pri ruci??

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako:

Sestra i ja usle u prodavnicu, kupujemo neke zelene maske...i ulazi neki klinac i kaze sestri:"Ubio sam mamu, daj mi neke pare!!!", i ona mu da...

I nista, nas dve nastavile svoj put ka necem neodredjenom, tj, ne secam se gde...Uglavnom, srecemo opet tog klinca, dolazi nam u susret i trazi jos love, i sestra ce:"STA JE? UBIO SI I DRUGU MAMU?!?!"

 

San nema nikakvog smisla, ali ja se probudih smejuci se, poznajuci svoju sestru kako je sva opicena... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam da sam spremala ispit iz savremenog. Lektira je bila knjiga koja se zvala "Memories of James Joyes". Neki Pat ili Pete je bio autor. Znala sam i prezime, ali otišla sam da kuvam kafu odma' nakon buđenja, pa mozak već zablokirao primanjem novih informacija.

 

Provjerih na netu da vidim postoji li knjiga. Nažalost, that was just a dream, just a dream...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ovo najvishe pishem u nadi da che osechaj da odleprsha kada ga podelim sa shirom javnoshchu....

 

Sanjao sam neshto i chini mi se da je bilo neprijatno. Nikako ne mogu da se setim shta je u pitanju.

 

Ali zato...

 

Ceo jebeni dan imam flesheve na tu neprijatnost iz sna (ili bar ja mislim da je tako) koja me poprilichno paralizuje na trenutke - shto mentalno shto fizichki - potpuno se dezorijentishem i malo mi se uzjebe disanje. Chini mi se da chu malkice da zblajznem ako se ne setim shta je u pitanju jer okidachi za ove flesheve su potpuno nepovezani i dolaze u najneprikladnijim momentima - tipa doshao klijent i pita neshto shto je bilo odavno....

 

Ako ima koga ko je imao slichan problem molim da mi objasni kako ga je reshio/la ili u krajnjem kako da se setim shta sam sanjao. Jer flesh dolazi samo u vidu neprijatnog osechaja a ne i slike - ili bar ne jasne slike tako da pamchenje jednostavno odbija da se aktivira...Ako ne ispraznim mozak od ovoga chini mi se da che me ganjati i posle...

 

 

...chekam da vidim oche l' dochi opet ili je ishchezlo usled blebetanja o tome u javnosti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUuuuuu u sunac ti `bem.... Idi po jedno pivce od 2 l i ciliraj ceo dan sa drustvom, raspalite rostilj i zaspi... Sutra nam javi da li ti se san ponovo javio...

 

 

Mada, kat te pivce uspava, to ti je laca, tako da ne verujem :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUuuuuu u sunac ti `bem.... Idi po jedno pivce od 2 l i ciliraj ceo dan sa drustvom, raspalite rostilj i zaspi... Sutra nam javi da li ti se san ponovo javio...

 

 

Mada, kat te pivce uspava, to ti je laca, tako da ne verujem :pivopije:

 

I meni je to palo napamet. Al' :1.radim do sedam, 2. zhivim u tudjini i nemam neshto shto bih mogao nazvati drshtvancetom s kojim mogu da chiliram (donekle izuzimajuchi grupu ex-patriata Amera s kojima idem u Azersko kupatilo)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...