Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

@ Mistress Burzum

 

Takvo sanjanje gde mozesh da kontrolishesh svoju podsvest zove se lucidno i ujedno moje omiljeno .

Kad se to uspostavi , stvarno mozesh da radish shta hotjesh i idesh gde hotjesh , vrh osetjaj :)

Mada ... nazalost samo u glavi .

 

@ April ethereal

 

Ni na chemu .

To da se astralna projekcija dozivljava pri uzimanju halucinogena je potpuna glupost.

 

Jednostavno se desi , najcheshtje u snu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Mistress Burzum

 

Takvo sanjanje gde mozesh da kontrolishesh svoju podsvest zove se lucidno i ujedno moje omiljeno .

Kad se to uspostavi , stvarno mozesh da radish shta hotjesh i idesh gde hotjesh , vrh osetjaj :)

Mada ... nazalost samo u glavi .

E da, tako se zove. Zaboravih. Stvarno je :rockdevil:

 

@april ethereal:

samo opušteno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hate.

 

Mrzim da sanjam .

 

Toliko su mi tripozovni snovi , da celog dana budem pod utiskom istog .

 

Astralna proEkcija mi se desila dva puta , ne znam kako , ne znam zashto ,

ali posle toga molim nekog tamo Boga da mi to ne reprizira.

 

Ali astralna projekcija je kul. :da:

 

Takvo sanjanje gde mozesh da kontrolishesh svoju podsvest zove se lucidno i ujedno moje omiljeno .

Kad se to uspostavi , stvarno mozesh da radish shta hotjesh i idesh gde hotjesh , vrh osetjaj

Mada ... nazalost samo u glavi .

 

Ne mora da znaci da je samo u glavi. :) kod nekih seid majstora i nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A odakle ti to da je astralna projekcija dobra ? :D

 

Nisam spavala posle uopshte tu notj ,

a sledetje veche dok sam bila josh pod utiskom sam se ushunjala kod mame u krevet :D

 

Dobra je za onog ko je svesno praktikuje, ima ih. Nije dobra, na prvi pogled, za one kojima se to spontano desava kao tebi. Ali to je stvar koju mozes preokrenuti u svoju korist ako zelis i ako imas mogucnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ima kod nas na poslu jedna budala koja je u elektricno lonce za kafu umesto vode greskom sipao nitrorazredjivac. Naravno,zna se sta se desilo kad je ukljucio to u struju,necu da pisem o glupostima.

 

E pa sanjam ja njega kako je on neki serijski ubica koji kolje citave porodice jer imaju muve u kuci! Doso on tako kod mene,zapalio cigaru i NIJE skuvao kafu,i kaze da treba da me ubije. Ja krenem da bezim, upadnem u neki kontenjer koji je u stvari bio tramnolina i odbacio me na zeleznicku stanicu. I tu se probudim. Glup san, nema sta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moru sam (pod uticajem ogromnih meduza i cudnih shumova, a i nedostajao mi je moj macak Alfred) sanjala kako sam pustila Alfreda u more i on se pretvorio u meduzu (ali to je normalno, sve se macke pretvaraju u meduze kada se puste u more) i onda ja nosim hranu za macke iz konzerve i mrvim u more i on dolazi i mazi se samo shto je on druge boje od ostalih meduza i ne peche.

 

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam kako se setam sa trudnom drugaricom i usput je mazim po stomaku i zamisljam kako je dete moje. Eee, pusti snovi, steta sto nisam otac tog deteta <_<:lol:

 

Proradili ti ocinski instinkti.. :wub:

 

Ja sam sanjao kako prolazim kroz tunel. A ''zidovi'' su bili pokretni i zapravo su se sastojali od mojih zelja, misli i secanja, tako da svaki put kada pogledam u tkz. zid, vidim nesto poznato i onda to ode i pojavi se nesto drugo. I dok sam hodao tim tunelom dosao sam do kraja i bio na nekoj zelenoj livadi, gde je jako lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sanjala sam da mi je Hulk Hogan cale. i da juri mene i moju sestru (koju u stvarnosti nemam) s ciljem da nas poubija. i tu je bila i Dvorana tajni koja se nalazi na mom tavanu... i tu me je nasao.bezala sam preko nekih krovova i krila se,ali me je on uvek nekako video.

pevao je u nekom metal bendu i oci su mu svetlele crveno.

stvarno sam se istraumirala.

blah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noćas sam sanjala neka čudesa, kao stvorim se pred nekom "zvezdanom kapijom" i leđima uđem (a ne onako normalno odnapred). Kad unutra sve sami duhovi vojnika iz prvog, drugog svetskog rata, neki marinci i neki ruski general međ svima njima ih vodi. I sad ja kao došla da tražim pomoć jer neka zver proganja neke ljude u kolima. U jednom trenutku, neki što liči na nekog Monglola reče " U zemlji je", skoči i propade kroz zemlju, ono neki vetar krenuo i meni general "ajd i ti sa svima njima". Skočim ti ja kad dole sve neki mekani jastuci neka čuda i neka ženska liči na onu glumicu što je umrla skoro, sedi/kleči i kaže mogu da vam pomognem. Izađemo svi odande, ona pomogne onim duhovima, a ja izađem odatle kad i onima u kolima pomogla... :|

 

U drugom delu sna, sanjam kako čuvam troje dece, od toga jedno crnče, plus jedno od te dece je moje, jedno od moje majke 0.o a treće, crnče od komšinice. Totalni trip jer ja sam ih i porodila i okupala prvo i sve sve što uz to ide xD

 

Nikad neću zaboraviti san od pre dve godine, možda tri kad sam sanjala da sam izašla iz svog tela i krenula sa još dve osobe da oteram nekog zlog čoveka koji se stalno motao oko nekog cirkusa/velikog šatora. Uspeli smo da ga oteramo, a on nas nije ni video nego polu uplašen polu lud krene da beži. Međutim kad je trebalo da se vratim u svoje telo prvo nisam mogla pa sam se isprepadala, a onda se okrenem i kao da krenem da sedam u sebe. Tek tada sam uspela. Sad ne mogu da se setim da li je ovo bilo u snu ili već sam počela da se budim, al sam takvu neku težinu osetila kod tog "povraćanja" u telo :):):) da sam ceo dan posle bila malaksala. :|

 

E, da. Oni koji kažu da samo deca sanjaju da lete jer rastu je čisto njesra. Ima možda 5-6 dana kako sam sanjala da letim. Kao i uvek, bilo je ekstra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...