Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

VOKAL SAM SA POSTENIM GROWL-om I SCREAM-om,E SADA PITANJE DA LI POSTOJI U BEOGRADU JOS 4-5 SRODNIH DUSA KOJE GOTIVE BENDOVE TIPA AS I LAY DYING,IT DYES TODAY,STILL REMAINS,LAMB OF GOD,MA CELU BRE AMERICKU SCENU!!,ZARAD FORMIRANJA METAL/EMO/CORE SASTAVA!!!??!! ZA POCETAK BI SE RADILE OBRADE AS I LAY DYING-a,A POSLE NARAVNO I AUTORSKE!!!!AJ UZDRAVLJE PA KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA 064/2034-796

 

emodead.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pevač traži ekipu za Led Zeppelin tribute

 

Moj glas možete da čujete na snimku (takođe sam ja odsvirao gitaru):

http://www.johnmell.com/Music/john_blackdog.mp3

 

Ako voliš Led Zeppelin i sviraš gitaru, bas, bubnjeve ili klavijaturu, pošalji mi PP. Ili, ako je neki postojeći bend zainteresovan da svira Zeppeline i potreban je pevač, here I am! Trenutno ima zainteresovanih članova ali bih voleo da upoznam još neke...

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Allen Woody

Trazim bubnjara za hard n heavy band...uvezbano je 35 pesama (25% repertoara su Guns n Roses) i jos petnestak je na putu...pri tom se rade i autorske stvari.S tim sto moze da se obezbedi prostor za svirku u kratkom roku sa razglasom i to za DzABE...u Kuglasu. zainteresovani nek se jave na 064/3055322.

P.S. Ni pevac ne bi bio visak...tako da se i vi javite...

 

e da zaboravih repertoar-guns n roses,megadeth,metallica,zz top,rage against the machine,audioslave,velvet revolver,iron maiden,skid row,the cult,ac dc,free,kinks,anthrax,motorhead,pantera,van halen i jos toga...naravno moze nesto da se oduzme i doda ako ustreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oldschool thrash metal bend trazi solo gitaristu da przi destruction, kreator, testament, exodus....dakle obrade....uglavnom prve albume....

u bendu su Blaza(M.A.D & Goya) - vokal/gitara, Djubre(Nekropolis) - bubanj i Ljubisa Samardzic Smoki tj. ja :mrgreen: - bas.

pozeljno je da gitarista bude sa podruchja novog sada!

 

zainteresovani nek se obrate na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Band Bang Bang trazi ozbiljnog, pouzdanog klavijaturistu/klavijaturstkinju...

 

pozeljno (nije neophodno) je da ima muzickog i svirackog iskustva, vokalne sposobnosti (pratece vokale) i naravno instrument...

 

Band postoji vec preko skoro dve godine, radio po raznim klubovima.. svira se uglavnom disko, pop, rock, funky, blues... da ne nabrajam pesme jer ih ima preko 150 na repertoaru.. znaci uglavnom sta prolazi po klubovima...

 

evo par pesama koje smo snimili (napominjem da je ovo totalno sirov snimak, nije nista obradjivano)

fajlovi su oko 1.5mb, po 2 minuta... preslusajte, nemojte da vas mrzi...

 

Bang Bang - Denis (Oktobar 1864)

 

Bang Bang - Long Train Runing (Doobie Brothers)

 

Bang Bang - Love Foolosophy (Jamiroquai)

 

Bang Bang - Play That Funky Music (Wild Cherry)

 

 

ako vam se svidja i zainteresovani ste

javite se na PP ili na mob 065/311-68-04 Igor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...