Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Posedujem:

Melodija Mengesh akustara (kvlt :))

Jackson JS20

...A moja sledeca sekira ce (hopefully) izgledati ovako:

 

g017_1_bla.jpg

g017_3_bla.jpg

g017_5_bla.jpg

 

Edwards E-FR-120GT (Edwards gitare se prave u ESP-jevim fabrikama, ali su namenjene samo za japansko trziste zbog nekih kopirajtova blablabla...)

 

A jel da da je ruzna, a? :)

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ogi

Joj lošosti. Nijedna neće da te pogleda dokle god držiš tu grdobu u rukama (osim možda MAN THE HARPOONS gotičarki). Poslušaj moj savet, ne uzimaj tu gadost ni za živu glavu, nego štedi ti lovu za neki Epiphone Les Paul (ili prodaj "jednu od svojih jetri™" za Čika Srbinog Artist-a) Nosi ga low slunked kao Slash i nećeš moći da se odbraniš od piletine. Ne moraš čak ni da sviraš dobro. Harizma (lulz) + LP + Accessory (top hat je provaljen, kao i traka, a čuo sam da je codpiece in sada) = score ad infinitum. Moraćeš da nosiš mali crni notes + kalendar za zakazivanje. =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja kao ne znam sta znachi Man the harpoons, a? :P

Meni je gitara skroz gotivna, and besides, I hates Les Paul. Osim ovoga zasad jedino dolazi u obzir neki besni Randy Rhoads :glare:

 

@Sharky

Dogovoreno! :)

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Šarkey

Lucky bastard... Krivonoge rulz, ne žuljaju na ramenima. ^^

 

@Ogi

Br'te....ovo ono, ne znaju svi. LP ti je ćaća, samo da znaš. RR ja dobavljam ako ga nerevarine ne proda do tamo septembra. XDD

Edited by Jason_Voorhees

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ ogi

 

ja bih uzeo takvu odmah da ima gde da se uzme i da sad imam para. F serija ESP-a mi je bio prvi pik kad sam jurio djitru. Dodushe, nije da je viper losh :)

 

taj japaner je mama, jedino shto ce ostati bez boje tamo gde budesh naslanjao ruku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Šarkey

Lucky bastard... Krivonoge rulz, ne žuljaju na ramenima. ^^

 

@Ogi

Br'te....ovo ono, ne znaju svi. LP ti je ćaća, samo da znaš. RR ja dobavljam ako ga nerevarine ne proda do tamo septembra. XDD

 

Hey Sharkey, jesi li ti to ponosni vlasnik Slammer Standard xp-1? Ja sam se bio zagrejao za taj instrumen kada sam ga video u Mix music, a obozavam explorere, ali nekako mi gitara deluje sumnjivog kvaliteta, ne znam da li bi se isplatilo ubaciti u nju neki bolji ham, ili da stedim pare za neki Epiphone explorer... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jebanez RG505dxdy, konachno moj... (muhuhuhahahahaaa)

 

IMG_0417.jpg

IMG_0418.jpg

IMG_0420.jpg

IMG_0421-1.jpg

IMG_0422.jpg

IMG_0423.jpg

IMG_0424.jpg

IMG_0425.jpg

 

Steve's Special u bridge poziciji, AANJ, original Edge tremolo, zeleni pickguard, 6 zhica... :)

Treba malko srediti tremolo, al' je sve ostalo superishka :pivopije:

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...