Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

Bome sam se bio zabrinuo... Al' kad kažeš da si sebe častila COVERKILLOM, naprosto sam van sebe... To je bend koji vrijedi slušati!

Nego, kakva je to ekskurzija u Mađarsku? (Jel' ono forinte biše u Mađarskoj?) Al' svejedno, čini mi se da si se dobrano proveselila... Štaviše, ovi tvoji postovi baš zrače prazničnim raspoloženjem... Ili, čekaj, da nisi čula da napokon izlazi novi studijski BS album... Ne, to te ne bi toliko oraspoložilo... Ljube te i majka i Boro, nek' si se ti nama vratila, pa će već biti nešto, premlada si da te samo pustim da poludiš, moraće Boro onda malo upotrijebiti znanje koje će steći na predstojećim časovima psihologije... Ako bude potrebe.

 

Nego, što se tiče ovog izdanja Cross Purposes Live koje je RNA spomenuo, samo ću reći: 08 - The Wizard (uvodna riječ: 'This is a song we haven't played for 24 years'), a inače fin je album, Tony Martin dobro pjeva, na momente zvuči kao razblaženi Dio, a izbor pjesama je jako dobar, jedino što meni smeta jeste 'I Witness' (al' dobro, taj album se promovisali na toj turneji) i 'Symptom Of The Universe' (ta stvar mi je baš bezveze)...

I tako ti je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, standardni izleti u Mađarsku, sa školom. Kakvi koncerti. Mi smo dobra deca. Milsim da sada mrzim Mađare. Šta ti ljudi rade, i imaju...nedelju dana posle ekskurzije priviđaju mi se one njihove zgrade, muzeji, drveće, metroi. Da, da, da.

 

Šta bre I witness...Ma Martin ima neke svemire, oblake i zvezde u glavi, pa ni Paranoid da otpeva onako kako su fanovi navikli. Gledaju ga belo. Ajomi se prešao ako je mislio da će mališa moći da otpeva Symptom of the universe, bre. (Ako si mislio na Simptom uopšte, ne mogu se složiti, mada je meni Megalomania apsolutno neprevaziđena, bez ijednog suvišnog elementa. Sve se uklapa. Muzika i reči se sklapaju. )

 

Možda je bilo bolje da je pevušio Hole in the sky.

To bi još nekako išlo. Ohohoho, Hole in the sky...

 

Wizard......aaaaaaaaaaaa.......pa jesu li ti ljudi normalni. Svaka im čast.

:wink:

Omot za Cross Purposes je odlična stvar, za majcu.

Neko od ovih Guardiana se slik'o za bookleg u tome.

 

Pa ja to nikad nisam videla, taj Cross Purposes live, a nije baš da sam nešto ni tražila.

Bruka pukla.

 

Da, da, mislim da ćeš psihološke metode odložiti...za neki sledeći put.

 

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te sve manje razumijem... Boro from ground control to major Blanziflor - What the fuck are you doing up there?!

 

Ali Symptom je loša pjesma svakako. Pa postoje i AC/DC pjesme sa boljom strukturom...

 

Cross Purposes Live je pakovanje VHS kaseta plus CD, i mala je rijetkost.

 

Ostavi se droge mili sine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...šta da se radi.

A taj VHS...tražiti, tražiti.

...

 

Nije Symptom nizanje reči bez ikakvog smisla pod uticajem narkotika.

Ili još to sve i zezanje, kao ACDC...ode kosa crta.

A nije ni Hole in the sky, onako, veseljačka.

 

Pre će biti gadan trip silver ships on plasmic ocean (da, da, Ozi, dolazi to polako sa godinama). Naizgled, a ni to nije trabunjanje. Da se lepo izrazim. Ne mogu da se otresem Spiral architect.

 

Jeste, Blanziflorko, dolazi to polako sa godinama.

:roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mićovani?! smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Samo htjedoh reći da je gore onima koji se stalno javljaju na YUmetalu...

http://www.yumetal.net/forum/viewtopic.php?t=11896

 

P.S. Hvala Bogu da je neko primjetio avatar... Ali neće ovaj još dugo, trenutno radim na pribavljanju nekih zvučnih imena da reklamiraju moju tvornicu instrumenata... Uskoro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrnavimo uzvišenu temu na yumetalu...argh...bogovi, munje, gromovi.

tongue.gif

 

Opa, naručujem klavijaturice. 8)

Ili još bolje, ako ima električne gusle, pa da cepam progressive melodic power montenegro-komani-cetinje rock... biggrin.gif

 

A po Cross Purposes sam poslala druga ( tongue.gif , mićovana).

Kaže, gleda da lik belo.

Ma nije ni tražio.

 

Mićovan jedan. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jadni Boro moj…to je preporuka od čoveka sa 167890269 avatara.

Mada, hvala na opomeni, razmatra se, razmatra se----

 

Ali da stavim tri mala naduvana anđela...pih...vidim da si me potcenio...cccccccc. :ne:

 

Mada si bio blizu. Šta da se radi. :oops:

 

Jedna varijanta bi bila komercijalna, a efektna,...ali ne mogu da je šaljem usled tehničkih nemogućnosti...šteta...

 

Druga varijanta, eeee, to je već nešto drugo...obrati pažnju na omot za Live Evil...'ajd pogodi šta bi dolazilo u obzir, nije teško. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...