Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

01. War Pigs

02. Into The Void

03. Under The Sun

04. Snowblind

05. Electric Funeral

06. Black Sabbath

07. Behind The Wall Of Sleep

08. N.I.B.

09. End Of The Beginning (new song)

10. Fairies Wear Boots

11. Symptom Of The Universe (intro only)

12. Drum Solo

13. Iron Man

14. God is Dead? (new song)

15. Dirty Women

16. Children Of The Grave

 

Encore:

 

17. Paranoid

 

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko da je ozi ikad i zadovoljavao pjevanjem,ali ozi je ozi.ovo da odrade,turneju,da ih uhvatimo dok su zivi,i onda u penziju,gizer i imperator da naprave bend sa nekim zajebanim frontmenom tipa fil anselma i to je to.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citajuci komentare pitam se da li neko od vas uopste voli i slusa BS koliko ih pljujete :bigblue:

Kako ocekujete ludilo dvadeseto-godisnjaka od nekoga ko ima 60 i nesto? Kako ocekujete dobar glas od nekoga ko trosi svoj glas (i organizam :bigblue: ) decenijama?

 

Poenta kod ovakvih bendova je samo jedna - da ih cujem i vidim bar jednom dok su zivi :pivopije:

Edited by aldj011
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta mog posta je bila ta, da mi se cini kako ljudi mozda ocekuju previse od novog albuma, pa veliki broj ljudi pise:

 

- pesma je bez veze jer je spora

- volim brze pesme ali pretpostavljam da ce vecina pesama biti spora

 

 

- Ozijev glas je los, doradjen i sredjen...

- a zar nije tako vec neko vreme poslednjih par godina, covek je u godinama

- da opet ne bi pomenuo Judase - ne treba porediti dva pevaca/benda jer nema svrhe, posebno ne u njihovim godinama. Neko ce pevati bolje i imati bolji zvuk neko nece, samo treba realno shvatiti i prihvatiti stvari.

 

Danas je lako prigovarati i naci manu/mane, ljudi tesko pronalaze razloge za uzivanje.

 

P.S. Meni je pesma OK

 

P.P.S. Bio sam na koncertu Judas Priesta u Beogradu u Areni i bilo je super. :pivopije:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poenta mog posta je bila ta, da mi se cini kako ljudi mozda ocekuju previse od novog albuma, pa veliki broj ljudi pise:

 

- pesma je bez veze jer je spora

- volim brze pesme ali pretpostavljam da ce vecina pesama biti spora

 

 

- Ozijev glas je los, doradjen i sredjen...

- a zar nije tako vec neko vreme poslednjih par godina, covek je u godinama

- da opet ne bi pomenuo Judase - ne treba porediti dva pevaca/benda jer nema svrhe, posebno ne u njihovim godinama. Neko ce pevati bolje i imati bolji zvuk neko nece, samo treba realno shvatiti i prihvatiti stvari.

 

Danas je lako prigovarati i naci manu/mane, ljudi tesko pronalaze razloge za uzivanje.

 

P.S. Meni je pesma OK

 

P.P.S. Bio sam na koncertu Judas Priesta u Beogradu u Areni i bilo je super. :pivopije:

 

lako je naci manu ovoj pesmi zato sto je pesma losa kao sto si i sam potvrdio (pa posle neuverljivo opovrgao: "meni je ok"); ne sporis da je pesma spora (u kontekstu smaranja i monotonije, da se naslutiti) i da su vokali losi - tako da tvoja poenta je

treba da se forsiramo da uzivamo slusajuci trecerazredni surogat sabata umesto da slusamo sabate iz zlatnih godina ili uopste neki drugi bend koji jos valja necemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem ti krv,nisam znao da je toliko ozbiljno

A najjače što Toni kaže da ide na terapiju svakih šest nedelja, pa mu nije dobro par nedelja, pa se oseća sjajno. To znači jedno tri nedelje sranja, pa tri nedelje bez problema i tako u krug. Do kurca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mogu zamislit' kako mu je,moj stari je na tri puta slabijoj terapiji kojoj ima kraja i ludi,jedina dobra stvar sto vidis da on u sustini ne jebe to,kaze malo se sjebao prvi dan i boli ga kurac.jedan je suprim intergalakticki imperator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lako je naci manu ovoj pesmi zato sto je pesma losa kao sto si i sam potvrdio (pa posle neuverljivo opovrgao: "meni je ok"); ne sporis da je pesma spora (u kontekstu smaranja i monotonije, da se naslutiti) i da su vokali losi - tako da tvoja poenta je

treba da se forsiramo da uzivamo slusajuci trecerazredni surogat sabata umesto da slusamo sabate iz zlatnih godina ili uopste neki drugi bend koji jos valja necemu?

 

1. Nigde nisam rekao da je pesma losa, cak sam napisao da je pesma OK

 

2. Nisam rekao da je pesma smaracka vec da je spora

 

3: Nije poenta mog posta da bilo sta forsiram, niti da drugi forsiraju sebe da slusaju nesto sto im se ne svidja, vec je poenta sledeca:

 

- to sto je pesma spora ne znaci da je losa (kao sto je jedan deo forumasa pisao)

- ako se nekom ne svidja pesma jer je Ozijev glas doradjen (kao sto je jedan deo forumasa pisao), onda je ceo buduci album los bez da ga cuju

 

Tako da:

Kome se pesma svidja - :pivopije:

Kome se pesma ne svidja - :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...