Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

mislim da iz Gilmurove gitare ne moze da izadje bilo sta lose. Siguran sam da "album" nece biti spektakl ali, neka bude to sto su najavili, nesnimljeni materijal sa Division Bella i malo novog i puna kapa.. Za pocetak singl im je sasvim na mestu.. Inace ja Division Bell obozavam, nzm da li neki pravi PF fan moze reci da je to los album.

 

moze

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam primetio toliko odsustvo gitare, ovde je naglasak vise na Wrightovim deonicama zato sto je ovaj album tribute njemu i napisan je sustinski zbog tih klavirskih deonica, u tome je fokus albuma i ja sam sa tim ok. Meni bas bas prija, mislim bogovi su izdali album, to moze biti samo melem za dusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, ni blizu division bell-a.. meni je ovaj album gotivniji od Division Bell-a, iskreno. Meni je ovaj album iskreno vise kul od bilo cega sto su Flojdi izdali posle Wall-a, zato sto bas vise vuce na neko vreme dok je Waters jos bio tu, iako nema njegovog direktnog uticaja na muziku, i snimljeno je u totalno drugacije vreme. Ok, mozda sam biased posto mi do jaja prija ovaj instrumentalno-ambijentalni trip, ali mnoge od ovih melodija tacno zvuce kao da bi legle na neke mnogo ranije albume i ideje koje su se u post-Wall albumima izgubile, cak i dok je Waters jos bio tu. Ne znam, ja sam odusevljen, s obzirom da sam ocekivao nesto najgore ikad, iskreno, a ovo je ispalo prilicno kul album za chill, i, bitnije, nisu se obrukali posle sveg ovog vremena, cega sam se najvise plasio. Realno, jedino sto mi se u ovoj jebeno katastrofalnoj godini za omiljene bendove svidelo.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

:::Tracklist:::

01. Things Left Unsaid

02. It’s What We Do

03. Ebb And Flow

04. Sum

05. Skins

06. Unsung

07. Anisina

08. The Lost Art Of Conversation

09. On Noodle Street

10. Night Light

11. Allons-y (1)

12. Autumn ‘68

13. Allons-y (2)

14. Talkin’ Hawkin’

15. Calling

16. Eyes To Pearls

17. Surfacing

18. Louder Than Word

19. TBS9

20. TBS14

21. Nervana

 

Videh sad da je ovih drugih 6 video bonus materijal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album sam preslusao sigurno 5 - 6 puta SA PAZNJOM i idalje sam odusevljen. Svaki put otkrijem nesto novo. Nije ono sto sam ocekivao ali je savrsno atmosferican i unikatan. Masterpiece - kao sto rekoh gore.

Krivo mi je samo zato sto nije izasao na prolece da mogu da vozim bajs dok ga slusam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

regularnih 18.

audio content tbs9, tbs14 i nervana

i 6 pesama audio visual content- gde se neke ponavljaju(anisina, untitled, evrika a, evrika b, allons y i nervana) medjutim i ovo je u ripu mp3.

 

skines sve verzije i obicne i deluxe, pa na plejlistu,nek se ponavlja,nek ide zivot, ionako je do jaja. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...