Jump to content

Fotografija


Recommended Posts

Поново покушавам да вратим тему & дискусију на праве путе још једним неупечатљивим радом са 'Дивијанта'. Нису сисе и дупета, али мислим да се једном од апостола види ка*а.

 

Спациоус (230кБ, .ЈПГ)

 

:) Где? ја не видим ништа... :):)

Edited by Baba_Yaga

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit.

vidim da si ispravio

Е мој деда, ја сам аплоудовао фотке на овај сервер док си ти отварао Виндоус да тераш голубове. ;)

 

Још један рад:

 

Тајмлес дајменжнс (247кБ, .ЈПГ)

Edited by LoodeeKooD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, khm, moderator vam se obraca....

 

Stiglo je nekoliko, hmmm.... Primedbi posto tesko da mogu da se nazovu prituzbe na sadrzaj slika koje se postuju na ovoj temi.

 

Dame i gospodo, u ovom slucaju narocito dame, slike koje se koriste za vid samopromocije navlace spamere. Marketing na ovom forumu nije zabranjen, cak podrzava se, ali molim vas da pazljivo odabirate koliko fotografija i kakve sadrzine cete kaciti na temi. Postoje razni albumi po netu (Photobucket, Imageshack...) ili komjuniti sajtovi (myspace, Hi5, deviant art...) koji su mozda prikladniji za plasiranje takvog sadrzaja.

Ne zelim da iko gnjavi vas ili mene porukama i spamom.

 

... Izmedju ostalog moram se sloziti sa Double Fire koja je rekla na prosloj strani:

... i dodajem, to se odnosi na sve clanove i sve fotografije, pri cemu zaista nemam nameru da se upustam u diskusiju sta je umetnicka fotografija sta ne.

 

Jos jednom podsecam da za komunikacuju medju clanovima na ovom forumu postoje privatne poruke a od skoro i citav myspace friends&family stuff tako da izvol'te.

 

Hvala na paznji.

Keep up the good work.

 

Over and out.

 

 

Zaboga. Svaka cast na kolicini patetike i sujete. Kao da i ti i ostale pacenice kojima ovakve fotografije smetaju ne biste okacile svoje slike prvom prilikom, samo kad ne biste izgledale kao akrepi. Stvarno jadno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Где? ја не видим ништа... :):)

ja ne znam da li da trazim

"kaka"

"kapa"

"kama"

....

Ako moze autor da bude malo odredjeniji, bio bih zahvalan. Ne bi bilo zgoreg da malo priblizi i lokacijski. Gde je ovo slikano?

 

Е мој деда, ја сам аплоудовао фотке на овај сервер док си ти отварао Виндоус да тераш голубове. ;)

 

Још један рад:

 

Тајмлес дајменжнс (247кБ, .ЈПГ)

Dok sam ja surfovao textualno pod UNIX-om, Krajisnici koji su osnovali taj provider su jos uvek bilu u Krajini. Ipak da se zna hronolgija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Криво ми је, криво је, што те други милује, криво ми је, крииииво јееее...

 

 

Јел' фотографисао неко помрачење Месеца синоћ, ја хтедох, али је овде био такав кијамет, да не могу да вам опишем.

Капирам да је макар негде у Србији било ведро...

 

Но, наравно, биће како одлуче модови овог подфорума...

 

Edit Smorock: naravno, kako oni odluce.

 

Edit Nolalothcaragasint: Наравно... ;)

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi oko cega se vi raspravljate... njene slike su profi i to mu dodje neka umjetnos' + prelepo je devojce ^_^ pa majku mu ako umete da slikate svoje face i telo i da to izgleda lepo sto ne okaciti da se mi smrtnici divimo..nista ne fali

 

You are beautiful no matter what they say

Words can't bring you down

You are beautiful in every single way

Yes, words can't bring you down

Don't you bring me down today...

 

:)

Edited by Dodjavola!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoodeeKooD,

jel moze da se zna gde je ovo snimljeno?

Прва фотка је катедрала Св. Павла у Мдини, Малта.

Више о унутрашњости, да стекнеш комплетан утисак како то изгледа.

http://www.maltavista.net/en/list/photo/536.html

 

Друга фотка је катедрала Св. Јована Крститеља у Валети, Малта. Катедрала је уједно и крипта грендмастера.

Имају и Каравађа комад или два. Лепо црта дечко.

Више о унутрашњости.

http://www.maltavista.net/en/list/photo/149.html

 

имаш и остале фотке које сам фоткао по тим локалитетима код мене на Дивијанту

Edited by LoodeeKooD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi oko cega se vi raspravljate... njene slike su profi i to mu dodje neka umjetnos' + prelepo je devojce ^_^ pa majku mu ako umete da slikate svoje face i telo i da to izgleda lepo sto ne okaciti da se mi smrtnici divimo..nista ne fali

Uz jednu primedbu - da modovi moraju biti dosledni tome da brisu spam koji slike izazivaju. Valjda ce nauciti posle par jachih packi. Jer kad malo razmislis glupo je da ne smemo da ostavljamo slike ljudi samo jer ce doci bagra koja ce da d**a na njih.

Tacno je i da ne treba ostavljati slike samo zbog promocije svog izgleda, ali ko moze da zna ZASTO neko objavljuje slike.

U ovom slucaju, masa se ponela kao da nikad nije videla dobru ribu, gr je skocio ego i pocela je da postuje kao da smo samo njena publika. Ali i dalje su to kvalitetne slike i ne moze joj se nista zameriti.

 

Zakljucak-svi se trudimo da ostavljamo kvalitetne slike (ne vulgarne) i spamerima ne bi trebalo da se gleda kroz prste. Nismo mi krivi sto ce ih nase slike neminovno privuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam,nije ti smetalo kad se spamovalo zbog tvojih slika. ;)

@loodeekood-ono je SAVRSENO!

Jel ti palo nekad na pamet ZASTO vise nema mojih slika ovde?

 

Besh mi mater ako ikad probam da kritikujem neko zensko ovde :) moracu prvo da namontiram onu stvar.

 

Od sad samo umetnicke slike, necu da ucestvujem u spamu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj bre naplasili ste Gothic-Rock sad nece kaciti vise slike greota...slazem se u potpunosti sa Gavrosaurusom tako care neka si im rekao!Da mi je znati ko se bunio :angry:

 

Nista od mene dok ne kupim aparat tek tad cu kaciti svoje skromne proizvode, ovde sam trazio neke savete ali nema nista od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne volim da se pravdam pred nikim ovdje,

ali koliko vidim, neki su dosli do pogresnog zakljucka...

u pitanju su fotografije profesionalnog fotografa,

i mnogi njegovi radovi su bili dio galerije,

recimo, crno-bjele verzije poput...

 

http://img267.imageshack.us/img267/6166/01cu8.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/3605/02fq8.jpg

 

interesantno, zar ne...

sve dok postoji prava konekcija izmedju modela i umjetnosti.

 

edit: Killing Floor... da, upravo tako...

Edited by Gothic-Rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, zene se raskukale :D Prvo je krenuo spam, a posle toga duplo veci spam o tome kako ne bi trebalo da se spamuje. Opustite se malo, jebaga, dok je foruma, bice i spama... :D

 

Elem, go, go, Gothic-Rock! :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se s ovih 10-15 ljudi koji su rekli da je sasvim ok da GR kaci svoje slike. sto se mene tice, moze slobodno i na ostalim temama da ih kaci. :da:

em je kvalitetna fotka, em je `lijepo djevojce` - rece dodzavola.

 

smorok, saberi se i dodji sebi dok jos imas kome. ;)

 

 

a sad zajebite spam o spamu, GR ti slobodno nastavi da kacis slike, ako ti ih budu brisali, ja cu ih kaciti :)

 

 

 

DF:

jel bijase tvoja fotka onog parka u mraku? negdje na prethodnim stranama je bio link, al` da me ubijes ne mogu sad da nabasam na njega.. kad se svi raskukase sto dobra riba kaci svoje slike :lol:

zaboravih snimih tu fotku, pa zato. hvala.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, eto, da se javnem i ja:

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/P9157226.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/P9117129.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/P9117128.jpg

 

Ne znam da li sam ovu ranije stavljala, ali nevermind:

http://img.photobucket.com/albums/v217/Vampiria/ratatz.jpg

 

Šteta što aparat nije bio bolji.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da si sve ranije vec stavljala, ali nema veze! :D i ti vidim volis macro modove? :wub:

za ovu drugu nije steta zbog aparata nego sto je izvor svetlosti bio ispred kamere. Trebalo je ili obrnuto ili s nekim jakim blicem :da:

p.s. nisam primetila da je ovde IKO protiv slika i same GR, vec nas par samo imamo vecu svest o posledicama u vidu spama :mrgreen: kad nema spamera sve je lepse

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...