Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

E, vidiš tako se i taj moj ortak(Megafan) lupao, pa mi posle 10 god. dolazi i kaže... znaš druže ipak je Metallica imala bolj... ja ga prekidam, ne prijatelju ti si MegaŠone ne izgovaraj to nikakoooooo..., al jebiga čovek ipak prizno koji bend je bolji, pod stare dane se čovek opametio, možda i tebi siiine!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, vidiš tako se i taj moj ortak(Megafan) lupao, pa mi posle 10 god. dolazi i kaže... znaš druže ipak je Metallica imala bolj... ja ga prekidam, ne prijatelju ti si MegaŠone ne izgovaraj to nikakoooooo..., al jebiga čovek ipak prizno koji bend je bolji, pod stare dane se čovek opametio, možda i tebi siiine!

 

Sta je imala bolji, logo? Tu se slazem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa svakim novim preslušavanjem imao sam feeling kao da album slušam prvi puta - vrlo je slojevit i potrebno je vrijeme da se upiju svi zvukovi.

 

Nakon zadnjeg preslušavanja u 2 ujutro - fenomenalan album!

Album je politički obojen - skoro svaka stvar ima orjentalni prizvuk.

 

Ali ti riffovi, solo uvodi, bezbrojne solo dionice - to kod Megadeth nisam godinama čuo. Vrhunski!

 

Poisonous shadows, Bullet to the brain, Post american World, Lying in state, Dystopia, Conquer...or Die.....ne znam....bio sam toliko skeptičan radi novog albuma kako će zvučati (obzirom na grozna iskustva s njihovim najlošijim albumima "13" i SC)...ali slušajući ga ostao sam ugodno zatečen..

 

Rade se usporedbe s Endgame - ali ovaj novi šiša taj album barem za pola koplja..Endgame ima barem 2-3 ispodprosječne stvari, isto kao i UA ili TSHF (iako su sva 3 generalno odlični).

 

Prvi puta slušam njihov novi album koji naprosto nema slabe pjesme..Nešto su mi lošije Death from within i The threat is real, ali ne toliko da bi ih preskakao..

 

Pokušavao sam biti što manje subjektivan, ali album je zbilja sjajan.....vrlo kompaktan i zaokružen, u isto vrijeme moderan i tradicionalan.

Ovdje su neke od najboljih autorskih stvari koje je Dave ikada napisao..

 

Welcome back Megadeth...Dystopia ide među njihove TOP albume.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

boze sacuvaj diskuja ovde. Izasao nov album a prica se o peace sells i ne znam ni ja reign in bloodu. Aj sto se prica al sto ima komentara kako peace cells ne valja, pa to se samo ovde moze cuti. Slusajte nov album i komentarisite sta ste zapazili

 

Yumetal i Megadeth fanovi. Kombinacija za sva vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bitno je da Megadeth trenutno vlada thrash vodama

 

Elem, Kiko i lik iz lamb of god-a su se odlično uklopili sa Mustaineom... Najviše mi se sviđa što Kikove solaže nisu poput Broderickovog izdrkavanja. A i tačno se vidi koliki je promašaj bio Shawn Drover-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bitno je da Megadeth trenutno vlada thrash vodama

 

Elem, Kiko i lik iz lamb of god-a su se odlično uklopili sa Mustaineom... Najviše mi se sviđa što Kikove solaže nisu poput Broderickovog izdrkavanja. A i tačno se vidi koliki je promašaj bio Shawn Drover-

 

Lik iz Lamb Of God. Ccc...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj album je bolji mnogo od Slayera novog

 

a ja sam veci fan Slayera

 

Jbg. ovde ne vredi biti objektivan, odma te salete veliki fanovi!

 

A MegaDejv pronašo formulu koju vrti već... pa jedno 20god, snimi par lošijih albuma, pa onda sledi jedan žešći povratak thrashu čisto da se megafanovi opet nalože i tako u krug!

 

Msl svaka njemu čast što i to radi, barem da ima čovek šta da sluša(povremeno), za razliku od njega nekima baš puca qrac da se i makar malo potrude da izdaju iole kvalitetan album!

 

I ne da će da se kurči nego na kub, zajedno sa megafanovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...