Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kako misliš "baš da se ne čuje"? Pa bas bubanj je prva stvar koja se neće čuti. Kontam da je to snimak sa kamere, zato je tako loš.

Kontam i ja da je sa kamere, opet sam očekivao da čujem nešto. Jebi ga ako nisam upućen, zanimljivo mi je čuti da mikrofon kamere ne registruje taj opseg, nije to ne znam koliko duboko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas bubanj je u niskim registrima, on se prvi izgubi, zato i postoje specijalni mikrofoni za bas bubanj i razne druge sprave, koji hvataju frekvenvije u opsegu u kojima se nalazi bas bubanj, nisam ni ja baš toliki stručnjak. Plus, bas bubanj je 100% trigerovan, a triger se sigurno ne čuje u prostoriji. A naravno, zavisi i od toga gde se kamera nalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bubanj nije trigerovan. uzivo je sigurno, ali ovde ne, koliko ja vidim.

 

mislim abitno, ali eto.

 

mene vise zanima da gledam kako trey snima. citao sam pre desetak godina u nekom casopisu o njegovom setupu. neki ventilatori duvaju u mikrofone neki plasticni cilindri, ne secam se bas ali je ludo bilo mnogo. :) I dok je davao opis o tome sta se sve tu desava, mislim da je rekao "lava" jedno 15 puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene vise zanima da gledam kako trey snima. citao sam pre desetak godina u nekom casopisu o njegovom setupu. neki ventilatori duvaju u mikrofone neki plasticni cilindri, ne secam se bas ali je ludo bilo mnogo. :) I dok je davao opis o tome sta se sve tu desava, mislim da je rekao "lava" jedno 15 puta.

 

Tako je sniman Formulas, zato ima onako čudan zvuk. I ja tek skoro otkrio to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bubanj nije trigerovan. uzivo je sigurno, ali ovde ne, koliko ja vidim.

 

Nema trigera na bubnju, jedino se na basu ne vidi da li ima triger ili ne, a to teško da će snimiti bez trigera ili sound replacementa, što se u principu svodi na isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...