Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

ok,BT no problem..

daklem shto se astralne projekcije tiche..

nisam chitala sve strane...zelela bih da dodam

josh par stvari..

pominjali ste praktichne metode,to je ok,i zaista

su super...

e sad,ja sam chitala da je povoljno za astralnu projekciju

da se koriste mirishljavi shtapici[ima ih svuda sad,najvishe

u india shopovima] i razna ulja...

takodje,da bi se shto bolje projektovali,ili shto pre

ne treba da pijete/pushite

povoljne su vezbe relaxacije,ritmichkog disanja..

i josh jedno-prilikom astralne projekcije nikako ne lezati na

levoj strani!! icon_da.gif

to je to za sad...ako vas josh neshto interesuje pitajte..

mada mislim da je sve lepo objashnjeno josh na pochetq..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ljudi ako se ponavlja isto pitanje sorry

 

Postoji li neka literatura, moj otac je nesto citao, ali nakon njegove smrti keva je to bacila (on je (cuo sam iz price) dostizao neke visoke nivoe, tipa, pricao je sa mrtvima) , sa treninzima ???

 

Hvala unapred !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš pričati sa mrtvima, osim ako nisu jako sveže upokojeni. Većina takvih priča su izmišljene ili se radilo o nečemu drugom.

 

Knjiga:

M. Gligorijević Gaon - "Astralna Projekcija"

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš pričati sa mrtvima, osim ako nisu jako sveže upokojeni. Većina takvih priča su izmišljene ili se radilo o nečemu drugom.

 

Knjiga:

M. Gligorijević Gaon - "Astralna Projekcija"

odlichna knjiga od Gaona..

shto se tiche prichanja sa mrtvima,pri shamanskom transu-astralu moze se provereno prichati sa mrtvima,tj mozda se samo crpe informacije iz kolektivnog nesvesnog nasheg uma

za ovaj sluchaj samanskog transa sam siguran jer znam iz prve ruke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš pričati sa mrtvima, osim ako nisu jako sveže upokojeni. Većina takvih priča su izmišljene ili se radilo o nečemu drugom.

 

Knjiga:

M. Gligorijević Gaon - "Astralna Projekcija"

eh,mislim da sam pominjala tu knjigu icon_biggrin.gif

it really works ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao je da priča sa napuštenim astralnim telima mrtvih, koja ponekad imaju dovoljno energije da zasebno traju još neko vreme, ili je mogao da "priča" sa nečim sa astrala, što je isčitalo njegovu ideju da postoje "Mrtvi sa one strane" i onda mu se predstavilo na taj način. Ko je umro, umro je, otišao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Imala sam iskustva vezana za astralnu projekciju. Jedno spontano i dosta izazvanih. Iako sam u pocetku bila skepticna i verovala da je u pitanju autosugestija, razuverila sam se. Postoje razne metode za ovajanje astralnog tela od fizickog, ali u svakoj vazi ista grupa pravila.

Naci mirno mesto - koncentrisati se - disati na poseban nacin - pripremati se oko sat vremena - moliti se za zastitu na astralnom putu...

 

http://www.mo-of-the-myst.cityslide.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao je da priča sa napuštenim astralnim telima mrtvih, koja ponekad imaju dovoljno energije da zasebno traju još neko vreme, ili je mogao da "priča" sa nečim sa astrala, što je isčitalo njegovu ideju da postoje "Mrtvi sa one strane" i onda mu se predstavilo na taj način. Ko je umro, umro je, otišao.

Nakon smrti, astralno telo "vrslja" jos neko vreme medju svojima, ako to zeli ili ako se umrlo nasilno, iznenada ili pre vremena, tako da je u nekim slucajevima moguce uspostaviti kontakt sa umrlom osobom...

 

Mada, njima to smeta da produze dalje sa svojim odvajanjem od sveta u kome su boravili, tako da ne treba na silu uspostavljati komunikaciju.

U svakom slucaju, duh umrlog ne moze nikako da naskodi, da u besu odize predmete i sl. To su vec neki drugi fenomeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon smrti, astralno telo "vrslja" jos neko vreme medju svojima, ako to zeli ili ako se umrlo nasilno, iznenada ili pre vremena, tako da je u nekim slucajevima moguce uspostaviti kontakt sa umrlom osobom...

 

Mada, njima to smeta da produze dalje sa svojim odvajanjem od sveta u kome su boravili, tako da ne treba na silu uspostavljati komunikaciju.

U svakom slucaju, duh umrlog ne moze nikako da naskodi, da u besu odize predmete i sl. To su vec neki drugi fenomeni.

Chetrdeset dana po verovanju hrishcjana...

 

Mnogo su mi simpatichne analogije pa to ti je...

 

Reche jedan nihilist'... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle vam te informacije za hriscanstvo?

Ono sto ja znam sam pokupila iz nekih starijih knjiga o narodnim verovanjima sirom Srbije...

 

Pisu o obicajima povodom znacajnih trenutaka u zivotu - rodjenju, vencanju, smrti, o narodnim gatanjima, starim proricanjima, simbolici snova, vlaskoj magiji, lecenju biljem...

 

Ja sam imala srecu da pronadjem autenticna izdanja, ali to svako moze da pogleda na internetu. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali to nema veze sa hriscanstvom?

Eh, kao da ne znas koliko je sve to izmesano... Mnogi misle da ima i praktikuju to kao hriscanstvo. U krajnjoj liniji, pisu i o krstenju... no.gif

 

U svakom slucaju, meni je to krajnje zanimljivo. Srolikost srpskih obicaja... icon_rolleyes.gif

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, kao da ne znas koliko je sve to izmesano... Mnogi misle da ima i praktikuju to kao hriscanstvo. U krajnjoj liniji, pisu i o krstenju... no.gif

 

U svakom slucaju, meni je to krajnje zanimljivo. rolleyes.gif

Шта је измешано и како се измешало?

 

Какви црни снови, каква влашка магија... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је измешано и како се измешало?

 

Какви црни снови, каква влашка магија... laugh.gif

Pa vlaska magija ima najvise upliva na istoku Srbije...

Razne obicaje smo pokupili od njih.

 

Mogu o tome da drvim, ali je offtopic.gif

 

Ovo je tema o astralnoj projekciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта је измешано и како се измешало?

 

Какви црни снови, каква влашка магија... laugh.gif

Sve je zimesano, pocev od ostavljanja hrane na grobovima, do ''svetog Ilije''

 

Sjajan sajt koji se tice tehnika i objasnjenja astralne projekcije je:

 

Astral Dynmics.

Preporucujem toplo. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, izmesano je dosta toga a te stvari " o narodnim gatanjima, starim proricanjima, simbolici snova, vlaskoj magiji, lecenju biljem..." ne pripada hriscanskom delu definitivno.

Тачно. Тешко да то има везе са хришћанством.

 

Кад смо већ код тих фамозних 40 дана, занимљиво је како је у нашој народној традицији то период повезан са доласком на овај свет и одласком са истог.

 

Када се беба роди, баш тих 40 дана се сматра да је подложна утицајима разноразних злих сила и сл. Опет, то је период када се формира лобања (ако сте приметили, беби као да глава пулсира, док је лобања, да тако кажем, мека), тако да.. није то тако неосновано као што се чини на први поглед.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas to ima veze sa hriscanstvom, iako je u pitanju sudar svih mogucih verovanja koja su se nalazila na tim prostorima. Mi mozda znamo da to nema veze, ali to nije vazno i ne menja poglede vecine.

Da, taj deo lobanje se zove fontanela... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je zimesano, pocev od ostavljanja hrane na grobovima, do ''svetog Ilije''

 

Sjajan sajt koji se tice tehnika i objasnjenja astralne projekcije je:

 

Astral Dynmics.

Preporucujem toplo. icon_da.gif

То је глупост и то треба искоренити...

Опет, ја никакву везу АП и тих глупавих обичаја не видим...

 

Што ће рећи, држите се АП...

 

Ако неко хоће тему "Обичаји у Србаicon_wink.gif" (знам да је неправилно, али конструкција ми се допада) нека каже и отворићу је...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...