Jump to content

Grand Theft Auto bez čučanja


CYBERWASTE

Recommended Posts

Ja nigde na mogu da nadjem kladionicu. Secam se da sam sa Catalinom opljackao jednu, ali ne znam u kom gradu. U Blueberry-u i Dillimore-u ih nema.

Imash kladionicu u Blueberryju to je ta o kojoj sam prichao i koju pljachkash sa catalinom...provozaj se kroz Blueberry nacicesh je sigurno..zgrada sa nacrtanim crvenim konjem

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imash kladionicu u Blueberryju to je ta o kojoj sam prichao i koju pljachkash sa catalinom...provozaj se kroz Blueberry nacicesh je sigurno..zgrada sa nacrtanim crvenim konjem

AAAAA, to je vrlo dobra misija icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Ona catalina je loco. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Presao.

 

Ostalo mi je da otmem jos dve Vagos teritorije i nekoliko Balas-a,pokupim one skoljke,potkovice,grafiti.....

 

Mislim da sam presao oko 60 i nesto posto igre..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je prva igrica u zadnjih godinu dana koja me je zesce zaludela.......predjoh je za 5 dana lagane igre.....

avion jes tezak dok se ne naviknes.....ali onda je zesci zalud.....uzmem onaj sto "hoveruje" i bacim se sa visina.....zalud !!!!!......a modofikovao sam jedno 100-ak automobila....sacu da ih slikam pa mozda pustim neku slicku laugh.gif

mada kad nema koga da ubijas pocinje da smara.....sad samo kupujem kuce sa garazama i kradem ona retka vozila.....tractor....itd.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad vec nemam sta da radim.......samo skacem sa padobranom.....moracu da zavrsim one grafite...ima ih bese 50 il' 100 ?

 

a kako da postujem sliku sa harda ovde ?.......moram da vam pokazem sta sam digo'.....nisam imao sta vise da kradem pa sam ukrao ono kamionce FBI-a....neprobojno je !!!!!!!! sad potrpam one moje ortake u kombi i cistim Ballase !!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam je napljuvao, posle duzeg forsiranja nekako ti priraste srcu.

Gde se nalazi ta skola letenja? I jos nesto, gde se nalaze devojke koje se mogu muvati, ona prva sto sam je spasao iz zgrade koja je gorela smorila me zesce pa sam je ubio.

Katalina je ludaca, mada ima tu necega. ph34r.gif

I u proslom delu, a i u ovom sam pokupovao sve moguce nekretnine koje sam nasao. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skola letenja u trecem gradu ili ti Las Venturas (jel tako bese?) skroz na vrhu mape sa desne strane! icon_smile.gif

A to sa ribama... sranje totalno, svega dva puta sam uspeo da zadovoljim ribu... jebo im ja mater, sta im to znaci... drkas kursore u ritmu kako se oni trpaju. wallbash.gificon_smile.gif Na srecu pa u stvarnom zivotu tih problema nemam! icon_mrgreen.gif Inace ja sam najgori sovinista i ubio sam skoro svaku svoju ribu zato sto smara. Gde su ona plavusa i ona crnka sto se pojavljuju dok se ucitvava mapa?! icon_confused.gificon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojma ne'am.....

ja sam naso neku seljnku koja puca iz pistolja....bolnicarku koja me leci za DZ....automehanicarku koja me popravlja koza za DZ i vozi MONSTER truck.......jedna trenira karate......jedna ima 7 dece (isto seljanka)......i to je to valjda.....imas jednu ribu u skoli za kola.....ona popravlja......

 

i da.....nadjoh i neki tenk digo ga iz one vojne baze . . . i ona njihova kolca i ne znam sta sve nisam jos digo......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

De ste bre sve to nasli icon_smile.gif

 

Ja sam nasao samo onu Deniz i onu od koje treba da uzmem onu karticu kad pljackam banku u las Venturas(koju sam umlatio)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vice ima nekog mafijasko-'talijanskog stila...ovde si obicni nigga iz geta.

Sto se riba tice, jeste, smaraju i nisu bas od koristi...ali zato moj izlazi sa dve. icon_smile.gif

Inace, u pocetku je imao urban camo pantalone, vijetnamku, dog tags, i bele duboke starke...thrasher. biggrin.gif , a sada mu je kosa crvena, crna majica na bretele, skroz istetoviran, crvene farmerice i neke duboke crne patike...Rodman. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...