Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Planiram nabavku DVD-a uskoro..vredi ga imati samo zbog Christian Bale-a

Nisam ga gledao nigdi drugde, a Batman Begins mi se i ne gleda nestho, ali priznajem da je dobar. Takodje mu svaka chast kad se onako 'usukao' samo zbog filma icon_smile.gif ..ali kakvog filma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm..ako mislimo na isti Nekromantik - sexy scene sa lesom  icon_wink.gif , sisanje ociju lesu i sl. + klanje nekog zeca - onda to jeste poljski film!

Ako mislis na Limeni dobos - to jeste nemacki film!

Ja mislim na ovaj:

 

http://www.imdb.com/title/tt0093608/

 

Pored ovog,ima i njegov nastavak Nekromantik 2(njega nisam gledao),to su jedina dva filma sa ovim nazivom i oba su nemacka.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim na ovaj:

 

http://www.imdb.com/title/tt0093608/

 

Pored ovog,ima i njegov nastavak Nekromantik 2(njega nisam gledao),to su jedina dva filma sa ovim nazivom i oba su nemacka.

dry.gif - ti si neki mudrac a? Salim se!! U pravu si morala sam da pustim film i vidim - kad gle cuda oni stvarno pricaju svapski! Nemam pojma sto sam se istripovala da pricaju poljski!? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dry.gif - ti si neki mudrac a? Salim se!! U pravu si morala sam da pustim film i vidim - kad gle cuda oni stvarno pricaju svapski! Nemam pojma sto sam se istripovala da pricaju poljski!?  icon_confused.gif

laugh.gif Vazno je istinu utvrditi.Zamisli da neko greskom na nekom stranom forumu napise da su npr. Maratonci bugarski ili jos gore hrvatski film.Mene bi to mnogo iznerviralo. laugh.giflaugh.gif

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif Vazno je istinu utvrditi.Zamisli da neko greskom na nekom stranom forumu napise da su npr. Maratonci bugarski ili jos gore hrvatski film.Mene bi to mnogo iznerviralo. laugh.gif  laugh.gif

Ajde da to bude i razumljivo - ako neko ne-sloven pobrka film koje pripada plemenu slovena pogotovo brdovitim balkancima, ali lupiti - da je film radio sloven a u stvari radio ga pripadnik germana, mislim da je bolje da se u momentu umrtvim icon_mrtav.gif

 

 

QUOTE (zena_od_metala @ 8. 8. 2006, 11:42)

dry.gif - ti si neki mudrac a? Salim se!! U pravu si morala sam da pustim film i vidim - kad gle cuda oni stvarno pricaju svapski! Nemam pojma sto sam se istripovala da pricaju poljski!? icon_confused.gif

 

Aha znaci gledala si ga icon_twisted.gif pivopije.gif

 

Naravno - morah jos jednom da ga odgledam da bih potvrdila svoje ne-znanje! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da to bude i razumljivo - ako neko ne-sloven pobrka film koje pripada plemenu slovena pogotovo brdovitim balkancima, ali lupiti - da je film radio sloven a u stvari radio ga pripadnik germana, mislim da je bolje da se u momentu umrtvim icon_mrtav.gif

 

laugh.gif Odlicno rezonujes! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je? I gde si ga nasla? Ja sam trazio i nisam uspeo da ga nadjem

Jao, skroz je lud, ali sam na kraju zaspala, ali ne što me smorio, već što sam bila bolesna, imala temperaturu, pa me ona oborila biggrin.gif sada se ne sjećam kraja, mada mi je i čitav film nekako u magli laugh.gif A imam ga, jer mi ga drug narezao. Mogu ti ga narezati, pa poslati, nije frka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja Brazil,jedan od omiljenih mi filmova,sav je sjeban,naslovna muzicka tema rula!

odgledah i Night Of the Living Dead,iz 68e,znaci dojajno.Najjaca fora je sto je film snimljen u pauzama snimanja neke reklame,za 100 000dolara,amaterski glumci,a Romero sve to pretvorio u apsolutno razbucavanje od filma!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledah i Night Of the Living Dead,iz 68e,znaci dojajno.Najjaca fora je sto je film snimljen u pauzama snimanja neke reklame,za 100 000dolara,amaterski glumci,a Romero sve to pretvorio u apsolutno razbucavanje od filma!!!

Pa gde si ti do sad ziveo? mad.gif

 

imam ja Brazil,jedan od omiljenih mi filmova,sav je sjeban,naslovna muzicka tema rula!

 

Odlicna film, svaka im cast! icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjavola! probaj da nadjes da procitas Americkog Psiha (izbacila Laguna-ima sigurno u Klubu Citalaca)...

 

To sto je u filmu je sve maximalno cenzurisano i ublazeno...na stranu sto ga Bejl igra maestralno...nema npr.kad prikuca ribu za pod i napuni joj *icku sirom i srchom,a onda pokusa da ugura suplju plasticnu cev u nju.Ne uspevsi, sipa joj kiselinu po pic**,meso malo popusti i onda cev udje sasvim opusteno.A onda ubacuje u cev pacova koga je izgladnjivao neko vreme.Kada i rep nestane u njoj,vadi cev i woooosh-vagina se skuplja i zarobi pacova.A on sirota dusa,mora da nadje put napolje.I sve sto joj on kaze je:"Nadam se da te boli!"

 

Eto to je jedno od ubistva...genijalna knjiga,sva ta ubistva imaju smisla sto je najbolje.Stavise,jedva cekas da se dogodi sledece...

 

Inace brat Patrika Bejtmena je glavni lik Son u filmu Pravila Privlacnosti koji je solidan i daje se veceras na Pinku...

 

A nekad sam bio normalan i citao Junake Pavlove Ulice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...