Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

jesu vas to ribe natjerale da gledate romantican film ? biggrin.gif

 

 

 

 

.. meni kad je do necega sto nije Cak Noris, onda samo gledam Girl With a Pearl Earring.. icon_redface.gif

citas kao knjigu...

 

mada ga jos nismo gledali...ali sam ja pustio...onako..."presek"...

 

i umro od smeha... icon_smile.gif

 

kijanu je standardno losh...kakve face samo slaze... icon_smile.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

citas kao knjigu...

 

mada ga jos nismo gledali...ali sam ja pustio...onako..."presek"...

 

i umro od smeha... icon_smile.gif

 

kijanu je standardno losh...kakve face samo slaze... icon_smile.gif

heeejjj... sad.gif

 

 

cekaj da pogledamo... biggrin.gif

 

 

 

 

Kianu posle "Bila i Teda" nije ni za sta osim za ulogu debila... icon_smile.gif ... ali ja sam optimista... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dead Men Walking -2005-horor - za nekoga ko voli sat i nesto neprestanog bljuvanja, zombi fore i sl - ja takve horore ne volim, ali ono kao....

Lemony Snicket's A Series Of Unfortunate Events - simpa film....Toliko za sad ide zima - bice filmova.... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kianu i ima samo jednu facijalnu ekspresiju koju su ga naucili kad je snimao Bill & Ted. Komotno moze da ga zameni Pablo Francisco.

 

btw. lakehouse je remake korejskog filma iz 2000-te, cini mi se da se zove Il Mare. dobar nagovestaj je da kad god neki film ima iole zanimljivu i originalnu ideju, maznut je od zutih. jedva cekam da prodje talas horora sa devojcicama u glavnim ulogama, ubicama koji seku tinejdzere i filmova po stripovima/igrama/igrama po stripovima, .....mada kad bolje razmislim boje i to nego......tad verovatno sledi remake svih starih filmova ovaj put u gay verijanti. Gay Sherlock Holmes (pazite, ovo ce se neumitno dogoditi i neko ce da se goleeemo obogati na ovom, ajde da skupimo kintu, pa da produciramo to sranje), Gay Conan - Gaynan (i original je veoma pogodan materijal, samo dodati scenu-dve, ionako glavna riba gine u prvih 45 minuta) ....

Edited by HowlingWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...