Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Sta kukas na taksu icon_smile.gif? A da mi malo kukamo na porez od 18%. Mada vidim pise na nekim koncertnim kartama 8%. Generalno TOS nije los. Davno sam ga gledao tako da ne mogu da se setim svih scena. Kada sam gledao bio sam u ubedjenju da neke treba izbaciti. Monika je moja omiljena glumica, iskreno nije se nesto proslavila u ovom filmu. Ne secam se koja produkcijska kuca stoji iza ovog filma, ali je Monika cesto igrala za "MIRAMAX" koju izuzetno cenim. Nemojte da mi dirate Moniku icon_smile.gif. Sto se tice nelogicnosti, toga ima uvek. Recimo skoro sam gledao film "prozaic nation". Radnja se desava 80-tih a snimali su pre neku godinu. Ladno su ubacili scene sa Lou Reed-om snimljene bas kada i film. Mislim malo preterano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taksa ovdje (u kaliforniji, u drugim drzavama je ili niza ili je nema) je 7,75% na sve osim za hranu - a mene nervira samo to sto ODMAH ne ubace taksu u cijenu, a ne tipa.. znate - auto je 7000 dolara, ali plus taksa, to vam je 8500 hiljada! ili kupujem karte za koncert/bioskope i sl, dam jos dolara na taksu, a da ne pominjem `convinience charge` koji je veci nego taksa. ali ajde, sve ima cijenu.

 

 

ma nelogicnosti ima u 99% filmova, ali ovaj to nije morao da ima, pogotovo jer sam previse ocekivala... a i pucacina je OPASNA.. realno, surovo, zvuk metaka reze svaku scenu.. to se nije culo ni u black hawk down.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za scenu u selu treba da dobiju oskara.

 

e to ti kazem, znaci MOZE da se odradi dobra scena, i gluma, i zvuk, i akcija, i muzika, i dinamika, i realnost - MA SVE. i onda pocnes film posmatrati kao dokumentarac, krenes da se identifikujes sa svakim vojnikom, sa onim jadnicima u selu, i tu zaboravis na svijet oko sebe. stvarno, odlicna scena.

 

ali onda tamo negdje izlazi monika s `8 Hour Lip Color` karminom i victoria`s secret podizacima..... i stvarno kontam da ona nije uopste losa glumica, ali joj valjda u ugovoru stoji da mora malo sise pokazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taksa je dobro osmisljena. Da nije takve podele amerika bi se raspala. Dok si mlad i ambiciozan, volis plazu i sunce, placaj taksu 7.75. kad odes u penziju ako ti je velika taksa mars u drugu drzavu icon_smile.gif. Sto je cudno tako i rade.

Mogu da razumem neke greske koje su nastale tokom snimanja, da nesto udje u kadar sto ne treba. Nizak budzet pa se nema para za ispravke ili se ne vidi na vreme. Ono sto ne mogu da razumem je da u samoj postavci filma prave neke nelogicnosti. To mrzim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali onda tamo negdje izlazi monika s `8 Hour Lip Color` karminom i victoria`s secret podizacima..... i stvarno kontam da ona nije uopste losa glumica, ali joj valjda u ugovoru stoji da mora malo sise pokazati.

Ista stvar kao i sa Andjelinom u Beyond Borders...taj film je imao sjajan potencijal ali ga je Andjelina sa svojim poprsjem (protiv koga ja nemam nishta protiv biggrin.gif ) nachisto upropastila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taksa je dobro osmisljena. Da nije takve podele amerika bi se raspala. Dok si mlad i ambiciozan, volis plazu i sunce, placaj taksu 7.75. kad odes u penziju ako ti je velika taksa mars u drugu drzavu icon_smile.gif. Sto je cudno tako i rade.

bravo, taj rad. oregon, nevada i ajdaho - najcesci izbor. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da citam, ko je sta vec predlozio, umorna sam tako da se izvinjavam ako je ovo vec napisano.

Toplo preporucujem onima koji vole dobru ziku i zabavu Braca Bluz

I onima koji vole klasicnu muziku, a posebno Rahmanjinov 3. klavirski koncert film Sjaj! Necete se pokajati

Zzop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...