Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Daybreakers. Verovatno ste sto puta o njemu pricali. Ja tek skoro gledao. Mislio sam da je sranje na kraju se ispostavilo da nije los uopste. Za razliku od Legion koji sam sinoc gledao i koji mi se nije dopao.

Pa i nisu za poredjenje, osim po prepotentnosti :D Ko ima obicaj da gleda trailere Legion nije ni skidao a ja sam se bas nadala da ce Daybreakersi biti kult zbog uloga i tematike koja je konacno zvucala pomalo sveze u tom vampirskom zanru :da: Nije mi dno dna, nije ni los, samo nije kult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve ljubitelje horora Demoni 4 ili Sekta.

 

Ekipa deluje zanimljivo,Soavi(koji je rezirao Dellamorte Dellamore),Argento,Herbert Lom(inspektor Drajfus :haha:) i sestra od Dzejmi Li Kertis.

Voleo bih da pogledam,al me mrzi da skidam iz delova pa cu potraziti neki drugi link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogrešno si čuo. Ima ih nešto i u sredini, a i još nešto više, krucijalnih, pred kraj... i sigurno ih ima više od 39. Stvarno je specifičan film, sirov i surov, a lep - kao priroda i kao čovek, deo nje...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se uvek trudim da knjigu i film posmatram na drugi način. Film NE MOŽE biti dobar kao knjiga, pa stoga ne treba ni očekivati. Čak mi je nekad i zanimljivo kad izmene dosta toga. Recimo samo da uzmu ideju iz knjige i razrade je na svoj način. Tako se onda i filmovi mogu objektivno posmatrati. ;) Uvek volim da pogledam, čisto da vidim koliku slobodu je imao scenarista/režiser, itd.

 

Uostalom, čak i kad serije snimaju po knjigama, dakle 10-20 epizoda, svaka po recimo 40 min - dobije se mnooogo sati, a OPET ne stignu sve da ubace što postoji u knjizi. Šta onda očekivati od sat i po vremena filma?

Sigurna? Najbolji primer, Balkanski spijun. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, Kung-Fu Hustle je skroz dobar. Mogao bih opet da ga pogledam.

 

Ajde neka mi neko da MU link za Clash of the titans, bas da vidim zasto svi pricaju da je govno.

Za sad se pojavljuju samo losi TS snimci, sacekaj neki pristojan rip.

Edited by najtMare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...