Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Upravo se vratih sa projekcije Haywire i imam da kažem sasvim suprotno. Spora priča, loše napisane akcione sekvence, užasna koreografija (sem prepoznatljivih MMA poluga i zahvata) i neverovatno loš kraj. Sve čekam da se nešto desi, ono prc.

 

I Gina je užasna glumica. Emocija nula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj ja sam od tog Kronenbergovog Dangerous Method-a bas nekako puno ocekivao, jako je interesantna prica i ceo dogadjaj po kom je snimljen film, i kontao sam, ne moze bolje od ovoga, bas zbog glumacke ekipe, zbog rezije i scenarija naravno. Medjutim, ostao sam blago razocaran posle filma, najvise jer sam ocekivao od Kronenberga da film uoblici malo vise u neki psiho triler, a ne da od svega napravi spansku seriju. Mada dosta toga je zavisilo od scenarija naravno... Jednostavno mi ovaj film izvlace jedino glumci, i to najvise zbog Kire, mada i Fassbender je bio ubedljiv...

 

A evo i moje preporuke:

 

Take_Shelter_poster.jpg

 

Uloga karijere Majkla Senona...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao ovu sweCku ribu s zmajevom tetkom.Odlican film.Cu skinem i americku,da vidim kakva je i ona.

 

Americka verzija definitivno krs.Ko da gledam Taxi i onda americku verziju s Krm Latifom ili Karpenterov Halloween i onda ono Zombijevo djubre.Nekako su zbrzali,bezali od toga da nesto ne bude kao u sweckoj verziji i u tome totalno upsrkali,glupo skockana prica,kraj glup i konfuzan.Mnogo bolja sweCka verzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Americka verzija definitivno krs.Ko da gledam Taxi i onda americku verziju s Krm Latifom ili Karpenterov Halloween i onda ono Zombijevo djubre.Nekako su zbrzali,bezali od toga da nesto ne bude kao u sweckoj verziji i u tome totalno upsrkali,glupo skockana prica,kraj glup i konfuzan.Mnogo bolja sweCka verzija.

Pretpostavljam da znas da su u svedskoj verziji snimljena i ostala dva dela -

http://www.imdb.com/title/tt1216487/

http://www.imdb.com/title/tt1343097/

 

Ja nikako da ih odgledam...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Americka verzija definitivno krs.Ko da gledam Taxi i onda americku verziju s Krm Latifom ili Karpenterov Halloween i onda ono Zombijevo djubre.Nekako su zbrzali,bezali od toga da nesto ne bude kao u sweckoj verziji i u tome totalno upsrkali,glupo skockana prica,kraj glup i konfuzan.Mnogo bolja sweCka verzija.

 

Zombijem Halloween nije djubre niti je rimejk. To je vidjenje Majkl Majersa iz njegove perspektive.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da znas da su u svedskoj verziji snimljena i ostala dva dela -

http://www.imdb.com/title/tt1216487/

http://www.imdb.com/title/tt1343097/

 

Ja nikako da ih odgledam...

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

Cu vidim i ove.Damn,oba iste godine izasla..

 

 

Zombijem Halloween nije djubre niti je rimejk. To je vidjenje Majkl Majersa iz njegove perspektive.

 

Bolje da nije,usrao ga je,da ne moze gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0108052/

 

schindlers-list-dvdcover_townsley.jpg?type=w2

 

Легендарно Спилбергово дело које нећу описивати јер претпосстављам да је већина филмофила одгледала бриљантност кинематографије, а такође, препоручујем и онима који нису и избегавају га због своје дужине (3 сата). Три сата пролете, зато што је све сјајно приказано и уклопљено, па нема никаквих досадних делова које ћете прескакати, чак нећете ни помислити на то.

Да не напомињем да сјајни Лијам Нисон тумачи главну улогу, што је само разлог више да га одгледате.

Трагедија, стварност, јауци, болови, истина, суровост, страхота - све је приказано онако како јесте. Додуше, нисам био учествовао у Другом светском рату нити био жив тада, па да тврдим да је тако било сто посто, но уистину је реалано приказан.

Још нешто: ту се налази она незаборавна прича о моћи, цару и правди, али овај пут са правим значењем речи "моћ"...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Cu vidim i ove.Damn,oba iste godine izasla..

 

Sva tri svedska su izasla u istoj godini, to Holivud nikad ne bi uradio...

 

 

@Aces High: Mozda je ironija zbog toga sto je to opstepoznati kultni film koji su svi gledali ili za koji su svi bar culi? Mislim to je ko da neko preporuci Kuma, jednostavno nema potrebe za tim... (A mozda je ironija ipak zbog tvog propratnog teksta...)

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-47717-1234885143.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt0243017/

 

Ako ste raspoloženi za malo filozofije - ovo je prava stvar za vas.

 

Mnoštvo intrigantnih tema i pitanja, zanimljivih i inteligentnih dijaloga, fenomenalna muzika kao i originalno vizuelno rešenje filma će vam definitivno držati pažnju.

 

The trick is to combine your waking rational abilities with the infinite possibilities of your dreams. If you can do that, you can do anything.

 

Koja je suština suštine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала Маркоману на подршци и показивању незнања људи који желе да исправе неког, а претходно не знају или не погледају како заправо јесте.

Тако да саветујем дотичном да прочешља глаголска времена, чисто реда ради, да се не бламира у будућности.

 

Кин Слејер, ах, мани ти то, немају људи шта да раде, па гледају да се мешају другима у постове и ставове...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...