Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Objasni mi zasto nije prestala, samo stavi spoiler :)

 

 

1:23:00, цитирам следећи текст: "Никада ти нећу опростити што си допустила да ми дете умре. Никада..."

Ништа мистериозно, сасвим једноставан разлог зашто је Џенет наставила да убија, чак се и мало разочарах што је у питању само праштање, без обзира што су пронашли тело тог детета...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporučujem svima ipak da odgledaju original iz 1989. ako se dobro sećam. Mnogo je bolji, a čudno je da je autorka romana Sara Hil bila veoma nezadovoljna tim filmom, a da joj se sviđa ovaj novi, za koji se svi slažu da je ipak slabiji. Verovatno zbog kinte.

 

U prvom delu se jasno objašnjava zbog čega radi to što radi. I film ima tu tešku, mračnu viktorijansku haunted atmosferu koja se može seći nožem. Sam duh se možda pojavljuje svega par puta, film igra više na atmosferu i priču. Ima samo jedna, jedina jump scare scena, i urađena je više nego dobro. To je uvek za pohvalu, jer smatram da dobar horor ne čini niz jeftinih, copy paste jump scare situacija, kao što se radi danas.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosanci lepo zakopali drekavca, pa smo ga mi Srbi naravno opet otkopali, mi smo krivi za sve, i sad opet treba da se izvinjavamo do iljadu i nazad.

Što se mene tiče nema šta da se tumači, film je jedan veliki blef, isprazan, pun psovanja i bahatosti tamo gde treba da bude gluma i karakterizacija.

Tihomir Stanić je odlično odglumio, ali to ne menja činjenicu da je ovo u potpunosti debilan film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima drekavac sa djavolom? Po meni je jedina nelogicnost u filmu onaj snajperista...sta je ovaj, ako je djavo (a mislim da se samo radi o ludaku), mogao da mu kaze da ovaj pocne da puca po svojima?

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

хаха, али Зоуи... пресладак и преготиван пичић, али сам мислио да је глуму прилагодила потребама за серију ''Њу Грл''

 

а она јадница стварно тако глуми, хахахахахаах...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledo Kejt u kozi,ostatak filma djubre.

Trebali bi peti deo da nazovu Underworld of the living dead i ubace zombije u ceo cirkus.

Zombiji jedu ljude,a zarazen covek postaje zombi.

Vampiri se hrane ljuCkom krvlju,manje ljudi,vampiri u kurcu.

Ovi lajkani ne lajkuju ljude,jedu ih.Manje ljudi,lajkani ne lajkuju.

Lajkani ne lajkuju vampire,al i jedni i drugi ne lajkuju zombije jer im sjebavaju ljude,a manje ljudi bedak i za vampire i za lajkane.

A kad zombi ujede vampira ili lajkana postaje zombi vampir/lajkan,i to neki super mutant koji ima svest,pa je jos veci belaj.

Pa se udruzuju lajkani i vampiri distrebe zombije,pa da se vrate na staro dobro medjusobno klanje.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...