Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Filmove u kojima se spominju Srbi kao negativci u principu ne gledam, jer me iritiraju iz nekog razloga.

 

Odgledao sinoć novog Konana. Za ovo, da je u pitanju neki random fantasy sword & sandals film, još bih i rekao da je ok. Kvalitetne lokacije i nekoliko dobrih efekata praćenih totalno neoriginalnom pričom, naravno. Zapravo, svi elementi šablonske priče su tu - heroj, hrabra svetlooka devica, ekipa ludih ortaka koji su uvek tu kad zatreba, zli gospodar koji želi da vlada svetom, zla čarobnica koja mora da izgleda uvrnuto (pitam se zašto u ovakvim filmovima ne odrade neku ultra seksi pičketinu za ulogu zle čarobnice-kraljice i sl.) itd. Ali kao Konan film, ovo je ipak promašaj. Nije ni za poređenje sa prva dva, a posebno sa prvim filmom. Nisam imao osećaj da gledam Konana, već više nekog hibridnog princa Persije sa nežne kalifornijske plaže. Momoa nije dočarao lik okrutnog, divljeg jebača simerijanca kako treba. Posebno oni koji su čitali stripove znaju o čemu govorim.

 

Ipak smo svi mi bili u pravu kada smo diskutovali o filmu, pre više meseci. Promašaj. Ja sam jednostavno zamislio da gledam neki random fantasy film b kategorije, i uživao u ponuđenom trashu uz pivo i Manowar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam početak i odgledao, prispavalo mi se. Znači da ne nastavljam?

 

-------------------------

http://www.imdb.com/title/tt1385826/?licb=0.14075643219985068

 

The-Adjustment-Bureau.jpg

 

Super mi je film. Emily je fantastična.:wub: Igra ulogu one savršene cure koja ne postoji u stvarnosti.

 

 

Bese najgori , ubedljivo najgori film koji sam gledao u bioskopu ikad. IKAD

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kakav je film, ali od te Emily Blunt mi se njake, ne zna šta tol'ki ljudi vide na njoj...

 

http://www.imdb.com/title/tt0119237/

 

'leb ti jebem kakav film a ja ga tek sad odgledao, pravi low budget masterpiece...mozda je neko i preporucivao, u svakom slucaju prava stvar, pogotovo za metalce i kome se nesvidi definitivno je gej...

Preporučio sam ga ja još pre par meseci, lud je film totalno.

Life is great. Full of beauty and illusions ;)

 

E da, ovaj film toplo preporučujem!

http://www.imdb.com/title/tt0070723/

Edited by Jabba the Hutt
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pina na torrentima, najzad! hvala na podsecanju da proverim!

 

IKilledMyMotherCover.jpgHeartbeats.jpg

 

solidna su ova dva Dolanova filma, ako vam gej momenti ne pokvare ugodjaj. izbor muzike i koriscenje slow motiona je vrlo Wong Kar-wai.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OAGZz7Jgr8I

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крејзи ступид лав није лош, ал што Драјв?

 

погледо сам га по препоруци ортака чије мишљење ценим, и имо сам осећај ко да једем ванглу незачињене зелене салате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крејзи ступид лав није лош, ал што Драјв?

 

погледо сам га по препоруци ортака чије мишљење ценим, и имо сам осећај ко да једем ванглу незачињене зелене салате.

drive je toliko usran losom muzikom i glupim "umetnickim" kadrovima (citaj: smaranje) da ne pomaze ni dobar scenario ni odlican glavni lik, ni nista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo top 10 film :haha: Obozavam over-the-top s ne preterano aktuelnim glumcima :da: Najmanje volim filmove radjene po formuli za blockbuster uspeh.

Sto se tice smeka, radjeno je prema japanskom lutkarskom pozoristu, to ne bi trebalo da vuce na '80e :ph34r:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...