Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Rango je fenomenalan! :da:

 

U vezi sa novim Almodovarovim filmom... pa nisam oduševljena, ali ne mogu reći da je loš film.

 

 

Mislim da Almodovar nije imao namjeru da nekim scenama podari komičan karakter, ali recimo ono tzv. silovanje mi spada u tu kategoriju, kada ga brije, pa mu daje aftershave, pucanje pred sam kraj filma, kada se ona sakrije ispod kreveta itd. S druge strane, koliko god da se radi o teškoj tematici, mislim da gluma nije išla duboko u samu temu, tj. nekad mi se čini da je sve prilično površno. Vera ga napada tek nakon što je dobila full sex change. Čak i da ga jeste napadala prije toga, zašto su onda izabrali tu scenu kao ključnu? I nije mi baš najjasnije kako to da otac čija se ćerka ubila (i) zbog posljedica silovanja on mijenja pol njenom silovatelju da bi na kraju odlučio da stupi u odnos sa (sada već) njom? Ne spada mi u domen realističnog. Ali dobro, hajde da pređem preko toga. Ono što definitivno smatram manom je upravo lik doktora koji ispada da potpuno vjeruje osobi koju je kidnapovao i kojoj je promijenio pol i koja ga (na njegovo iznaneđenje) ubija.

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sucker Punch - film je stvarno sucker i redatelja treba punchat u glavu... Iako efekti i nisu tako loši, priča je glupost (i kopija sveg živog, glavna radnja je ko Inception / Shutter Island, onda ovo s timom žena ratnica je kopija Kill Billa, ono kad tim kolje naciste (ili šta su već) je kopija Inglorious Basterdsa...

просечан јумовац је добио 80 милиона долара, тим аниматора и 5 штуки из гонзо порњаве да направи филм.

 

самураји са миниганцијима, нацисти, оркови, ванземљаци, сисе, дупе и Бјорк.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...