Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

http://youtu.be/ClzRVlMhU2E

 

Opor, spor i mracan. Dobro hvata Americku nemastinu industrijskih gradova koji izumiru. Ne bih izdvojio nijednog od glumaca, ali nije bilo preglumljivanja i previse neugodnosti.

 

Odlichan, prost film koji je "dubok", bez povrshnih sranja i dijaloga, gde nemaju naraciju svega. 90 odsto filmova kad gledam i vidim nebulozne dijaloge koje stvarnom zhivotu nikad ne bih izgovorio, setim se nindza kornjacha kada sede sekach i krang u autu i sekach pricha o situaciji, i krang mu na kraju kazhe "sekachu budalo jedna, reci mi neshto shto ne znam", a sekach odgovara "nisam prichao tebi, nego gledaocima". x) e ovo je jedan od retkih filmova koji me nije naterao da se setim toga. (josh su uklopili prl dzem, najezhih se.) kome se svidi film nek odgleda isto i:

 

http://www.imdb.com/title/tt0780504/

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da dodam na Out of The Furnace da je film jednostavan i realan zbog 2 bitna dela :

 

 

1. Koja devojka ce ga cekati toliko godina? To je retkost i cesce je da se ga se odreci i ostaviti samog, kao sto je uradila ona kucka

 

2. Osveta za smrt njegovog brata nije bila klasicna kao u vecini filmova, gomila mrtvih ljudi na obe strane, explozije i kojecega. Ovako je bilo jednostavno, i brzo, sto mi se svidelo, i sto je najbolje, realno.

 

 

 

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je onako out of the furnace. ima glupavo izreziranih scena. kao borba kad dafoe rodniju vice rodniii rodniii i u tom momentu ovaj krene zesce da glumata (spusti se na zemlju da kaze protivniku nesto na uvo umesto da ga dokrajci kao sto je red) i niko ne skapira da je borba namestena i ne zali se zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

upropastili su film, džaba što odlične glumce ima, film je baš baš propao

 

Džarmuš je debilan film za hipstere, pa jbt kako je truo fazon ono sa jutjubom i vampirima, da ne pričam o dugim stvarima, da se Hefest ne uplaši spojlera

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

film za zene i one koji se tako osecaju. ultra gej. :D

 

jedan od najboljih filmova u 21. veku

 

ko priča drugačije nema pojma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nema pojma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Lemi, ukus za filmove ti je gori od ukusa za fudbalske i košarkaške timove :P

 

daj reci kakve filmove voliš da ti Hašim da kvlt preporuku

 

 

 

Pa nisam baš toliko luda :haha:

Još ga nisam gledala, tražim bez onije šugavih titlova

 

titlovi uopšte ne smetaju za Džarmuša, mojne se foliraš

 

pogledaj i vidi sama koliko je film debilan

 

sramota je da ovo Džarmuš snimi, ali imao je on svoj vrhunac s Dead Man, sve posle toga je nizbrdo

 

stvarno nemojmo da se zaebavamo, ko tvrdi da je Only lovers left alive dobar film, taj je pogledao deset filmova u životu

 

neoiginalan, isprazan, vređa Šekspira, Teslu, Šelija, romantičare uopšte, kojima podvaljuje američke odrvatne hipstere, koji zaslužuju da im Hašim preprodaje organe preko žute kuće

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Borgman fenomenalan!

 

 

Lemi, poslušaj Hašima jednom u žvitou, otvori oči, proširi vidike!

 

 

 

Odlican film (iako su glavnu foru uzeli is serije In The Flesh (a ne mogu da tvrdim da In The Flesh nije pokupio od nekog drugog) )

 

http://www.imdb.com/title/tt0378661/

 

http://www.imdb.com/title/tt2521668/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

NYMPHOMANIAC

 

Iako je naslov primamljiv, ovo je popriličan promašaj. Bolje je od Melanholije, mada i nije toliko teško biti bolji od toga. Ima nekih sličnosti sa Antihristom, može da se gleda kao neki paralelni film sa njim, pojavljuju se oba glumca iz Antihrista. Ali generalno gledano, traje gotovo 4 sata a ne vredi toliko. Posebno je poslednjih 40-50 minuta bezveze sklepano i usiljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...